Financial Institutsioonid kohustuvad finantssektori ressursside koondamisele. Ülioluline, et selle sektori kasv on selle juhtide tööjõudu.

Jõupingutusi tekkinud selline juhid läbisid MBA programmid, mis pakuvad valikainete kursused finantsjuhtimises. Siiski, MBA programmid on endiselt peamiselt orienteeritud koolitust üld ettevõtete juhid. Selle tulemusena märkimisväärseid ressursse on veel kulutatakse mitteformaalse eriväljaõppe rahastamiseks.

Lisaks kasvavad mõõtmed ja keerukus Filipiinide finantssektoris on tekitanud vajaduse spetsialiseerunud Õppekava rahastamiseks.

Vastavalt UP volitusi olema esirinnas õppe-ja kõrgharidusse, University sai veendunud finantsteenuste tööstuse vajadustele magistriõppekava rahastamiseks.

Juunis 1995, tugevad esindused potentsiaalsetele üliõpilastele ja rahanduse praktikud, UP rahanduse õppejõud kontseptualiseeritud ning kavandatud magistri programmi finantseerimiseks. Käesolev ettepanek oli hiljem rafineeritud teaduskonna osakonna raamatupidamise, rahanduse, majanduse ja õiguse, ja äriringkonnad. Viimatinimetatud rühma kuuluvad ametnikud ja finantskomitee liikmete suhtes Juhid Instituut Filipiinid (FINEX) ja Bankers Association of Filipiinidel (BAP).

Visiting professorid USA ja Kanada ülikoolides, kellega UP on akadeemilise seoseid uuesti läbi vaadata kavandatav programm. Kõik need sisendid üheskoos tulemusena lõplik disain "MS Rahastamine programmi."

See programm teoreetiline ilmakaarest segatud märkimisväärne summa tähelepanu pragmaatiline taotlus. Iga kursus on üles ehitatud teoreetiline raamistik ja annab suuremat rõhku praeguse teadusuuringute ja kirjandust.

Master of Science in Finance Õppekava eesmärk on valmistada õpilane karjääri finantsjuhtimise konkreetselt tegema erinevaid finantsjuhtimise ülesannete haldamisel finantseerimisasutused, samuti ülesannete finantsjuht või varahoidja mitte-finantsasutused . Program Samuti kavatseb valmistada õpilane vastutust reguleeriva tegevuse ja poliitika kujundamise ülesandeid finantsturge mõjutavate ja institutsioonid.

Et valmistada õpilane rahastamiseks karjääri, peab ta õpingute et annab tugeva vundamendi rahanduse ja meisterlikkust vastava kirjanduse, teooriat ja rakendamist. Program annab õpilasele tugev vundament, teooria, põhimõtete ja mõistete rahastamiseks. Lisaks õpilane on kasutusele analüüsivahendeid ja perspektiive, mis esitavad kindel alus rahaliste otsuste tegemisel. Programm on range muidugi vajadustele ja nõudmistele kõrge energia ja pühendumus üliõpilane. Õpilane peab tööd põhjalikult iga kursuse kaudu tasakaalustada rahanduse teooria ja teadus kirjandus (ühe käega), mille praktilised aspektid finantsjuhtimise kohta (teiselt). Empiiriline uurimus töö peab olema koos juhtumi uuringu lähenemisviis.

Kuigi ankurdatud mõistete, teooriate, tööriistu ja tehnikaid, programm on otsustamise orienteeritust, kuna see on pühendatud arengu juhtide tööjõudu finantssektoris.

Eesmärgi õpilased on need, kes teostavad (või kes täidab) klahvi juhtimisfunktsiooni äriühingutesse finantsteenuste sektoris või oma kolleegidega mittefinantsteenuseid sektorid (eriti need, kes teostavad rahandus ja riigikassa funktsioonid) ja valitsus.


Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
nov 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
nov 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

nov 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date