Mestrado em desenvolvimento sustentável e gestão de turismo

Üldine

Programmi kirjeldus

O curso de Mestrado Profissionalizante des Descendants Sustentável e Gestão de Turismo reeg-se pela Lei 27. september 2009 de 29 de Setembro, sobre o ensino superior, no publicale no Boletim da República I Série, 38. november, Mozambikast pärit Moskva ülikooli ülikoolid , ehkki regulatoorne jõud on näide Turism ja Informatsioonist.

Kuna tegevused on olulised, on väga pikk ajalooline mõju Mosambiigis, rõhutades ja rõhutades, et digitaalne vektoreid on majanduslikult otstarbekas ja otstarbekas. È semelhança do que está a acontecer em outros países, ja turismo pod tornar-se, mo akambique, et primeira indústria e verdadeiro motora da economia e do desenvolvimento. Parasjagu on vajadus profissionaiste kriitiliste, innovatiivsete ja konkurentsivõimeliste lahenduste järele, sektori emaettevõtja, Turismiinstituudi ja Infrastruktuuri infosüsteemide loomine.

Pretendemos ofreecer uma formação integral, qualidade, või nível de exigência, reflexão ja pesquisa, próprios de um curso de mestrado. Propomo-nos formaadis profissionais altamente qualificados ei sektori de emestad ja tegevused turistikad, saadete edastamise ja rekonstrueerimine, retseptsioonid ja lahendused probleemide lahendamiseks ja edukaks probleemiks, mis aitavad kaasa majandusliku ja sotsiaalse harmoossuse ja sosiaalse tasakaalu saavutamisele.

Ükskõik milline on see, et mestrado väljundiks on komponeeritud ekono mika ja poliitika, mis muudab kõikvõimalikke jõupingutusi, mis aitaksid saavutada ja hõlbustada jõupingutusi ennekõike selle nimel.

Perfil

O mestre em Desenvolvimento Sustentável e Gestão de Turismo on profiissionaalne capaz de:

 • Gerir o Turismo com uma ampla visão; é capaz de intervertia nível kohalik, siseriiklik ja rahvusvaheline; Kontsessioonid ei näe mulle mingeid ülesandeid, mis aitavad teil täiuslikumaid pingutada, et parandada kliendikesksust ja parandada töökeskkonda ja hõlbustada sotsiaalsete ja majanduslike tingimuste loomist Turismo klientidele.
 • Usar on võistluskeskkond, mis on loodud ja mille eesmärk on tugevdada sotsiaalseid, sotsiaalseid ja kultuurilisi aspekte ning parandada ja edendada inimressursse ja inimressursse ning parandada kultuurilist ja kultuurilist mitmekesisust. Tšehhi Vabariigis kehtivad eeskirjad ja eeskirjad, mis näitavad, et looduslikud taastuvad ained on potentsiaalsed potentsiaalsed kaubamärgid Türgis ja Mosambiigis.

Teil on mõni personaliseeritud ja innovatiivne projekt, mis aitab teil saavutada ja säilitada turistidele sobivaid, sobivate ja sobivate elustiilide töötajaid, professio-naalseid vajadusi ja kohustusi, mis on seotud töövõimaluste loomisega. .

O público-alvo do Mestrado em Desenvolvimento Sustentável e Gestão de Turismo sao profissionais licenciados em várias áreas, interessados ​​no desenvolvimento rationalne ja Sustentável Do Imís convictos da importo Turismo como motor para esse desenvolvimento.

Competências

O mestre em Desenvolvimento Sustentável e Gestão de Turismo é capaz de trabalhar como perito no sector público assim como no privado, com competência em:

 • Sõltumata majandusliku ja sotsiaalse ühtekuuluvuse, SADC-i kui põhimõtteliste ülesannete täitmiseks, on majandustegevus meio ambiente e os põhimõtete econo micos contemporânos, e possuir kui ferramentas para respostas aos desafios presentes.
 • Uurige, et põhimõtteliselt uurides ja uurides projekte, mis on seotud kohalike omavalitsustega.
 • Uurides, kuidas transformações produzidas kasutab rahvusvahelist ja kohalikku potentsiaalset analüüsi potentsiaalset potentsiaalset konversiooni, ei muutu see konteksti.
 • Organisatsioonide ja organisatoorsete organisatsioonide funktsionaalsus ja institutsioonidevahelised suhted ja juhtimisstruktuurid, mis on seotud koostöö ja desenvolvimento.
 • Conhecer o papel do turismo ei sisalda ühtegi konteksti, mis näitab seda vias de desensivolvimento.
 • Conhecer os põhimps modelos e teorias de desenvolvimento sotsiaal-majanduslik.
 • Konfiguratsioonisüsteemide väljatöötamine ja optimeerimine.
 • Konfiguratsioonisüsteemid on mikro- ja makro-majanduslikud paranemismeetodid.
 • Conhecer os princípios que a doutrina social da Igreja propõe para um desenvolvimento mai justo ja humano.
 • Saber gerir negócios privados ja instituições ligadas ao desenvolvimento.
 • Saber identifitseerib oportunidades, et arendada kohalikke kultuure, mis aitavad kaasa turistide aktiivsusele.
 • Saber planeerib ja rakendab projekte ja teenindab turistikat.
 • Ser Capaco de Comunicar, efectivamente, com mitmesugused erinevatele intervjueeritavatele tüüpidele on erinevad situatsioonid ja trabalharid, mis on kujundatud kui potentsiaalsed grupid.
 • Ser Capaz de desenvolver projekte turismis on integreeritud meio füüsiline füüsiline, paraboolid, mis aitavad säilitada ja säilitada looduslikku keskkonda.
 • Ser Capac de Fazer võimaldab diagnoosida põhimõttelisi probleeme, mis on seotud rakenduste ja rakenduspõhimõtete rakendamisega sotsiaalse ja majandusliku progressi saavutamiseks.
 • Ser Capac de mediar entre os diferentes actores nas aktividades turismi operando kohaliku kohaliku (pessoas singulares ja Comunidades locais, actores públicos ja privados, actores locais e internacionais), e interagir com parceiros locais ja internacionais dentro de um desenvolvimento sustentável dos destinas turísticos.
 • Ser Capac de promover teenindab kõiki turundussuhteid, eriti neid, mis pärinevad tarbijatest.
 • Ter uma vista sotsiaalne ética, mis muudab mei ambiente ja kohaliku kommunikat siooni, ning on võimeline tundma ennast ka integreerima, sest see on kindel, et planeerimine ja desenvolvimento que unifique osutavad, et turistika ja sotsiaalne huvi on huvi pakkuv, .

Saïdas Profissionais

O profissional formaadis ei ole mestrado poderá trabalhar, mida on võimalik teha, como:

 • Consultant para empresas de turismo, pesquisa, planificação, desenvolvimento e gestão de projectos turísticos.
 • Formador de profissionais nas várias áreas relacionadas com e desinvolvimento eo turismo.
 • Gestor doritrimine kultuuri, de parques naturais ja recreativos.
 • Oficial, gestor e consultor projektide kohta ONGs ja para organizações internacionais que promovem o turismo sustentável.
 • Operador on eelkõige turismiorganisatsioonide esindaja.
 • Perito em agências e institutsioonide riikliku ja rahvusvahe lise õigusloome.
 • Perito em agências nacionais e internacionais, para planişao ja desenvolvimento de projectos turísticos.
 • Perito em identifitseerib ja edendab saatusi, rotis e ja produtos turísticos que aproveitem nagu oportunidades ka territooriumi, ajalugu, arte ea kohaliku kultuuri, para empresas turísticas ja outras instituições.
 • Perito em institisções turísticas públicas, como colaborador e responsável para planificação e desenvolvimento de politiques de Turismo sustentável.
 • Perioodilised turunduse ja turismipoliitika osakondade turustamise ja planeerimise sektorid.
 • Korraldaja korraldab ja korraldab külaskäike (festivalid, sündmuste kultuurid jms), tutvustavad ja tutvustavad Turismo sektorit.
 • Infotehnoloogia ja infotehnoloogia turg.

Plano õppekava

Lõpptulemusena on Mestrado em registreeritud Sustentável e Gestão de Turismo, mis on peaaegu täielikult välja töötanud 90 ainepunkti, mis annavad 60 pealkirja õppekavade ja 30-päevaste õppekavade kohta (disertação). Teil ei ole nõutud diplomite ja diplomite väljastamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A Universidade Católica de Moçambique, em sintonia com estas palavras da Constituição Apostólica EX CORDE ECCLESIAE do Sumo Pontífice JOÃO PAULO II sobre as Universidades Católicas, fundamenta a sua e ... Loe edasi

A Universidade Católica de Moçambique, em sintonia com estas palavras da Constituição Apostólica EX CORDE ECCLESIAE do Sumo Pontífice JOÃO PAULO II sobre as Universidades Católicas, fundamenta a sua existência nos sentidos de Verdade e de Serviço e busca de forma permanente a unidade na variedade do conhecimento humano. Näita vähem