Merekeskkonna magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Merekeskkonna üha suureneva survega, nii Vaikse ookeani lõunaosa piirkonnas kui ka kogu maailmas on mereorganismide ja ökosüsteemide säilitamise ja majandamise eksperdid nõutavad.

Merekalapüügi juhtimisel maailmas on Uus-Meremaa suurepärane koht teie valdkonna asjatundlikkuse arendamiseks. Selle ainulaadne ja pikk rannajoon on koduks arvukatele mereorganismidele - alates väikesest fütoplanktonist kuni ohustatud Uus-Meremaa mere lõviosa.

Õppige bioloogiliste teaduste kooliga, mis on merebioloogia uuringute juht. Uurige merekaitseküsimusi ja praktiseerige, kasutades näiteid Uus-Meremaalt, Austraaliast, Vaikse ookeani lõunaosast ja laiemast Indo-Vaikse ookeani piirkonnast, mida saab rakendada kogu maailmas.

Merekaitset saab uurida kahes kvalifikatsioonis. Meremeeste magister (MMarCon) on õpetatud magistriõppes, millel puudub väitekirja osa ja on ainus õpetanud merekalanduse magistrikraadi Uus-Meremaal.

Või võite õppida magistri tunnistuse merekeskkonna säilitamiseks (PGCertMarCon), lühem kvalifikatsioon neile, kes soovivad oma teadmisi laiendada uuele huvivaldkonnale.

139384_vicscience011.jpg

© Victoria University of Wellington

Ühendus

Aspirantuur Victoria University of Wellington aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikooli töötajate ja tulevaste kolleegidega. Teil on võimalus osaleda üritustel, töötubades, sotsiaalsetel funktsioonidel ja seminaridel.

Aspirantuuride ühing annab teile teavet ja annab teile hääle ülikoolilinnakus.

Õppimine tagasi

Paljud üliõpilased naasevad pärast mitu aastat magistriõppesse ülikooli. Kui olete õppinud, on meie kontaktametnikud aitanud teil uuesti õppida ülikooli elus.

Karjäär

Saate omandada oskusi ja teadmisi paljudes mereorganismide ja ökosüsteemide säilitamise ja majandamise valdkondades nii mõõdukas kui ka troopilises kliimas. Te võite leida tööd Crowni uurimisinstituutides, erasektori uurimisinstituutidel või riiklikel valitsusasutustel, kes haldavad merekeskkonna kaitse ja kalandust.

Muud organisatsioonid, kellega võite koostööd teha, hõlmavad piirkondlikke omavalitsusi, nagu linna-, regionaal- ja rajooninõukogud, lepingulist merebioloogiatööd teostavad konsultatsioonifirmad või valitsusvälised asutused ja mittetulundusühingud.

Stipendiumid

Praegu pakume järgmisel õppeaastal kõigile selles programmis osalevatele abikõlblikele rahvusvahelistele üliõpilastele NZ $ 17 500 suuruseid stipendiume. Kui teie merekaitseakadeemia taotlus võetakse vastu, töödeldakse teie stipendiumi automaatselt.

Edendage oma teadmisi doktorantuuris

PhD on kõrgeim akadeemiline kvalifikatsioon, mida pakub bioloogiateaduste kool. Teete originaalseid ja pidevaid teadusuuringuid maailmatasemel teadlaste juhendamisel.

Tavaliselt nõuab doktoriõppesse astumine autasu kraadi või magistrikraadi koos uurimistööga. Kui kavatsete jätkata doktoriõppe jätkamist, võite võtta oma teadmistepõhise spetsiaalsete teemade paberi ühe kursuse valikuna, mis abistab teid sisenemisnõuete täitmisel.

Victoria doktorikandidaadina toetab teid ka kraadiõppe teaduskond.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem