Meistrid võrdlevates Euroopa ja mitte-Euroopa keeltes ja kirjanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

ÜLEVAADE

Võrdleva Euroopa ja mitte-Euroopa keele ja kirjanduse magistrikraad (LM 37) eesmärk on anda üliõpilastele kõrghariduse tase - peamiselt võrdleva vaatenurgast - prantsuse, inglise, vene, hispaania ja saksa keeles . Lisaks on õpilastel võimalus keskenduda nende keelte ja kultuuride Euroopa-välistele variantidele (Euroopa-Vahemere, Euroopa-Ameerika ja postkoloniaalsetes piirkondades). Programm on seega mõeldud olema maailmale avatud, pakkudes hariduse, teadusuuringute ja kultuurilise ettevõtluse rahvusvahelist perspektiivi.

Sellest lähtuvalt on programm alates 2017/2018. Õppeaastast oluliselt suurendanud oma rahvusvahelist profiili, pakkudes kõiki inglise keele õpetusi, välja arvatud asjaomases keeles õpetatud konkreetsed keeled ja kirjandusmoodulid. Arvestades selle rahvusvahelist laadi, sobib see programm eriti mitte-itaalia keelt kõnelevatele õpilastele. Lisaks konkreetsetele võõrkeeltele ja kirjandusmoodulitele keskendub see programm ka erinevatele humanistlikele valdkondadele, nagu filoloogia, lingvistika, kirjandus ja võrdlevad uuringud.

Hiljuti sõlmitud University of Verona Ülikooli ja A Coruña ülikooli (Hispaania) vahel sõlmitud kokkuleppel on alates 2017. – 2018. Üliõpilased, kes on programmi edukalt läbinud, saavad Itaalias ja Hispaanias kehtiva kraadiõppe.

Õppekava võimaldab üliõpilastel spetsialiseeruda ühele võõrkeelele ja selle vastavasse kirjandusse, samuti täiendada oma kõrgharidust teises võõrkeeles ja vastavas kirjanduskogus. Lisaks nendele põhilistele moodulitele, mida kõiki õpetatakse asjaomases võõrkeeles, hõlmab programm ka teisi humanitaarteadusi, nagu filoloogia, lingvistika ja võrdlevad uuringud.

Õpilased omandavad teadmisi interdistsiplinaarsete lähenemisviiside abil, millel on ajaloolised ja translinguaaalsed perspektiivid. Nad hakkavad valdama kahte võõrkeelt nii keeleoskuse kui ka intertekstuaalsete ja kultuuridevaheliste kontekstide kriitilise teadlikkuse poolest. Programm annab tugeva aluse kõrgetasemelistele professionaalsetele võimalustele või täiendavale akadeemilisele õppele, nagu näiteks doktorikraad.

KURSILINE ANDMED

 • Tüüp: magistri- ja magistriprogrammid
 • Kestus: 2 aastat
 • Kategooria: LM-37 - Magistriõpe kaasaegse Euroopa ja Ameerika keeltes ja kirjanduses
 • Juhtorgan: võõrkeelte ja kirjandusteaduskond
 • Lehekülg: VERONA
 • Viideteosakond: võõrkeeled ja kirjandus
 • Muud osakonnad: kultuur ja tsivilisatsioonid
 • Makroala: humanitaarteadused
 • Distsiplinaarpiirkond: võõrkeeled ja kirjandus

Kandideerimiskutse ja stipendiumid väljaspool ELi asuvatele üliõpilastele:

Taotlusvoor University of Verona rahvusvahelistesse magistrikraadiprogrammidesse lubamiseks mitte-Euroopa Liidu üliõpilastele, kellel on välismaine akadeemiline kraad ja kes elavad väljaspool Euroopa Liitu.

2020/2021 õppeaastaks antakse 16 stipendiumi parimatele kandidaatidele EL-i välistest riikidest . Lisateabe saamiseks lugege hoolikalt läbi „Konkursikutse”. Kandideerimise tähtaeg: 31. märts 2020 , kell 12.00, keskpäev (Itaalia aeg, GMT 1). Abi vajama? Võtke meiega ühendust aadressil admissions@ateneo.univr.it

Taotlusvooru ja lisateabe leiate järgmiselt lingilt:
https://www.univr.it/it/i-nostri-servizi/avvisi/-/avviso-servizio/1890

Võite leida lisateavet järgmise lingi: https://www.univr.it/en/degree-programmes/2019-2020/foreign-languages-and-literatures/postgraduate-masters/masters-degree-in-comparative -euroopa-ja mitte-euroopa-keeled-ja -kirjandus

KOOLITUSED

University of Verona pakub erinevaid stipendiume suurepäraste üliõpilaste premeerimiseks ja / või madalama sissetulekuga peredest pärit õpilaste abistamiseks. Stipendiumid on ette nähtud osa üliõpilase elamiskulude katmiseks igal õppeaastal.

 • University of Verona rahastatavad stipendiumid - rahvusvahelised magistrikraadid on 2020/2021
 • Õppetasud väljaspool ELi asuvatele üliõpilastele.
 • Õppemaksud, maksud, vähendused, teenetel põhinevad soodustused ja maksuvabastused - bakalaureuse- ja magistrikraadid
 • Õppemaksutasude määrused

· Osalise tööajaga töö õpilastele

MUUD RAHASTAMISVÕIMALUSED

 • Itaalia välisministeeriumi rahastatavad stipendiumid
 • Investeerige oma talent Itaaliasse
Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all ... Loe edasi

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all dedicated to a continual process of growth and to the development of human, structural and financial resources. Näita vähem