Monumentide ja mälestiste kaitse meister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven monumentide ja mälestiste kaitsemeister pakub intensiivset rahvusvahelist ja interdistsiplinaarset koostööd, mida juhib RLICC (Raymond Lemaire'i rahvusvaheline kaitsekeskus). RLICC-l on enam kui 40-aastane koolitus-, teadus- ja nõustamiskogemus ehitatud pärandi säilitamise alal.

Programmi ülevaade

Advanced Master kaitse mälestiste ja alade on kolme semestri teadus-põhine akadeemiline kraad. Te omandate piisavad teadmised kõigist konserveerimise ja restaureerimise põhivaldkondadest ning eriteadmised konserveerimise ja restaureerimise teemadel. Saate restaureerimis- või muinsuskaitseprojektis interdistsiplinaarse suhtluse jaoks vajaliku ühise keele. Neid teadmisi saate mitmesuguste loengute, külastuste ja projektitööde kaudu.

Esimese ja teise semestri jooksul koolitatakse teid ühises teoreetilises ja metoodilises raamistikus. Teoreetilisi teadmisi rakendatakse praktikas mitmesuguste looduskaitse aspekte käsitlevate seminaride ja integreeritud projektide käigus. Teid õpetatakse väikestes rühmades tihedas kontaktis professorite, tunnustatud ekspertide ja välismaiste külalislektoritega, kes kõik hõlmavad laia valikut teadmisi.

Kolmas semester koosneb peamiselt magistritööst ehk individuaalsest teadustööst konserveerimise alal, mida toetab sihtotstarbeline õppeprogramm. See semester keskendub uurimistöökoolitusele koos seminaridega, sealhulgas teemanädalaga (avatud esimese ja teise aasta üliõpilastele), toetades magistritöö kirjutamist. See on lõpetatud professionaalse praktikaga, mille eesmärk on tutvustada õpilastele pärandimaailma maailma.

Tugevused

  • Õpid rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses keskkonnas ning teil on globaalne perspektiiv, mida juhivad rahvusvahelised professorid ja spetsialistid, kes osalevad süstemaatiliselt loengusarjades, stuudiožüriides ja töötubades.
  • Te valdate vajaliku ühise keele, kriitilise vaatenurga, mälestusmärkide ja mälestiste säilitamiseks kasutatavad uurimismetoodikad ja tavad, mis kajastuvad rahvusvahelistes juhendites, hartides ja kirjanduses. See võimaldab teil liikuda teadlaskarjääri (PhD) või kõrge ametialase karjääri poole ametlikes organisatsioonides või füüsilisest isikust ettevõtjana.
  • Teil on võimalus õppida Euroopa innovatiivseimas ülikoolis KU Leuven . Avastage ainulaadne ajalooline linn Leuven, mis hõlmab kahte maailmapärandi nimistut kesklinnas.
  • Te saate eluliselt olulisi töökogemusi kogu maailmas tänu tihedatele suhetele UNESCO, ICOMOSi, EUROPA NOSTRA ja teiste riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega ning ka meie tohutu vilistlaste võrgustiku kaudu.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti