Meistrid muusikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Setnori muusikakoolis keskendub meie kõrgharidusfilosoofia üliõpilaste ettevalmistamisele elukestvaks karjääriks muusika ja muusikakoolituse maailmas.

Me kutsume teid üles võtma oma muusikaküsimusi järgmisele tasemele, eraviisiliselt õppides ja koostöös muusika loomisega väikeste ja suurte rühmade seadistustes. Samuti kutsume teid üles mõtlema kriitiliselt muusikale ja laiendama oma silmaringi kunsti- ja humanitaarteadustes. See professionaalselt orienteeritud lähenemine valmistab meie kraadiõppe üliõpilasi seisukohtadele, mis on eluliselt tähtsad muusika maailmas ja muusikakoolitajatena avalikes koolides ja kolledžites. Lisateabe saamiseks valige allolev programm.

Audio Kunst (MA)

Kunstiteoste interdistsiplinaarne magistrikraad võimaldab teil õppida ja omandada oskusi muusikatööstuses ja heli kunsti valdkonnas. Õppetöö koos Syracuse ülikooli SI Newhouse'i avalike kommunikatsioonikoolidega pakub 14-kuulist programmi neli spetsialiseerumist muusika ja meedia ristumisel: muusikatööstuse uuringud, heli tootmine ja salvestus kunst, raadiomajandid ja muusikavideo. See algab intensiivse suve "boot camp" ja lõpeb järgmisel suvel professionaalse muusikatööstuse praktika nurgakiviks.

Koostis (MM)

Setnori muusikakool pakub muusikateaduste kaptenit (MM) koosseisus. Õppisite eraviisiliselt oma prestiižse õppejõuga ning kohtume kord nädalas ka heliloojate sümpoosionil, et arutada aktuaalseid küsimusi ja kohtuda mitmesuguste riiklikult loodud külaliste heliloojatega.

Juhendamine (MM)

Meie kõikehõlmav muusikateaduste magister (MM) kraadiõppe programmi läbimisel viib teid väljaõppe praktika ja proovide võtmise tehnikaid avatud ja positiivses atmosfääris. Meie õpilaste mitmekesiste huvide tõttu pakub programm kolme eriala: koor, orkester ja tuuled.

Jõudlus (MM)

Muusikaõppe magistriõppe programmid elundi, löökpillide, klaveride, keelpillide, hääle ja tuuleplokkide edutamise aladel soodustavad lisaks professionaalse muusika maailmale sisenemiseks vajalikele oskustele ka kõrgetasemelist jõudlust.

Hääle pedagoogika (MM)

Heli pedagoogika muusika magister (MM) on kavandatud selleks, et rahuldada üliõpilase vajadusi, kellel on peamise instrumendina häälega muusikateaduste bakalaureusekraad ja kes soovivad jätkata karjääri hääle õpetajaks kas akadeemilises keskkonnas või privaatne.

Miks meie programm?

  • Teil saab areneda laulmise asjatundlik õpetaja, suurendades samas oma arengut lauljatena.
  • Võite esineda mitmes suuruses ja muusikateoste ansamblitega Setnor Schoolis.
  • Kohtume paljude riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud elanike ja külastatavate kunstnikega. Nad õpetavad tihti õpitoad ja meistriklasse, pakkudes kogemusi ja teadmisi, mis nii õpinguid laiendavad kui ka süvendavad.
  • Kui olete lõpetanud, siis kuulute ülemaailmse entusiastliku VPA vilistlaste võrgustikku.

Rajatised

Setnori muusikakoolis on lisaks haridusteaduste ja -teaduste kolledži koostöövõrgustikule juurdepääsuks ka hääleteadusliku laboriseadmete juurde pääsemiseks klassiruumid ja proovikohad Crouse kolledžis ja Shaffer Art Building'is ning salvestusruum Siracusa ülikooli raamatukogude Belferi audioarhiivis olev stuudio. Enamik kooli rajatisi on suurepärane Crouse kolledž, mis on kolmas vanim ülikoolilinnak, mis asub ajalooliste paikade riiklikus registris.

Akustiliselt rikkalikus 700-kohalises Rose ja Jules R. Setnor Auditoriumis on Crouse kolledžil suurepärane 3823 toru Holtkampi organ, mis asub 70-meetri kõrguse avatud puitkatuse all ja värvitud aknad. Õppeaasta jooksul toimub auditooriumis ligi 200 üliõpilast, õppejõu ja külaliste kunstnike kontserte ja kontseptsioone.

Külalistel kunstnikud

Ükskõik millises muusikaprogrammis ülimalt tähtis on pidev kontakti professionaalidega tulemuslikkuse, tööstuse, juhtimise, koostamise ja hariduse valdkonnas. Setnori muusikakool pakub väga aktiivset ja mitmekülgset külalist ja külastanud kontserte, loenguid ja esitlusi. Varasemad külalised on kaasanud Phyllis Bryn-Julsoni "67 G'69, John Shirley-Quirk, Marcus Haddock, Thomas Paul, Jon Fredric West, Stephanie Blythe ja Richard McKee.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Näita vähem