Matemaatika ja füüsika täiendavad teemasi ja mõistlik kombinatsioon õppida ülikoolis. On palju näiteid ootamatud avastused tulenevad vastastikmõju kahe erialadel. Ideed töötatud osakestefüüsika viinud edusammud topoloogia - üks puhtamaid oksad matemaatika. Edasiminek arusaamist kaos pakkuda veel üks näide. Ideed teooriast mida kohaldatakse üha modelleerimine keeruline füüsikaliste süsteemide nagu atmosfääri ja laserid.

Warwick ühiskursusi (BSC ja MMathPhys) on praegu üks parimaid väljakujunenud riigis umbes 50 õpilased alates iga aasta. Kursused hõlmavad märkimisväärse osa mooduleid nii kaasa osakonnad on mõeldud eelkõige ühiskraad õpilased. On võimalik lõpus esimesel aastal kanda kas ühtse suhtes kraadi. Aastat üks ja kaks on ühised kaks kursust.

Warwick on tugev teadus mitmes oksad matemaatika ja füüsika, ja on hästi paigutatud pakkuda raamatupidamise need arengud võivad olla kõige suuremat huvi ühiskraad õpilased. Nende hulka kuuluvad mittelineaarsed süsteemid (seal on moodulid ilmast, modelleerimine bioloogiliste süsteemide ja keerukuse teooria) ja teoreetiline füüsika.

Palun lae käigus vihik rohkem teavet. Moodulid on loetletud allpool ning üksikasjalikumat desriptors nende sisu on esitatud linke eespool.

NELJAS aastase tase (MMathPhys)

Nelja-aastane versioon määral tuleks pöörduda kõige neile, kes on mõelnud karjääri, mis muudab oluliselt kasutama oma teadmisi matemaatika ja füüsika. Esimesed kaks aastat on sama kui BSC.

Kolmandal aastal (MMathPhys)

Core: Fluid Dynamics, kvantfüüsika aatomite, Electrodynamics, praktiline töö Valikud: Õpilased võtavad mooduleid nimekirjad matemaatika ja füüsika valikute kohta üliõpilast.

Neljas aasta (MMathPhys)

Õpilased täielik projekti väärtus on kuni 25% aasta krediiti. Nad seejärel mooduleid nimekirjad võimalusi:

Matemaatika: Täpsem osaline diferentsiaal, meetme teooria, teemasid Matemaatiline bioloogia, Fractal Geometry, Kvantmehaanika: põhimõtted ja tõenäosuslik, Dünaamilised süsteemid, Fourier analüüs füüsika: Exo-Planeedid, High-energia astrofüüsika Relativistlike Electrodynamics, Üldrelatiivsusteooria Solar magnethüdrodünaamika, Quantum teooria suheldes osakesed, funktsionaalsete omaduste materjalid, struktuuri ja dünaamika tahked ained, hinnata teooriaid eest osakestefüüsika, neutriinofüüsika, relativistlike kvantmehaanika Täpsem osakestefüüsika, kõrgjõudlusega andmetöötluse Füüsika

Väljaspool valikud: Ei ole ametlikku nimekirja väljaspool võimalusi. Kuid õpilased saavad jälgida peaaegu iga moodul väljastpoolt osakonna tingimusel, et ajakava luba seda.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust The University of Warwick, Department of Physicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
4 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date