Meng infotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Meng CS kraadi on mitte-väitekirja programmi, mis keskendub hoone arenenud infotehnoloogia teadmisi läbi projektipõhist kogemus.

Lõpetajad see tase olema arenenud teadmised ja hästi kvalifitseeritud liider erinevaid tarkvaraarenduse organisatsioonid. Õpilased, kes on plaanis veelgi kraadiõppe Ph.D. Programm võib olla huvitatud väitekirja põhinevate MSE CS programmi.

See programm aitab õpilastel, kes soovivad tõsta oma praeguse inseneri teadmisi, süvenemist tänapäeva ja tulevikku edasi Pindala arvuti. Kava sisaldab reaalse korrektsus ja paindlikkust muidugi formaadis ja kaugus kohaletoimetamise.

Mida ma saan teha koos Master of Engineering in Computer Science?

Arvuti teadlased kasutavad algoritme ja andmestruktuurid rakendada uskumatu töötlemise võimsus kaasaegseid arvuteid suunas konstruktiivset otsad. Nad kirjutavad programme, põhilised ehituskivid, mis moodustavad arvuti maailmas. Samuti luua andmebaase, "Office" tarkvara ja võrguprotokolli keskmes täna arvutustehnika nõudmisi äri, teaduse ja tehnika. Kui see kõlab nagu karjääri teile, me saame aidata.

Meie programm on mõeldud, et rahuldada oma hariduslike erivajadustega praktiseeriva insenerina. Sul on võimalus parandada ja / või arendada oskusi, teadmisi ja arusaamu, mis on kriitilise tähtsusega täna praktiseerivad insenerid. Kursused pakutakse läbi erinevaid vorme, sealhulgas kaugus-õppemeetodite ja paindlik formaadis.

Märkus: Kui olete huvitatud selles edasijõudnud, peate taotlema ja aktsepteerida Master of Engineering programmi lisaks on lubatud ülikooli.

Edasine haridus, üks neist rajad on võimalik:

 • Teadlane
 • Andmebaas analüütik
 • ehitus konsultant
 • Programmeerija

Ülikooli nõuded

Et saada magistrikraadi Põhja-Arizona ülikooli, siis tuleb täita planeeritud rühma kursust ühe või mitme valdkondades, mis koosneb vähemalt 30 ühikut kraadiõppe tasemel kursustel. (Paljud magistrikraadi programmid nõuavad rohkem kui 30 ühikut.) Pead lisaks täielik:

 • Kõik nõuded oma konkreetse akadeemilise kava (d). See võib hõlmata lõputöö.
 • Kõik lõpetaja tööd kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt vähemalt 3,0.
 • Kõik tööd poole magistrikraadi tuleb lõpule viia kuue järjestikuse aasta jooksul. Kuus aastat algab poolaasta ja aasta Sissepääs programm.

Lisaks ülikooli nõuded:

Täida individuaalse plaani nõuetele.

TÄIENDAV Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused ületav sissepääs Nau on vaja.

 • Nau koolilõpetaja Hetkel rakendus on vaja kõik programmid. Üksikasjad vastuvõtu nõuded on kantud online-avaldus.
 • Bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud institutsioon
 • Hinne punkti keskmine (GPA) 3,00 (skaala on 4.00 = "A"), või samaväärne.
 • Sissepääs palju kraadiõppe programme on konkursi alusel ja programmid võivad olla kõrgemad standardid kui need loodud Graduate College.
 • Ärakirju

Täpsemat infot ülikoolilõpetajate vastuvõtu poliitika, külasta Graduate Sisseastujale Policy Rahvusvaheline taotlejad peavad lisaks vastuvõtu nõuded. Palun vaadake International Graduate Sisseastujale Policy individuaalse programmi vastuvõtu nõuded on järgmised:

 • BS kraadiga ehitus või lõpetamise eelduseks kursuste (vt osakonna kodulehelt)
 • GRE® muudetud General Test
 • 3 soovituskirja
 • Isiklik avaldus või essee

Magister nõudmiste

Võtke järgmine 30 ühikut:

 • Applied Mathematics, on teema seotud oma erihuve, nagu Fourier teisendust või statistilist analüüsi (3 tk)
 • Ehitus või Computer Science juhtimine muidugi kaudu pakutavat kolledžite ehitus või Business (3 tk)
 • Computer Science Valikained, valida oma nõuandekomitee heakskiidu sobitada oma huvid (18 ühikut)
 • See võib sisaldada kuni 3 ühikut valdkondade või teisiti seotud muidugi.
 • Praktikale orienteeritud Project, lihtsustas ja arendati oma nõuandekomitee juhtimisel ning keskendus reaalse probleemi või teoreetiline küsimus vahetu tähtsusega praeguse infotehnoloogia praktika (6 ühikut)

Kiirendatud bakalaureuse / magistritöö kava variant

See programm on saadaval kiirendatud Undergraduate / koolilõpetaja kava. Kiirendatud programmid annavad võimaluse rahuldamata üliõpilastele kallal oma bakalaureusekraadi samaaegselt alustab tööd magistrikraadi, mis võib lubada neil täita nii kraadi kiirendatud viisil rakendades 6 ühikut poole nii kraadi. Õpilased peavad kohaldama kiirendatud programmi ja magistriõppekava taotluse esitamise tähtajaks, ning täita kõik loetletud kiirendatud bakalaureuse / magistri programmid lugeda lubamist. Sissepääs programmid on konkurentsivõimeline ja kvalifitseeritud taotlejatele võib keelduda, sest piirid üliõpilaste arv igal aastal. Kindlasti räägi oma nõustaja seoses oma huvi kiirendatud programmid.

Pea meeles, et mõned kursused võivad olla eeldused, et siis tuleb ka võtta. Sest eelduseks informatsiooni klõpsa muidugi ega näe oma nõuandja.

Student Õpitulemused

Master of Engineering on mitte-väitekirja kutsekraad, mis põhineb peamiselt muidugi töö ja / või ehitusprojektide projekteeritud juhendamisel teaduskonna nõunik pöörduda vajadust või spetsiifilise probleemiga oma inseneri eriala (Civil, Keskkonnakaitse, Elektri- või Mehhaaniline ehitus). See programm on mõeldud, et pakkuda laia, praktika baasil haridust.

Näidata võime rakendada kõrgkoolides kriitilise mõtlemise oskusi sõnastada ja lahendada arenenud kodanikuühiskonna (elektri- / keskkonnakaitse / mehaaniline) tehnilised probleemid. Omandab teadmisi arenenud tänapäeva inseneri teemasid ja edasilükkunud tööriistu konkreetse tsiviil (elektri- / keskkonnakaitse / mehaaniline) insener. Arendab võimet teha kindlaks, sõnastada ja lahendada asjakohaste arenenud kodanikuühiskonna (elektri- / keskkonnakaitse / mehaaniline) tehnilised probleemid. Arendab võimet sünteesida, seletada, kontrollida ja põhjendada lahendusi keerulistele tsiviil (elektri- / keskkonnakaitse / mehaaniline) tehnilised probleemid. Näidata võime iseseisvalt ja loovalt, disain, kava ja läbi keerukate tsiviil (elektri- / keskkonnakaitse / mehaaniline) insener projektid; Hindab nüüdisaegse in erialal. Kehtib iseseisvalt ja loovalt, asjakohast tehnilist teooriad ja vahendid, et arendada välja toimiv lahendus projekti. Kujunduse ja viib läbi tegevusi konkreetse projekti. Näidata võimet tõhusalt suhelda tulemusi põhjalik uurimisprojekti läbi suulised ettekanded ja väljaanded. Loob aruanne kajastab integratsiooni omandatud teadmisi läbi projekti. Esitab suuline ettekanne eakaaslastega kokkuvõtlik töö projekti ja selle tulemusi. Sünteesib ja esitleb tähtsus ehitusprojektide nii tehniliste ja muude tehniliste tingimustega.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Loe edasi

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Näita vähem