ms juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MS in Management


LR Management programmi eesmärk on anda juhtimist teha vahet valdkondades nagu juhtimine, haridus, teadusuuringud ja tööstuse. Õpingute ajal, õpilased läbida range koolituse ja on avatud värskemat teavet, kontseptsioone, tööriistu ja tehnikaid ärijuhtimise teadustöö. Nad on kohustatud kasutama oma parimaid intellektuaalseid ja õppetarbed võimeid teenida kraadi.

&nbsp

&nbsp

MS Program


On muidugi-cum-uuringutel põhineva programmi tugev teadus-koolituse osa. See programm on väga kasulik jätkamist kõrgema taseme programmid nagu PhD. Tuginedes kahe aasta kestnud õpinguid selles programmis on suhteliselt struktureeritud tagamaks, et õpilased toetuvad intellektuaalse ja laiapõhjaliste teadmiste ja oskuste. Ühes ja pool aastat, so , Esimese kolme semestrit programmi osalejad on eeldatavasti lõpule kursuste 27. krediidi tundi. Neljandas semester, osalejate teha teadusuuringuid ja toodab MS teesi 06 krediiti tundi.

&nbsp

MS õpilased on kohustatud võtma kursuste koosneb 09 kursust, mis võrdub 27 krediidi-tundi. See on vajalik, et oluline madalikule filosoofiline alus juhtimine mõtte-ja teadustöö metodoloogiat.

&nbsp

Pärast rahuldavat kliirens kursuste, õpilased on kohustatud tegema uuringuid, mis viib väitekirja / väitekirjade (vastab 06 krediidi-tundi) heakskiidetud teema all juhendaja aktsepteeritav akadeemilise seisma. Minimaalne kestus peab lõpetama kogu uurimistöö, sealhulgas lõplik esitamise väitekirja / väitekirjade, saab kuus kuud.

&nbsp

&nbsp

MS Curriculum


27 krediidi-tunnise õppekava koosneb 7 valikainete ja 2 kohustuslikud kursused. Valikainete saab valinud nimekirjast järgmine teatas kursused:

&nbsp

1. Otsus Sciences
2. Human Self ja käitumine
3. New Science of Life ja loodus
4. Knowledge Management and Information Sciences
5. Ideede ajaloos
6. Statistiline analüüs ja hoiu-uuringud
7. Economics of Business Management
8. Strateegia ja poliitika (juhtumiuurimused)
9. Supply Chain Management
10. Ülemaailmne organisatsioon
11. Ökonomeetrilise Mudelid ja prognoosimine
12. Management of Technology
13. Juhtimine ja muutmine
14. Organisatsiooni teooria
15. Majandus-ja regionaalpoliitika
16. Juhtimine avaliku sektori organisatsioon
17. Muu asjakohase Muidugi kui soovitatav


Kohustuslikud kursused on ette nähtud teadusuuringute vahendeid ja metoodikat hoone analüüsivõime õpilastele. Nimetatud kursused kohustuslikud järgmised:

&nbsp

18. Statistiline analüüs ja hoiu-uuringud
19. Kvantitatiivsed uurimismeetodid ja tehnikad

&nbsp

&nbsp

Sisenemise nõue

&nbsp

MBA või sellega samaväärset kraadi Minimaalne töökogemus kaks aastat

&nbsp

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive inter ... Loe edasi

The University takes pride in its institutional climate and academic culture. It provides a friendly and highly supportive environment to its students. There are ample opportunities for positive interaction between students and faculty. UMT encourages students to be receptive to new ideas, to ask objective questions and to pay attention to detail in order to infuse participants with an aptitude for life long learning. It values freedom of speech, permits dissent and welcomes diversity of views. It aims to produce well-rounded individuals who can make positive contributions to society on a personal and professional level. Näita vähem