Meng elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering (Research - põhineb)

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada insener arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste tehnikateaduste ja / disain ja süntees ja sellega seotud põhimõtteid konkreetsete probleemide ühiskonnale. Üks peamisi eesmärke on see protsess välja arendada võimekust viia läbi olulisi inseneri uurimistöö sõltuvalt. See soodustab ka elukestva õppe lähenemist.

kvalifikatsiooni tulemused

Exit tasemel tulemusi: Kvalifitseeritud õpilane olema võimeline:

 1. Selgitada, hinnata, sõnastada, tõlgendada, analüüsida ja lahendada inseneri teadus / arengu probleeme loovalt ja innovaatiliselt, rakendades asjakohaseid baasteadmisi st matemaatika, Basic Science and Engineering Sciences valitud teadusuuringute valdkonnas.
 2. Planeerida ja juhtida inseneri uurimisprojekte, mis näitab põhilisi teadmisi, mõistmist ja arusaamist põhimõtteid, meetodeid ja kontseptsioone, mis moodustavad sotsiaalselt vastutustundlik (kohalike ja teiste ühenduste) teadus / arengut valitud uurimisvaldkonna praktikas.
 3. Töö tõhusalt, üksikult või koos teistega, kui meeskonna liikmena, grupi, organisatsiooni ja kogukonna või multidistsiplinaarne keskkond valitud teadusuuringute valdkonnas.
 4. Korralda ja juhtida teda / ise ja tema / tema tegevust vastutustundlikult, efektiivselt, professionaalselt ja eetiliselt, aktsepteerida vastutust tema / tema pädevuse piirides, ja tegema otsuseid, mis põhineb teadmisi ja kogemusi, mis on seotud teadusuuringute valdkonnas.
 5. Planeerib ja viib kohaldatava tasemega uurimise, teadus- ja / või katseid, rakendades asjakohaseid teooriaid ja meetodeid ning viib läbi vajalikud andmete analüüsi ja tõlgendamise.
 6. Tulemuslikult suhtlema nii suuliselt kui ka kirjalikult, inseneri- ja spetsiaalselt teadus publiku ja ühiskond tervikuna, kuivõrd nad mõjutavad uuringud, kasutades sobiva struktuuri, stiili ja graafiline tugi.
 7. Kasutage ja hinnata asjakohaseid uurimismeetodeid, oskusi, tööriistu ja infotehnoloogia tõhusalt ja kriitiliselt inseneri teadus / arengu tavade ja näidata mõistmist ja valmisolekut võtta vastutus mõju interdistsiplinaarsed teadusuuringud / arendustegevus ühiskonnale ja keskkonnale.
 8. Tehke sünteesi komponente, süsteeme, tööde, toodete või protsesside kogum seotud süsteemide ja hinnata nende sotsiaalsed, õiguslikud, tervise, ohutuse ja keskkonna mõju ja kasu vajaduse korral valitud teadusuuringute valdkonnas.
 9. Kasutavad erinevaid õppimise strateegiaid ja oskusi kapten tulemuste koostamiseks nõutava teda / ennast pidevõppeks, et hoida end kursis vajalikud teadmised ja oskused on interdistsiplinaarsete valdkonnas.
 10. Osale vastutustundliku kodaniku elus kohalikul, riiklikul ja globaalsel kogukondade tegutsedes professionaalselt ja eetiliselt valitud teadusuuringute valdkonnas.
 11. Näidata, vajaduse korral, kultuuri- ja esteetilist tundlikkust erinevates sotsiaalsetes kontekstides täitmisel teadus / arendustegevus.
 12. Avasta vajaduse korral hariduse ja karjäärivõimalusi inseneri teadus / arengut.
 13. Korralda ja arendama ettevõtlusalaseid võimalusi läbi, tehnilist teadus-, arendus- ja / või juhtimisoskused.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Tunnustatud nelja-aastase bakalaureusekraadi Engineering või sarnase heaks kraadi kiitusega tasemel. Lõplik Sissepääs programm antakse ainult pärast edukat esitamist uurimistöö seminar kuus kuud pärast kursusel. Temaatikat tuleb ka aktsepteeritud ja heaks kiidetud järelevalveasutuste teaduskonna.

Volituste kraadi

Meng: elektri- ja elektroonikaseadmete kraadi antakse õpilastele, kes on lõpetanud uurimistöö seminar ja väitekiri edukalt.

MPhil elektroonika ja elektrotehnika (Research - põhineb)

Eesmärk kvalifikatsioon on arendada intellektuaalse arenenud võimed kohaldamisel põhiõiguste tehnikateaduste või seotud interdistsiplinaarsete põhimõtteid konkreetsete probleemide ühiskonnale. Üks peamisi eesmärke selles protsessis on välja arendada võimekust viia läbi olulisi inseneri teadus inter / intra-distsiplinaaruurimisi iseseisvalt. See soodustab ka elukestva õppe lähenemist.

kvalifikatsiooni tulemused

Exit tasemel tulemusi: Kvalifitseeritud õpilane olema võimeline:

 1. Selgitada, hinnata, sõnastada, tõlgendada, analüüsida ja lahendada teadus- ja arendustegevuse probleeme loovalt ja innovaatiliselt, rakendades asjakohaseid interdistsiplinaarsete teadmiste valitud teadusuuringute valdkonnas.
 2. Kava ja haldama teadusprojekte näitab põhilisi teadmisi, mõistmist ja arusaamist põhimõtteid, meetodeid ja kontseptsioone, mis moodustavad sotsiaalselt vastutustundlik (kohalike ja teiste ühenduste) teadus / arengut valitud uurimisvaldkonna praktikas.
 3. Töö tõhusalt, üksikult või koos teistega, kui meeskonna liikmena, grupi organisationand või ühiskonnas multidistsiplinaarne keskkond valitud valdkonnas interdistsiplinaarset uurimistööd.
 4. Korralda ja juhtida teda / ise ja tema / tema tegevust vastutustundlikult, tõhusalt ja eetiliselt, aktsepteerida vastutust tema / tema pädevuse piirides, ja tegema otsuseid, mis põhineb teadmisi ja kogemusi, mis on seotud teadusuuringute valdkonnas.
 5. Planeerib ja viib kohaldatava tasemega uurimise, teadus- ja / või katseid, rakendades asjakohaseid teooriaid ja meetodeid ning viib läbi vajalikud andmete analüüsi ja tõlgendamise.
 6. Tulemuslikult suhtlema nii suuliselt kui ka kirjalikult, konkreetselt teadus publiku ja ühiskond tervikuna, kuivõrd nad mõjutavad uuringud, kasutades sobiva struktuuri, stiili ja graafiline tugi.
 7. Kasutage ja hinnata asjakohaseid uurimismeetodeid, oskusi, tööriistu ja infotehnoloogia tõhusalt ja kriitiliselt teadus / arengu tavade ja näidata mõistmist ja valmisolekut võtta vastutus mõju interdistsiplinaarsed teadusuuringud / arendustegevus ühiskonnale ja keskkonnale.
 8. Tehke sünteesi süsteemid, tööde, toodete või protsesside kogum seotud süsteemide ja hinnata nende sotsiaalsed, õiguslikud, tervise, ohutuse ja keskkonna mõju ja kasu, kui see on asjakohane, valitud erialal interdistsiplinaarsete teadusuuringute.
 9. Kasutavad erinevaid õppimise strateegiaid ja oskusi kapten tulemuste koostamiseks nõutava teda / ennast pidevõppeks, et hoida end kursis teadmisi ja oskusi interdistsiplinaarne valdkonnas.
 10. Osale vastutustundliku kodaniku elus kohalikul, riiklikul ja globaalsel kogukondade tegutsedes eetiliselt valitud teadusuuringute valdkonnas.
 11. Näidata, vajaduse korral, kultuuri- ja esteetilist tundlikkust erinevates sotsiaalsetes kontekstides täitmisel teadus / arendustegevus.
 12. Avasta, vajaduse korral, haridus ja karjäärivõimalused teadus / arengut.
 13. Korralda ja arendama ettevõtlusalaseid võimalusi tehnilise teadus-, arendus- ja / või juhtimisoskused.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

Tunnustatud nelja-aastase bakalaureusekraadi Engineering või sarnase heakskiidetud kraadi kiitusega level.Final Sissepääs programm antakse ainult pärast edukat esitamist uurimistöö seminar kuus kuud pärast kursusel. Temaatikat tuleb ka aktsepteeritud ja heaks kiidetud järelevalveasutuste teaduskonna.

Volituste kraadi

MPhil: elektri- ja elektroonikaseadmete kraadi antakse õpilastele, kes on lõpetanud uurimistöö seminar ja väitekiri edukalt.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 105 kursust University of Johannesburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date