KURSE KEEL: SPANISH

Fashion Ettevõtte juhtimise ja juhtimise magistrikraad rongib kõiki neid, kes soovivad koolitada juhte või ettevõtjaid moesektoris kogemuste kaudu tuntud professionaalid valdkonnas tegutsevate ettevõtete nii luksus ja jaemüük.

Moos konkurentsivõimelise sektori puhul on teil vaja spetsiifilisi teadmisi strateegilise juhtimise, tootehalduse, turunduse ja kommunikatsiooni, rahanduse kohta ..., mis on ettevõtte jaoks hädavajalik, et olla edukas ja positsioon ise turul tulemused ja soovitud edu.

Selleks kogub moodsate ettevõtete juhtimise ja juhtimise magister kõiki neid aspekte, mis on niivõrd olulised, rõhutades ka uusi veebipõhiseid äriformaate ja digitaalmaailma pakutavaid võimalusi, olemasolevaid mõisteid nagu jätkusuutlikkus või suundumuste kindlakstegemist muu hulgas.

FASHION management

EESMÄRGID: magistrikraad rongib professionaalseid eriala spetsialistide moodi. See tõstatab vajalikud eesmärgid, nii et töökeskkond suhtub iseäranis kvalifitseeritud inimeste tulemustesse, et sooritada kutsetegevust moekeskkonna ettevõtetes. • koolitada spetsialiste, kellel on konkreetne ettevalmistus oma töö tegemiseks moefirma juhina või juhina; • pakkuda vajalikke teadmisi, et selgelt määratleda tegevusvaldkonna konkreetsed vajadused moesektoris; • selgitada rolli ja seoseid mis tegelevad tootmisjuhtimise, juhtimiskontrolli ja kommunikatsiooniprotsessiga; • hõlbustatakse arusaamist ettevõtte struktuuris ja erinevates ametikohtades.

METOODIKA: Moomfirmade juhtimise ja juhtimise magistriprogrammil on didaktiline metoodika, mida rakendatakse nii programmi konkreetse sisu kui ka 4 IEDi magistrikooli (disain, mood, visuaalne kommunikatsioon ja juhtimine) .

Kõikidel programmidel on väljaõppe sisu arendamiseks järgmine struktuur:

- veebisisu

Internetikoolituse kaudu saab õpilane juurdepääsu IED väärtustele iseloomulikele transversaalsetele ja propeedeutilistele teadmistele. Need teoreetilised / praktilised või instrumentaalsed teemad on juhendaja või õpetaja järelmeetmed, kes suunab üliõpilast läbi CAMPUS IEDi, optimaalse ja kergesti ligipääsetava õppimise stsenaariumi.

- näost-näkku sisu

Klassiruum sisaldab suurt osa spetsiifilistest teadmistest ja väiksemat osa multidistsiplinaarsest sisust. Viimasena üliõpilane edendab suhteid teiste erialadega, kasutades selleks teadmiste, ideede, arvamuste ja tegevuste vahetust, mis on osaks ergutavast ja rikastavast koolitusest edasiseks professionaalseks projektsiooniks.

Kogu seda sisu, sõltuvalt selle omadustest, saab õpetada järgmistes formaatides: teoreetilised-praktilised klassid; - konverentsid; - visiidid; - reisimine; - töötoad või töötoad.

AIMED AT: disaini-, moe-, turundus-, finantsvaldkonna jne valdkondade töökogemus lõpetanud või lõpetanud. kes soovivad moosfirmadele vastutusele võtta.

PROFESSIONAALSED DEPARTURES: Õpilased, kes täidavad selle magistrikraadi saab suunata oma tööelu muu hulgas: • Tootejuht • Ostjad või ostude juhid • Area Manager või kommertsjuhid • Brand Manager • Juhtkontrolli juht • Vastutav Visual Merchandising

TUNDED: kella 7.00 kuni 10.30 Esmaspäevast reedeni, 4 või 5 päeva nädalas.

KOOLITUSKREDIIDID: 60 Kõik IED-i magistriõppe kursuste didaktiline planeerimine põhineb Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) kehtestatud kriteeriumidel. IED Master võtab kasutusele krediidisüsteemi, mis järgib Euroopa krediiditransfersüsteemi (ECTS) struktuuri. IED Master teostab eranditult isiklikke pealkirju.

Programmi õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

Vaata veel 28 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

Viimati uuendatud Oktoober 1, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Price
12,400 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date