Molekulaar- ja meditsiinilise biotehnoloogia magistrid

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe molekulaar- ja meditsiinibiotehnoloogias

Molekulaar- ja meditsiinilisel biotehnoloogial on tohutu potentsiaal uute lahenduste väljatöötamiseks inimeste tervise parandamiseks. Haiguste molekulaar- ja rakumehhanismide mõistmise kaudu mängib biotehnoloogia olulist rolli ravimite, vaktsiinide, teraapiate ja diagnostiliste testide väljatöötamisel.

Molekulaarse ja meditsiinilise biotehnoloogia magistrikraadi eesmärk on toota molekulaar- ja rakulise biotehnoloogia valdkonna kvalifitseeritud teadlasi, kes on võimelised teostama biomeditsiinilisi analüüse, uurimis- ja arendustegevust, kasutades eksperimentaalseid ja arvutuslikke lähenemisviise. Neid oskusi arendatakse läbi raku- ja molekulaarbioloogia, genoomika ja diagnostika, patoloogia ja farmakoloogia ning arvutusbioloogia uurimise.

Kraadiõppeprogramm, mis sisaldab biomeditsiiniuuringute praegusel teemal põhinevat integreeritud laborikursust, annab üliõpilastele tugeva tehnilise tausta, rõhutades laboriuuringute mõju inimeste tervisele. Kraadil on üks õppekava, kuid paindlik lähenemine võimaldab õpilastel kohandada programmi oma vajadustele ja huvidele.

See programm, mis on täielikult inglise keeles õpetatud, mis võimaldab teil teenida Itaalias ja välismaal tunnustatud kraadi, - tervitab rahvusvahelisi üliõpilasi, ühendades teadmised ja kogemused erinevatest kultuurilistest taustadest.

Lõpetajad on valmis sisenema tööjõudu kas avalikus või erasektoris või võivad valida oma kutsealal konsultatsiooni ja disaini alal.

Võimalikud töövaldkonnad hõlmavad teadus- ja tehnoloogiaarendust avalik-õiguslikele asutustele või tööstusele (biotehnoloogia, farmaatsia, diagnostika jne); regulatiivsed tegevused; biotehnoloogia üksuste loomine ja haldamine avalikus ja erasektoris; direktiivi, juhtimis- ja nõustamisfunktsioonide täitmine farmakoloogias ja biomeditsiinivaldkonnas; tehniline ja teaduslik suhtlemine ja teabe käitlemine. Taotlejal on eeldatavasti põhiteadmised ja arusaam bioloogiast, keemiast, matemaatikast ja füüsikast. Samuti on vajalik hea inglise keele oskus (vähemalt Euroopa B1 tase).

Kestus: 2 aastat

Kursuse liik: Molekulaar- ja meditsiinilise biotehnoloogia magistrikraad (kood: LM-9)

Juhtorgan: Collegio Didattico di Biotecnologie

Teave: Biotehnoloogia Diparimento kolledžis

Tüüp: magistri- ja magistriprogrammid

Aadress: VERONA

Viide osakond: biotehnoloogia

Lai valdkond: teadus ja tehnika

Kitsas ala: biotehnoloogia

Programmi kirjeldus

Selle programmi eesmärk on moodustada molekulaar- ja rakulise biotehnoloogia alaseid teadlasi, kes suudavad eksperimentaalseid ja arvutuslikke lähenemisviise kasutades läbi viia analüüse ja viia läbi biomeditsiinivaldkonna teadus- ja arendustegevust. Need oskused omandatakse raku- ja molekulaarbioloogia, genoomika ja diagnostika, patoloogia, farmakoloogia ja arvutusbioloogia uurimisel. Lisaks traditsioonilistele loengutele hõlmab programmi esimese aasta terve semestri integreeritud laboritööd, mis põhineb biomeditsiiniliste uuringute praegusel teemal. See formaat on mõeldud selleks, et anda üliõpilastele biotehnoloogiliste uuringute tehnilised oskused, tehes samal ajal selget seost laboriuuringute ja inimeste tervisele avalduva mõju vahel. Selles programmis on ainult üks voog. Programmi korraldamine alternatiivseteks mooduliteks samas valdkonnas, pluss mitu valikainet, annab õpilastele võimaluse isikupärastada oma õppekava vastutava õppestruktuuri heakskiitmisega.

Th on magistriõppekava - mis on täielikult õpetatud inglise keeles, mis võimaldab teil teenida kraadi, mis on kasulik Itaalias ja välismaal, - tervitab rahvusvahelisi üliõpilasi , kombineerides erinevate kultuurivaldkondade teadmisi ja kogemusi.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad saavad töötada nii era- kui avalikus sektoris. Nad võivad ka vabatahtlikku tööd konsulteerida ja planeerida kas iseseisvalt või koos teiste rühmadega.

Lõpetajad leiavad tööd sellistes valdkondades nagu tehnoloogiline uurimine ja arendamine avalik-õiguslikes asutustes ja erinevates tööstusharudes (nt biotehnoloogia, farmaatsiatooted, diagnostika); biotehnoloogia reguleerimine, haldamine ja loomine avalikus või erasektoris; farmakoloogia, biotervise või diagnostika juhtimine või nõustamine; ning tehnilise ja teadusliku teabe ja kommunikatsiooni valdkonnas.

Kandideerimiskutse ja stipendiumid väljaspool ELi asuvatele üliõpilastele:

Taotlusvoor University of Verona rahvusvahelistesse magistrikraadiprogrammidesse lubamiseks mitte-Euroopa Liidu üliõpilastele, kellel on välismaine akadeemiline kraad ja kes elavad väljaspool Euroopa Liitu.

2020/2021 õppeaastaks antakse 16 stipendiumi parimatele kandidaatidele EL-i välistest riikidest . Lisateabe saamiseks lugege hoolikalt läbi „Konkursikutse”. Kandideerimise tähtaeg: 31. märts 2020 , kell 12.00, keskpäev (Itaalia aeg, GMT 1). Abi vajama? Võtke meiega ühendust aadressil admissions@ateneo.univr.it

Taotlusvooru ja lisateabe leiate järgmiselt lingilt:
https://www.univr.it/it/i-nostri-servizi/avvisi/-/avviso-servizio/1890

KOOLITUSED

University of Verona pakub erinevaid stipendiume suurepäraste üliõpilaste premeerimiseks ja / või madalama sissetulekuga peredest pärit õpilaste abistamiseks. Stipendiumid on ette nähtud osa üliõpilase elamiskulude katmiseks igal õppeaastal.

  • University of Verona rahastatavad stipendiumid - rahvusvahelised magistrikraadid on 2020/2021
  • Õppetasud väljaspool ELi asuvatele üliõpilastele.
  • Õppemaksud, maksud, vähendused, teenetel põhinevad soodustused ja maksuvabastused - bakalaureuse- ja magistrikraadid
  • Õppemaksu määrused
  • Osalise tööajaga töö õpilastele

MUUD RAHASTAMISVÕIMALUSED

  • Itaalia välisministeeriumi rahastatavad stipendiumid
  • Investeerige oma talent Itaaliasse
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all ... Loe edasi

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all dedicated to a continual process of growth and to the development of human, structural and financial resources. Näita vähem