Füüsika eesmärgiks on jälgida ning selgitada käitumist füüsilise universumi. Eelkõige füüsika otsib põhilisi seadusi, mille moodustavad ja ennustada, mis saab vaadelda. Osa kaevata teema on see, et füüsilises maailmas on reguleeritud tähelepanuväärselt vähe selliseid seadusi ja et need kehtivad kõikjal ja kõiges.

Struktuuri kursused peegeldab struktuuri teemal. Kõik õpilased võtavad põhilisi mooduleid ja valida mooduleid nimekirjad võimalusi. Põhilisi mooduleid tutvustada aluspõhimõtteid, samas valikmoodulid uurida nende rakendusi erinevates valdkondades füüsika, sealhulgas: astrofüüsika, aine omadustest, osakeste füüsika ja atmosfäärifüüsika. Optsiooni võimaldab ka osa moodulid tuleb võtta väljaspool füüsika. Soovitame õpilased mitte ainult kaaluda moodulid, mis on seotud füüsika, näiteks arvuti, vaid ka moodulite filosoofia ja kaasaegsete keelte.

Palun lae käigus vihik rohkem teavet. Allpool on loetelu moodulite igal aastal ja täpsemalt nende sisu võib leida järgides linke eespool.

Nelja-aastane kraadiõpe (MPhys)

Õpilased saavad valida nelja-aastase versioon kraadi. See on mõeldud eelkõige üliõpilastele, kes on mõelnud karjääri, mis muudab oluliselt kasutama oma teadmisi füüsika. Esimesed kaks aastat on sama kui BSC.

Aastalt kolmele MPhys

Core: Quantum Physics aatomite, Electrodynamics, matemaatilise meetodid Füüsikud III, füüsika Group Project, füüsika labor.

Valikud: Õpilased valivad oma ülejäänud füüsika valikuid BSC ülaltoodud nimekirja. Neljas aasta MPhys

Core: Uurimisprojekt väärt kuni 25% aasta krediiti. Õpilased valida umbes 12 mooduleid rühmad moodulid allpool loetletud vähemalt kaheksa olles Physics mooduleid.

astrofüüsika: Exo-Planeedid, High-energia astrofüüsika, Distant Universe

Klassikaline füüsika: Üldrelatiivsusteooria Solar magnethüdrodünaamika, füüsika termotuumasünteesi

computing: Kõrgjõudlusega andmetöötluse Füüsika

Aine: Funktsionaalne materjalide omadusi, struktuuri ja dünaamika Kuivaine Quantum Theory and Osakesed: Relativistlike Kvantmehaanika Gauge teooriad osakestefüüsika, neutriinofüüsika, Advanced osakestefüüsika Väljaspool valikud ei ole ametlikku nimekirja väljaspool võimalusi. Kuid õpilased saavad jälgida peaaegu iga moodul väljastpoolt osakonna tingimusel, et ajakava luba seda.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust The University of Warwick, Department of Physicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
4 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date