Meistrikvaliteet - "Ärijuhtimissüsteemide eksperdid ja juhid - Kvaliteet - Ohutus - Keskkond - Energia" 74. väljaanne

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master Quality - "Ärijuhtimissüsteemide eksperdid ja juht - Kvaliteet - Ohutus - Keskkond - Energia" 74. väljaanne esindab kõige pikemat, ajakohasemat ja edukamat Masterit integreeritud juhtimissüsteemides, mida on nüüd rikastatud ka uute esilekerkivate teemade ja uute väljuvate kutseoskuste omandamine: alates ENERGIAst ja nn rohelise töö tulemusest kuni ühtse keskkonnaloa saamiseni, ettevõtete haldusvastutusest jäätmehoolduseni.

Juba peetud 72 väljaannet, mis hõlmasid üle 650 kõige olulisemat Itaalia ettevõtet kõigis majanduse strateegilistes sektorites (nõustamine, lennundus, kosmos, farmaatsia-keemik jne), on võimaldanud koolitada üle 2900 koha leidnud kandidaadi ettevõtetes, konsultatsioonifirmades, rahvusvahelistes ettevõtetes, avalikus halduses ( vt endiste tudengite tunnistusi )

Kvaliteedimeister annab välja 10 kutsetunnistust ja nende hulgas ka juhtivaudiitori erinevates juhtimissüsteemides (kvaliteet, ohutus, keskkond, energia, - kvalifitseeritud Cepad - privaatsus, ettevõtte sotsiaalne vastutus). Kõik see muudab kaptenikvaliteedi kõige olulisemaks koolituskursuseks Itaalias integreeritud haldussüsteemide teemal - kvaliteet, ohutus, keskkond, energia. See, mis eristab meistrikvaliteeti turu parimatest meistritest, on kahekümneaastane konkreetne kogemus, mis tuleneb juba tehtud 72 väljaandest, iga konkreetse ala asjatundjate tagatud õppekvaliteet ja suhted kõige olulisemate riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtetega, kellel on aitas kaasa suurepärase tööhõivealase praktika saavutamisele enam kui 2900 magistriõppe lõpetanule.

Veelgi enam, teabe täielikkuse huvides on oluline rõhutada, et Itaalias on mitmeid kursusi, millest mõned on sada tundi (12–15 päeva), mida nimetatakse ebaõigesti meistriks ja mis omistavad mõningaid pealkirju, mis on sarnased Master Quality'iga; selles valdkonnas ei ole vaja spetsiifilisi oskusi, et mõista, et nii oluline ja keeruline erialane koolitus, nagu näiteks integreeritud süsteemide valdkonnas, nõuab põhjalikku ettevalmistust, kui soovite samas valdkonnas kasumit teenida.

Struktuur ja kvaliteet Master programm

Master toimub kahes etapis:

  • kaks kuud (320 tundi) Kõrge Klassiruum koolitus (Roomas või Milanos);
  • kuue kuu jooksul (900 tundi) internatuuri lepingutega tagatud
  • (Saate määrata oma geograafilise ja äri alal eelistusi internatuuri)

Magister toimub igal aastal 3 sessioonina: veebruaris, mais ja oktoobris. Klassiruumi etapp hõlmab spetsiifilist koolitust kvaliteedi, keskkonna ja ohutuse sertifitseerimisega seotud küsimustes, samuti valdkonnaüleste, eriti praeguste ja professionaalseks arenguks väga kasulike teemade süvaanalüüsi, mis on seotud SA8000, Privaatsus, Basel 3, 231/01 ja ENERGIA, kõik selleks, et arendada strateegilisi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud integreeritud kvaliteedisüsteemide loomiseks ja haldamiseks. See on sellega seotud õigusakt: ISO 9001 ja ISO 14001, EMASi määrus, ISO 19011, OHSAS 18001, SA 8000, konsolideeritud turvalisus 81/08, seadusandlik dekreet 196/03, seadusandlik dekreet 231/01, heitkogustega kauplemise direktiiv 2003/87 / EÜ Kyoto protokoll. Neil, kes on huvitatud põllumajanduse toiduohutuse, HACCP ja ENERGIAHALDUSE juhtimissüsteemide probleemide uurimisest, on võimalik liituda ka ROHELISEKS ADVANCED MOODULiga, mis toimub 2 nädala jooksul pärast klassiruumi esimest kahte kuud. Vormi liikmeks saab astuda esimesel kuul pärast magistriõppe algust.

EESMÄRGID Magistriõpe ja karjäärivõimalusi

UNINFORM eesmärk on julgustada selliste professionaalsete tegelaste koolitamist, kes suudavad tegutseda koheselt olukordades, mis esindavad ettevõtte majanduslikku tootlikkust; suutlikkus viia läbi ärijuhtimise kõiki aspekte, alates tehnilistest kuni juhtimis- ja haldusaspektideni, kasutades planeerimis- ja tegevuse jälgimisvahendeid, nihutades üldise fookuse puhtalt regulatiivsest vastavusest tulemuslikkuse juhtimissüsteemile, mis vastab ennekõike organisatsiooni vajadustele ise (sealhulgas rahalist laadi). Magistriõppe õpetamise struktuur keskendub pidevalt kaasatavate ettevõtete tulevaste konsultantide, juhtide, ametnike ja juhtide koolitamisele. Magistriõppe ajal pööratakse erilist tähelepanu põikioskuste arendamisele, et viia kutseprofiil täielikult lõpule, et oleks võimalik teadlikult liikuda töörühma juhtimises ja muutustest, mis on ette nähtud aina uute eeskirjadega, millega ettevõtted peavad kvaliteedi osas kohanema , ohutus ja keskkond. Eelmise 72 väljaande kandidaatide suurepärane paigutamine nii Roomas kui ka Milanos kinnitavad seatud eesmärkide kooskõla tegelike saavutatud tulemustega; tegelikult on tänu UNINFORM töötajate aktiivsusele paigutatud enam kui 2900 kandidaati juhtivatele kohtadele ettevõtetes, nõustamisettevõtetes, rahvusvahelistes ettevõtetes ja avalikus halduses. Siin on mõned kavandatud karjäärivõimalused: kvaliteedijuht / audiitor, sertifitseerimisasutuste inspektor, integreeritud juhtimissüsteemide juhtimiskonsultant, keskkonnaaudiitor, ECOMANAGER, keskkonnamõjude ekspert, energiajuht, RSPP ohutusjuht, HSE juht.

STAGE

The Stage on täielik keelekümblus vastuvõtva firma tegevuse, mille käigus oodatakse osalema funktsionaalne ja arendusprojektide ellu viia, mida on õppinud esimese etapi jooksul. Praktika projekti määratletud - iga õpilane - poolt paigutamine Master, konsulteerides teaduskonna muidugi, et parandada professionaalse kutse- ja oskusi ilmnes õpetamine klassis. Praktika toimub ettevõtted, konsultatsioonifirmad, rahvusvaheliste ettevõtete, mis asub kogu riigis. Saate näidata oma geograafilise ja äri eelistusi jaotamise internatuuri.

VASTUVÕTUKORD

Osalejad kaudu valiku vastavalt õppekavale, sobivustesti ja intervjuu. Et broneerida koht valik on vaja täita Broneerimine Form

STIPENDIUMID

Seal on 3 kuni osaliselt katta Kotid Studio et taotleja saaks maksta ainult 3.400,00 Euro pluss käibemaks, kättesaadavaks ja sponsoreid, edendades ettevõtted.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

UNINFORM Group, rinomata ed accreditata Business School nazionale impegnata da oltre 20 anni nel campo dell’Alta Formazione e dell’innovazione dei processi formativi, opera con riconosciuta autorevole ... Loe edasi

UNINFORM Group, rinomata ed accreditata Business School nazionale impegnata da oltre 20 anni nel campo dell’Alta Formazione e dell’innovazione dei processi formativi, opera con riconosciuta autorevolezza erogando prestigiosi master post universitari nei settori Turismo, Qualità, Sicurezza, Ambiente, Energia, in entrambe le sue sedi di Roma e Milano. Näita vähem
Rooma , Milano + 1 Rohkem Vähem