Loe ametlikku kirjeldust

MSCF Program


Carnegie Mellon intensiivse Magistriõpe Computational Finance (MSCF) on paljude meelest tuleb top kvantitatiivne finantskorralduse programmi riigist. Ülikool on maailmas tuntud oma teadmisi infotehnoloogia, hoiab tähe maine matemaatika ja inseneriteaduse kooli ja on üks rahvas top ärikoolides (# 3 maailmas vastavalt Wall Street Journal, september 2006).

Ei ole üllatav, MSCF programm, leotatud kvantitatiivne analüüs ja infotehnoloogia ja õpetanud mõned kvantitatiivne rahastamiseks kuulsaimat õppejõud, on teeninud hea maine tänaval.

Ajalugu


Kui Carnegie Mellon sisse MSCF programm 1994 moodustas see esimene "finantskorraldus" aste toestavad erialade kvantitatiivne rahastamiseks. See ühiskraad vahel School of Computer Science *, Department of matemaatikakandidaat, Department of Statistika ja Tepper School of Business loodud täielikult integreeritud kolme semestri õppekava on mõeldud spetsiaalselt Magistriõpe of Computational Finance.

* Infotehnoloogia rolli School of Computer Science on vahepeal võetud Heinz School of Public Policy ja juhtimine.

Full-Time MSCF


MA Computational Finance programm (MSCF) Carnegie Mellon pakub täistööajaga Edasilükkunud rahastada Kraadiõppe saadaval nii Pittsburgh, PA ja New York, NY. Aste on kuusteist kuu, kolm semestri õppima.

Carnegie Mellon MSCF kraadiõppurite õpetatakse institutsioonilised küsimused rahanduse, traditsiooniline rahastada teooriaid aktsiate ja võlakirjade portfelli haldamine, stohhastiline calculus mudelid, mis tuletatud kauplemine põhineb kohaldamine nende mudelite nii võlakirja-ja aktsiaturgudel, arvutusmeetodite sealhulgas Monte Carlo simulatsiooni ja piiratud erinevus lähendus osalise diferentsiaal ja statistilised meetodid, sealhulgas regressiooni ja aegread, mis kulmineerusid kursuste statistiline arbitrage, derivaadid raamatupidamise ja dünaamiline varahaldus. Algusjärgus programmi C on õpetanud ja õpilaste hiljem luua tarkvara mitmetel kursustel. Programm lõpeb kogenud rahaline arvuti muidugi.

Põhitoime mõeldud juhiste New York campus on elus, interaktiivne video. Matemaatika õpetada vähemalt kaks korda iga seitsme nädala New Yorgis, kus korda õpilased on kutsutud liituma professor sotsiaalse sündmuse pärast klassis. Kas asub Pittsburgh ja New York, kõik loengud on "löödud" ning tegi kohe kättesaadav MSCF õpilased Interneti vahendusel.

Väheste execptions, üliõpilaste lõpetamist MSCF programmi jätkata karjääri tuletised müügi ja kauplemisega, struktureeritud tooted, Koguselised Portfolio Management, riski juhtimine ja Financial Analytics.

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
16 - 33 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Hinnanguline USD109915 kui uuringus New York
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date