Ms professionaalse teadus: biostatistika

Üldine

Programmi kirjeldus

Ameerika ülikooli magistrikraad biostatistika valmistab ette õpilasi otsese sisenemise erinevaid karjäärivõimalusi tervise ja meditsiini valdkonnas.

MS Õppekava ühendab range uuringu teadus biostatistika kohaldada meditsiini ja tervise probleemide lahendamine, koos kursuste tööjõu oskusi, nagu juhtimine tervishoiupoliitika, big andmed, meditsiiniliste uuringute ja ettevõtluse projekte.

Õpilased saavad kogemusi läbi:

  • biostatistika ja statistika põhilisi kursusi,
  • statistika ja bioloogia valikainete kursused,
  • juhtimise ja äri kursused,
  • ja nurgakiviks projekti ja internatuuri.

Lisaks õpilastele kohandada oma õpinguid vastavalt oma huvidele ja karjääri valides ühe kolmest spetsialiseerumine lood: tervishoiupoliitika, arvutilingvistika, või juhtimine.

Tööhõive võimalusi lõpetajate see programm on rikkalik. Õpilased on valmis positsioonidele rahvatervise organisatsioonide, valitsuse poliitika ametid, meditsiiniline uurimisasutus, big andmed uurimiskeskuste, genoomi teadusasutuste, loendus ja tervise rekord keskused, avaliku ja erasektori haiglad, farmaatsiaettevõtted, meditsiinilise tarkvara ettevõtted, meditsiiniseadmete tootjad, keskkonna ettevõtted, kindlustusseltsid, konsultatsioonifirmad, rahvusvaheliste tervise organisatsioonide ja rohkem.

Eksam Nõuded

  • 33 krediidi tundi heaks kraadiõppe kursuste
  • Nurgakiviks kogemus: 6 krediidi tundi 600 tasemel või üle kursuste heaks teaduskonna nõustaja, klasside B või parem

Õpilased osalevad noncredit ja seminarid professionaalsete oskuste ja jooksvaid küsimusi teaduse ja tehnoloogia. Õpilased on kohustatud tõendama keeleoskust neis valdkondades osana nurgakiviks projekti, internatuuri ja kohustusliku esitamisega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Näita vähem