Merendus- ja õhutranspordi juhtimise magistrikraad

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Merendus- ja õhutranspordi juhtimise magister valmistab oma lõpetajaid ette transpordisektori ees seisvate väljakutsetega .

Programmi põhieesmärk on aidata transpordiga seotud ettevõtete ja organisatsioonide (laevandusettevõtted, sadamate valdajad, terminalioperaatorid, lennuettevõtjad, lennujaamad jne) juhtivtöötajatel saada selle valdkonna tipptasemel juhtideks ja teadlasteks . See on loodud spetsiaalselt rahvusvahelist publikut silmas pidades ja suunatud majanduse või juhtimise taustaga inimestele, keskendudes transpordiga seotud küsimustele.

128937_CityCampuspreview_Eurosimulatie25.jpg

Programmi sisu

Aasta esimesel poolaastal on õpilastel võimalus valida juhtimispõhimõtete ja uurimistöö aluste vahel . Valik Juhtimise põhialused on mõeldud õpilastele, kes soovivad täiendada oma teadmisi ja võimeid transpordiäris ja majanduses. See valmistab neid ette juhtimiskarjääriks mere- või õhutranspordi sektoris. Valik Teadusuuringute põhialused pakub õpilastele rohkem metoodilist ja kvantitatiivset koolitust. Õpilased saavad suurepärase ettevalmistuse karjääriks näiteks merendus- või õhutranspordi valdkonnas nõustamise, poliitika või teadustöö alal. Veelgi enam, see võimalus võib anda aluse edaspidiseks akadeemiliseks tegevuseks, näiteks doktorikraadiks.

Teises semestris saavad õpilased valida suurema lennutranspordi või meretranspordi vahel. Nii saavad õpilased oma programmi veelgi paremini kohandada vastavalt konkreetsetele huvidele ja taustale.

Karjäär

C-MAT-is õppivate tudengite eesmärk on tavaliselt karjääri edendamine mere- või õhutranspordi valdkonnas .

Miks valida UAntwerp ?

C-MAT toetab oma õpilasi mere- või õhutranspordi karjääris mitte ainult programmi ajal, vaid ka pärast kooli lõpetamist. Programmi ajal on õpilastel võimalus suhelda tööstusega ekskursioonide, külalisloengute ja oma magistritöö kaudu . Karjäärivõrgustiku moodustamiseks julgustatakse kontakte erineva tööstuse taustaga õpilaste vahel. C-MAT korraldab aastaringselt ka vilistlaste üritusi ja arutelusid. Välised töövõimalused on jagatud kõigile õpilastele.

127195_MaritimeandAirTransport_Fotofiche_1180op361.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem