Molekulaarbioloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

132600_molekylar_biologi_forskning_430_110921_ebe.jpg

Molekulaarbioloogia magistriprogramm

Molekulaarbioloogia magistriprogrammis omandate ulatusliku tööriistakomplekti igasuguste bioloogiliste probleemide uurimiseks arenenud molekulaarsete meetoditega. Teie õpetajad on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased ja te viite lõputöö projekti läbi uurimisrühmas. Saate hea aluse edasiseks doktoriõppeks ning teadus- ja arendustegevusega töötamiseks kas ülikoolis või biotehnoloogia või farmaatsiaettevõttes.

Molekulaarbioloogia magistriprogrammi sügisene vastuvõtt algab edasijõudnute molekulaarbioloogia kursusega. Kui otsustate alustada kevadsemestrist, alustate molekulaargeneetikaga ja võtate teisel ametiajal täpsema molekulaarbioloogia. Lisaks sellele võite vabalt valida paljude erinevate molekulaarbioloogia või muude ainete kursuste hulgast, kui need vastavad molekulaarbioloogia magistrikraadi saamise nõuetele. Näiteks võite osaleda biokeemia, nakkusbioloogia või taimede molekulaarbioloogia kursustel.

Teooria segatud praktilise probleemide lahendamisega

Programmi üksikud kursused koosnevad tavaliselt üheksast nädalast täisajaga õppest. Kasutatavate õppevormide hulka kuuluvad loengud, rühmatreeningud, seminarid, laboratoorsed harjutused ja õpetused. Käsitletakse molekulaarbioloogia praeguseid küsimusi, mis on sageli seotud biomeditsiiniga. Laboriharjutused hõlmavad moodsaid eksperimentaalmeetodeid asjakohaste küsimuste lahendamiseks molekulaarbioloogias.

Lõputöö projekt uurimisrühmas

Programm lõpeb lõputööprojektiga molekulaarbioloogias. Oma projekti saate teha kas Umeå ülikooli uurimisrühmas, näiteks molekulaarbioloogia, keemia või taimefüsioloogia osakondades, kuid võimalikud on ka muud kokkulepped teadusmahukate organisatsioonide, näiteks biotehnoloogiaettevõtetega.

Strateegiline uurimistöö

Umeå ülikool võõrustab paljusid silmatorkavaid uurimisrühmi, kes viivad läbi rahvusvahelise tähtsusega strateegilisi molekulaarseid uuringuid mikrobioloogia, rakubioloogia, keemilise bioloogia, geneetilise mudeli organismide, immunoloogia, süsteemibioloogia, sensoorsete süsteemide, vähibioloogia, arengubioloogia, meditsiinilise bioloogia ja immunoloogia alal. Oluline on see, et paljud meie vilistlased jätkavad doktorikraadi omandamist siin või mujal. Kuid molekulaarbioloogia on väga lai distsipliin, mille kaudu see haridus pakub ideaalset väljaõpet ka neile, kes soovivad teha karjääri väljaspool akadeemilisi ringkondi.

Lisateave programmi veebilehel

Kraad ja karjäär

Molekulaarbioloogia magistrikraadiga olete atraktiivne tööandjatele näiteks farmaatsia- ja biotehnoloogiaettevõtetes, tavaliselt teadus-, arendus- või turundusvaldkonnas. Muud töövõimalused hõlmavad juhtimist, uurimistööd, teadusajakirjandust ja uurimistööd.

Edasised uuringud?

Pärast kraadi omandamist on teil õigus kandideerida doktorikraadi saamiseks vastavatel aladel.


Õppetasu ja stipendium

Molekulaarbioloogia magistriprogramm, 120 ainepunkti
Mõne erandiga peavad kõik väljaspool Euroopa Liitu (EL), Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) ja Šveitsi asuvate riikide kodanikud maksma 2011. aasta sügissemestril ja pärast seda bakalaureuse- ja edasijõudnutele hariduse taotlemise ja õppetasud. . Umeå ülikool pakub piiratud arvul stipendiume väljastpoolt EL-i / EMP-d õppivatele üliõpilastele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem