UCM-i sportlik treening

Täname huvi University of Central Missouri magistriõppe spordiala koolitusprogrammi (ATP) vastu. Meil on väga dünaamiline hariduskogemus, pakkudes nii klassiruumi kui ka kliinilisi kogemusi, mis meie arvates sobivad teie huvidega. Atlandi hariduse magistrikraad ootab praegu kõrgema õppekomisjoni (HLC) nõusolekut 2019. aasta suve semestri alustamiseks.

On-Campus rajatised

VanDami sportlik koolituskeskus - asub 6000 ruutjalga Dr Ronald "Doc" VanDami spordirajatisel, 2000 ruutjalal Dr. Ronald "Doc" VanDami spordiürituste õpilasklassis ja Lab'l on mõningaid suurimaid ja parimaid õppimisruume ja seadmed kogu riigis. Kavandatud kaasaegse tervishoiuhariduse esirinnas on see rajatis, mille sees on rohkem kui veerand miljonit dollarit kapitali ja vahendeid ainult üliõpilaste õppimiseks. Van Dami õpilaste labori otseühendus on 4000 ruutjalga peamine sportlik tuba. Peamine sportlik treeningruum on kliiniline koht, kus õpilased saavad osa oma hariduskogemusest. Sellel rajatisel on funktsionaalne taastusravi ala, hüdroteraapia, kardiovaskulaarne piirkond, ravi- ja lindistajad, samuti kliinilised personali kontorid ja arsti eksami ruum.

Muud On-Campus Teenused

Kuigi see on määratud ühele meie UCM Athletic Trainer ettekirjutajatest, võib üliõpilane saada kogemusi mitmes meie erinevas kliinikus, sealhulgas:

 • Mitmeotstarbeline hoone - meeste ja naiste korvpall, siseruumide rajatised, naiste võrkpalli- ja maadliturniirid.
 • South Recreation - naiste jalgpall ja naiste pehmepall
 • Jalgpalli staadion - jalgpall ja välimine rada
 • Baseball - pesapall
 • Lovinger Building - Wrestlingi tava

AT rajatised

AT-programm, sealhulgas õppejõud, klass ja laboriruumid, asuvad Morrow-Garrisoni kompleksis. Lisaks sellele on UCM Intercollegiate Athletics'is peamine AT-i rajatis, mis on ühendatud AT klassiruumis ja laboris. Täielikult on AT klassiruumis, laboris ja peamises AT rajatises 6000 ruutjalga. Ülikoolilinnas on mitmeid mitmesuguseid spordirajatisi, sealhulgas mitmeotstarbelist ehitist, lõunapoolse puhkekompleksi ja jalgpallistaadioni.

Athletic väljaõppe teaduskond

Teadlaste õpetamine ATP-s toob spordihariduse vajalikku sügavust ja laiust teadmistele mitte ainult klassiruumis, vaid ka kohaldatavate teadusuuringute, professionaalse teenistuse ja kliinilise kogemuse valdkondades. Teil on võimalusi osaleda klassiruumis ja õppida koostöös teadustöö ja mitmekülgse kliinilise kogemuse abil.

Kliinilised kogemused

Kliinilised kogemused on kajastatud kogu kaheaastase uuringukavas. Kogu programmi jooksul avanevad teid keelekümbluskeskkonnaga seotud kogemused, mis kaasavad teid AT kliinilisse praktikas igapäevase tööülesannetega. Teie esimese aasta jooksul programmis määratakse teile ülikoolilinnakupoolsed kliinilised ettekirjutused, kes on seotud UCM Intercollegiate Athletics'iga. Alustades teist aastat programmist, antakse teile väljaspool kliinilist õpetajat mitmesugustes kliinilistes kohtades, sealhulgas keskkoolides, ambulatoorsetes rehabilitatsioonikliinikes, ortopeediliste kirurgide büroodes, esmatasandi / peretalituse büroodes ja tööstuses.

Akrediteerimise staatus

University of Central Missouri spordivõistlusprogrammi akrediteerib komisjon Athletic Training Education (CAATE), 6850 Austin Center Blvd., Suite 100, Austin, TX 78731-3101. Praegu taotleb programm programmi CAATE jaoks kraadi taseme muutmist ja ootab kinnitamist.

 • UCM ATP on riiklikult akrediteeritud komisjonis spordialaõppe akrediteerimise (CAATE) poolt.
 • Õppekava lõpetamisel on üliõpilasel õigus saada kandidaat juhatuse sertifikaadi, Inc. (BOC, Inc.) eksamiks spordialaõppe sertifitseerimise kohta

Õpilaste õpitulemused

Õpilased tõestavad tervikliku tervishoiuteenuse osutamist määratud elanikkonnale, kooskõlas elukutse parimate tavadega.

 1. Õpilased demonstreerivad suutlikkust interdistsiplinaarse tervishoiu tõhusaks osalemiseks ja panustamiseks erinevates seadetes.
 2. Õpilased demonstreerivad patoloogia, haiguse ja vigastuse hindamise oskust, sealhulgas diferentsiaal diagnooside väljaarendamist.
 3. Õpilased demonstreerivad patsientide populatsioonide ravi tõhusate kavade väljatöötamist, sealhulgas erakorralise ravivastuse valdkonda.
 4. Õpilased demonstreerivad riskijuhtimise kliinilist oskust, sealhulgas vigastuste ennetamist ja nakkushaiguste levikut.
 5. Õpilased demonstreerivad jätkuvalt teadlikkust kaasaegse tervishoiu administreerimise ja kohaletoimetamisega seotud dünaamikast.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Central Missouri

Vaata veel 14 kursust University of Central Missouriis »

Viimati uuendatud Detsember 13, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
597 USD
Missouri elanik: $ 298.50 / krediidi tunnis. Mitte-resident: 597,00 dollarit krediiditundi kohta. Lühiajaliste hindade arv ei sisalda kohustuslikke tasusid, eluasemeid ega õpikuid.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date