Miks sa peaksid õppima MA Fashion Middlesex? Kell Middlesex võtame uudset lähenemist Fashion, mis võimaldab teil on spetsialiseerunud ajal koostööd, katsetavad ja parandada oma oskusi õpilased ja personali kogu osakonda. Õpetanud mõned Suurbritannia juhtivad praktikud ja tehnilised eksperdid, saate uurida valitud ala Fashion jooksul tänapäeva raamistik, mis on varustada teid praktilisi oskusi, ärivaistu ja tööstuse teadmisi, mida vajate edu tänapäeva globaalsel turul.

Tuginedes meie £ 80 miljonit Art and Design School, meie muidugi funktsioonid state-of-the-art rajatiste ja spetsialistidele mõeldud seminare varustatud nii uute ja traditsiooniliste seadmed, mis võimaldavad teil täielikult realiseerida oma nägemusi. Läbi kombinatsiooni workshop kuulata, põhjaliku uurimistöö ja kriitiline arusaam oma praktikas, me tagada, et lähete koos oskusi, teadmisi ja keha töö, et arendada oma mood karjääri uus, väljakutsuv ja kujutlusvõimega suunas.

Muidugi Highlights:

  • Erakordne võimalus, et on üks parimaid riigis, sealhulgas traditsioonilised mood töökojad ja seadmed screenprinting, kudumine, kudumine, digitaalne trükkimine, tikkimine, metallitööd, fotograafia, Repromasinad, film, laserlõikus, 3D trükkimine ja nii edasi - paindlikult mõeldud mooduli sisu mis võimaldab teil tuua oma huvid ja ambitsioonid iga hindamise, kas see muudab tekstiili, projekteerimine ehted, luues raamat, mis toodavad ajakirja arenev olemasoleva erialal teil on, ja rohkem - Hoolimata sellest, et uus MA muidugi on meil rahvusvahelise maine heatasemeliste lõpetajate meie BA Fashion programmid, kes on läinud edasi töötada Givenchy, Kenzo, Vivienne Westwood, puhastavad, Aquascutum ja ASOS - võimalused alustada oma etikett hiljutised näited sealhulgas Boudicca, Christopher Raeburn ja Ashley Isham - juurdepääs võrgustikele võimalusi, maailma juhtiv teadusuuringute ja teadmisi läbi Art & Design Research Institute (ADRI) loengusse - Kuna üliõpilane selle käigus saate tasuta elektroonilise õpiku iga mooduli.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,500 GBP
Rahvusvaheline tasud: £ 12,500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date