See programm on koostatud hispaania keeles

Moodsa magistriõppes töötavad inimesed, kes suudavad juhtida moetööstuse kommunikatsiooni, mõista selle tähtsust, et luua järjekindlat brändi kujutis, kasutada oskuslikult tööriistu ja töötada välja strateegiad, mis on vajalikud dünaamilise, loomingulise ja uuenduslikud terminid, mis määratlevad moodi olemuse.

Teabevahetus hõlmab kõiki neid tegevusi, mis on suunatud kaubamärgi kuvandi avaldamisele, kehtestamisele ja positsioneerimisele keerulises praeguses olukorras, ning on vajalik tugineda kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidele, kes kavandavad konkreetseid strateegiaid, mis on kohandatud uutele suundumustele, mis turule sattuvad igal aastal.

Kommunikatsiooniministri ja moodi õpilased omandavad täieliku ja professionaalse ülevaate moetööstusest ja selle tihedast suhtest suhtlemisega.

See magistriprogramm koolitab moetööstuse spetsialiseerunud kommunikatsiooni ja turunduse spetsialiste: inimesi, kes suudavad luua kommunikatsiooni, mõista selle ülesande tähtsust ja kasutada oskuslikult traditsioonilisi ja uusi vahendeid suhtlemiseks dünaamilistes, loomingulistes ja uuenduslikes tingimustes, mis määratlevad mood.

Programmi õpetamise keel:
  • Spanish (Spain)

Vaata veel 28 kursust IED – Istituto Europeo di Design Madridis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date