Metsateaduste magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kuidas saavad metsad aidata meil kliimamuutustega võidelda?

Kas soovite mõjutada metsade tulevikku , mis on peamine loodusvara ja bioloogilise mitmekesisuse hüves ? Kas olete kunagi mõelnud, miks metsi nimetatakse Maa kopsudeks ja kuidas on kliimamuutused seotud metsadega? Või kuidas kasvatatakse ja töödeldakse puid jätkusuutlikul ja tõhusal viisil toodeteks? Ja kuidas on majandus ja metsad omavahel seotud?

Nendele küsimustele saate vastused metsateaduste uurimisel. Vaate metsadesse mitte ainult jooksuradade rajamiseks või puiduallikana, vaid pigem mitmekülgsete taastuvate loodusvarade allikana ja komplekssete ökoloogiliste süsteemidena, mis on tihedalt seotud nende keskkonnaga.

Inimeste ja looduse ning ühiskonna ja loodusvarade vahelised suhted on nende uuringute tugev tunnusjoon. University of Helsinki metsateaduste magistriprogramm põhineb metsateaduste osakonna uuringutel, mis on maailmas 4. kohal, tuues osakonna maailma parimate hulka.

Õppimine

Õpetamine University of Helsinki metsateaduste magistriprogrammis põhineb tipptasemel teadusuuringutel. Meie õppetöö eesmärk on õpetada õpilasi saama metsateaduste valdkonna ekspertideks. Programmis olevad uuringud annavad tugeva aluse, mis kannustab iseseisvat ja kriitilist mõtlemist. Õppes rõhutatakse multidistsiplinaarset mõtlemist ja probleemide lahendamise oskust. Õpilased õpivad hindama metsaga seotud nähtusi, mis mõjutavad ökoloogilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid probleeme.

Struktuur, sisu ja kursused

Metsateaduste magistriprogrammi maht on 120 ainepunkti (ECTS). See koosneb kahest õppesuunast: metsaökoloogia ja majandamine ning metsa biomajanduse äri ja poliitika . Kandideerimisel peate valima ühe kahest õpperajast.

Metsaökoloogia ja majandamise spetsialiseerumine keskendub eri tüüpi metsa- ja turbaalade ökosüsteemidele ja nende kasutamisele, uurib metsakasutuse kavandamist ja asjakohast teabe kogumist, uurib metsa inventeerimismudeleid, puidu ülestöötamist ja logistikat, samuti puidu töötlemist biomajanduse tooted.

Metsa biomajandusliku ettevõtluse ja poliitika uuringud põhinevad taastuva loodusvara säästlikul kasutamisel ja vastutustundliku ettevõtluse arendamisel globaalses keskkonnas. Uuringute fookuses on metsatööstuse ja -ettevõtete globaliseerumine ning nende struktuurne biomajanduse arendamine. Te saate tuttavaks tootmise, turustamise ja poliitikaga seotud biomajanduse metsapõhiste probleemidega osana globaalsest tegevuskeskkonnast.

Magistritöö

Magistritöö valmimine näitab teie võimet lahendada täpselt määratletud uurimisprobleem, mis pakub teie erialale huvi vastavalt teadusliku uurimistöö põhimõtetele. Lõputöö kirjutamisel uuritakse uurimisprobleeme ja taustkirjandust, rakendatakse erinevaid uurimismeetodeid, analüüsitakse tulemusi ja tehakse neist järeldusi. Lõputöö projekti eesmärk on näidata teile, et olete õppinud valdkonna peamist terminoloogiat ja teooriaid ning ka akadeemilist kirjutamist (soome, rootsi või inglise keeles).

Magistritöö valmib tavaliselt metsateaduste teadusprogrammi uurimisprojekti raames või teadusinstituudi või ettevõtte tellimusel. Seega pakub magistritöö projekt suurepäraseid võimalusi ka võrgustike ja kontaktide loomiseks potentsiaalsete tööandjatega.

Õpilased ja õpilaste elu

Üliõpilaselu ja eriti üliõpilasorganisatsioonide kultuur on Soomes erakordselt rikas ja mitmekesine. Ka University of Helsinki üliõpilaskond väga aktiivne.

University of Helsinki üliõpilasesinduses (HYY) tegutseb üle 250 üliõpilasorganisatsiooni, alates teaduskondade ja aineorganisatsioonidest ning lõpetades poliitiliste ja ühiskondlike organisatsioonidega ning alates kooridest ja orkestritest ning lõpetades spordi- ja mänguklubidega. Nende tegevus hõlmab aastapäeva tähistamist, akadeemilisi õhtusööke, kultuuriüritusi, kokkutulekuid ja ekskursioone.

Üliõpilasena ja üliõpilasesinduse (HYY) liikmena on teil õigus paljudele soodustustele ja teenustele. Näiteks taskukohane õpilaskodu, põhilised tervishoiuteenused, spordirajatised ja õpilase hinnaga toitlustus. Samuti saate arvukalt allahindlusi, näiteks ühistranspordi teenustasudele kogu riigis.

Karjäär

Metsanduse kraad pakub laiaulatuslikku ja üsna ainulaadset erialast kompetentsi ülemaailmsel tasandil metsa ja turbaalade ökosüsteemide, metsamajanduse ja -kasutuse, metsa säilitamise, metsamajandusliku majandusökonoomika ja poliitikate ning metsaga seotud metsade kogumise, majandamise ja kasutamise alal. teave.

Lõpetajatel on ka tugev teaduslik kogemus ja erialased oskused doktoriõppe jaoks. Mitmed meie lõpetanutest on tõesti jätkanud doktorantuuri õpinguid kas University of Helsinki või mujal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. ... Loe edasi

The University of Helsinki offers a wide range of Master’s Degree Programmes, taught entirely in English. The scope of our programmes is 120 ECTS credits, completed with two years of full-time study. All programmes comply with the national legislation governing university education and are, therefore, recognised globally. Näita vähem