ms finantsanalüüs ja investeeringute juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Finantsanalüüs ja Investment Management (MS-Faim) on keskendunud kvantitatiivsete kasutatakse võtteid ettevõtte finantsanalüüs, investeeringute portfelli haldamise ja riskijuhtimise kohta. Selle segu teooria ja praktika annab põhjendatud ja praktiline haridus. Üliõpilased, kellel bakalaureuse kraadi sellistes valdkondades nagu äri, majandus, raamatupidamine, matemaatika, statistika, inseneri-ja loodusteaduste teha ka MS-Faim programm, kuid see on avatud kõigile, kes on kvalifitseeritud.

MS-Faim programm on osalise tööajaga, lock-step ja kohordi põhinevad ja on õpetanud üle 5 akadeemilist neljandikku toestavad 15 järjestikust kuud. Programm enrolls uusi õpilasi igal juulil. Klassid toimuvad hilja pärastlõunati ja õhtuti American Management Association juhatuse konverentsikeskus, mis asub Marriott Hotel on 4. ja turu San Francisco äripiirkonna. Õpilased võtavad 2 klasside kvartalis ja klassid kokku kord nädalas esmaspäevast reedeni.

  • Keskendunud kvantitatiivsete kasutatakse võtteid ettevõtte finantsanalüüs, investeeringute portfelli haldamise ja riskijuhtimise kohta.
  • Õpilased osalema kaks õhtune nädalal kesklinna San Franciscos.
  • Programm sisaldab kõik kolm taset CFA ® õppekava.
  • Õpilased või vilistlaste saate ka teenida MBA võttes valitud täiendavaid kursusi.
  • Kohort-põhine, lock-step programmi, mis on valminud 15 kuud.
  • Klassid kokku üks kord nädalas 5:30-21:30 at American Management Association juhatuse konverentsikeskus San Francisco Marriott Hotel nurgal 4. ja Market (near BART).
  • Programm algab juuli keskel.
  • Väikesed klassid, kollegiaalne keskkonda ja isiklikku tähelepanu.
  • Tasumata teaduskonna saadud Saint Mary MBA teaduskonna ja investeeringuid kogukonna Bay Area.

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

School of Economics and Business Administration valmistab ette õpilasi nõudlik ja huvitav karjääri kontekstis trahvi Kunst haridus. Kooskõlas College katoliku ja Lasallian Christian Vend pärandi, terv ... Loe edasi

School of Economics and Business Administration valmistab ette õpilasi nõudlik ja huvitav karjääri kontekstis trahvi Kunst haridus. Kooskõlas College katoliku ja Lasallian Christian Vend pärandi, terviklikkus ja eetiline teadvus on rõhutada. &nbsp School of Economics and Business Administration pakub eristada bakalaureuse kraadi programmid, nagu näiteks Bachelor of Science in Accounting, bakalaureus ärijuhtimise ja valik bakalaureus või Bachelor of Science in Economics. &nbsp Meie programmid valmistada üliõpilasi ette raske ja huvitav karjääri kontekstis trahvi vabade kunstide antava hariduse kõigile õpilastele Saint Mary's. Oluline nii professionaalne ja humanitaarharidus on tugev inimsuhete võimeid, sealhulgas suuline ja kirjalik suhtlus ja usaldust ning suutlikkust tegelda nii tehniliste ja inimressursside mõõtmed organisatsiooni elus. Kooskõlas College katoliku ja Lasallian Christian Vend pärandi, terviklikkus ja eetiline teadvus on rõhutada. &nbsp Graduate Business, Department jooksul School of Economics and Business Administration of Saint Mary's College, pakuvad mitmeid osalise tööajaga programmid, mis on juurdunud intellektuaalse uurimise ja kohaldamise teooria baasil mõisted. Graduate Business asutati 1975 avamine Executive MBA programmis. Aastal 1984, MBA programm võeti ja 2004 astendama Business käivitatud MS finantsanalüüs ja investeeringute juhtimine (MS-FAIM) programmi. &nbsp Paljud meie õpilased on juba töötavad spetsialistid. Saint Mary's näeb rahulik, maastikuline ja turvaline haven alates töökohal rutiini, võimaldades teil keskenduda täielikult järgides akadeemilisi ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks. Keskmine klassi suurus on 20 koos kõrge tudengite ja teaduskondade koostoimimist ning me tööle kombinatsioon seminar ja juhtumi uurimise vorme. Näita vähem
Moraga , San Francisco + 1 Rohkem Vähem