Meistrid jalgpalli äri

Üldine

Programmi kirjeldus

Jalgpalli kommertsialiseerimise professionaalsuse tõttu kasvab ka nõudlus tippjuhid, kellel on professionaalsed teadmised ja oskused jalgpalli tööstuses. Selle tulemusena on Football Business Academy partneriks tööstuse ekspertidega, et luua ainulaadne, integreeritud õppeprogramm, mis aitab õpilastel luua edu alus kiiresti arenevas jalgpalli tööstuses.

FBA magistrikraad jalgpalliettevõtetes on esimene, kes seab pretsedendi, selle ainulaadsus on see, et see ühendab online- ja ülikoolilinnakursuste eeliseid. Magistriprogramm ei piirdu traditsioonilise õppekava struktuuriga ja haridusmudeliga, luues uuendusliku ja täieliku õppekava, et rahuldada jalgpallitööstuse tegelikku olukorda, et rahuldada 21. sajandi jalgpallitööstuse ja õpilaste vajadusi.

Idee

FBA filosoofia keskendub järgmistele kolmele sambale: teadmised , võrgustikud ja kogemused .

Neljakuulise neljakuulise kursuse õpingute käigus osalevad üliõpilased online-kursustel, külalisloengutel, osalevad aktiivselt ettevõtlusüritustel, osalevad koolis pakutavatel praktikavõimalustel, ülikoolilinnakursustel ja seminaridel, korraldavad ekskursioone ja osalevad üliõpilasesinduses. Projekt. Nende erinevate elementide kombineerimine ja struktureerimine on ülioluline, et aidata õpilastel mõista selle muutuva ja kiirelt arenenud tööstuse keerukust, tagades, et õpilased leiavad pärast lõpetamist kergesti tööd, ning keskendume ka õpilaste arendamisele Õpi uusi oskusi ja muutke need uuteks väärtusteks.

Maailmatasemel õppejõud

Kursuse akadeemiline tugevus tuleneb FBA kogenud ja kirglike tööstuse spetsialistide rahvusvahelisest teaduskonnast. Meie õpilased juhivad professionaalid ja inspireerivad neid. Need tööstuse spetsialistid on Alfonso Roberes (Real Madrid'i rahvusvahelise sponsorluse president), Mayi Cruz Blanco (endine FIFA naiste jalgpalli arendamise programmi juht), Dennis Thom (Dortmundi turundusdirektor), Giuliano Giorgetti (Inter Milan) Meediasisu direktor Jérôme Champagne (FIFA eelkäija) jne. Kõik see aitab meie õpilastel saada sügavamat arusaama ülemaailmsest jalgpalli tööstusest, jõuda, tegeleda reaalsete juhtumitega ja laiendada oma võrku veelgi.

Partner

Tänapäeva vanuses on üliõpilaste jaoks oluline omandada õppimise ajal erialane kogemus ja luua tööstusvõrk. Need kaks tegurit on sageli abiks lõpetajate karjääri kujundamisel. Enamik õppeprogramme ei pööra piisavalt tähelepanu nende tegurite tähtsusele, mistõttu paljudel lõpetajatel on sageli raskusi jalgpallitööstuse karjääri alguses. Sellega seoses kajastub FBA tugevused meie strateegilises partnerluses Soccerexi ja ESSMAga : need kaks tööstusharu hiiglast pakuvad eksklusiivset juurdepääsu FBA üliõpilastele, kellel on juurdepääs teadmiste ja oskuste aardetele , andes õpilastele võimaluse ehitada väärtuslikku Võrgustik ja pakkuda üliõpilastele atraktiivseid praktika võimalusi. Nende FBA programmi omaduste tõttu on meie lõpetajad pikka aega olnud täielikult ja täielikult valmis edukalt jalgpalli tööstuse töökohal kui teised.

Kas kursus sobib teile?

Meie eesmärk on meelitada kulda, mida ei ole veel avastatud, ning oma isiksuse, hoiakute ja eetiliste väärtuste kasvatamise abil toime tulla väljakutsetega ja võimalustega, mis võivad jalgpallitööstuses tekkida ja saada pilkupüüdevaks. Leader. FBA julgustab kõiki üliõpilasi, kellel on bakalaureusekraad (või kraad), läbima inglise keele taseme ja kes on meie kursuse taotlemisel väga huvitatud jalgpalliettevõtte vastu.

Kasu

  • Online
  • Garanteeritud praktikavõimalused jalgpalliklubide, jalgpalliliitude või jalgpalliga seotud ettevõtete õpilastele
  • Maailmatasemel õppejõud: pidev kontakt tööstuse ekspertidega
  • Keskenduge rahvusvahelistele ja sõltumatutele struktuuridele
  • Ülemaailmse jalgpalli äritegevuse juht Soccerex korraldatud äritegevus
  • Staadioni professionaalide juhtiv platvorm ESSMA korraldatud väljaõpp
  • Täiendõpe ja võrgustik: eluaegsed vaba juurdepääsukursused, ühenduse platvormid ja karjääriplatvormid
Viimati uuendatud märts 2019

Teave kooli kohta

Created for people who want to break into the football industry, our university offers a professional Master's in Football Business which provides all the necessary tools to succeed in this passionate ... Loe edasi

Created for people who want to break into the football industry, our university offers a professional Master's in Football Business which provides all the necessary tools to succeed in this passionate and dynamic industry. Business tools needed to break into the Football industry: knowledge, experience, and network. Näita vähem
Genf , Šveits Online + 1 Rohkem Vähem