MSc cyberpsychology

Üldine

Programmi kirjeldus

Mis on Cyberpsychology?

Cyberpsychology on uuring inimese vaimu ja käitumist seoses inim-tehnoloogia koostoime. See hõlmab kõiki nähtuste, mis on seotud või mõjutatud kujunemisjärgus tehnoloogiat.

See MSc uuringud inimese koostoimeid teiste arenevate tehnoloogiate, sealhulgas internet, mobiili, mobiiltelefonid, mängukonsoolid, virtuaalne reaalsus, digitaalse meedia ja muu tehnoloogia, mis on näidanud, võime muuta inimeste käitumist. Ta leiab mõju arenevate nagu tehnoloogiline lähenemine, üksikisikutele. Cyberpsychology uuritakse ka inimeste koostoimeid vähem üldlevinud tehnoloogiaid, nagu cyborgs ja tehisintellekti.

Programmi eesmärk on anda lõpetajale põhjalikku arusaamist sellest, kuidas inimesed suhtlevad tehnoloogia ja veebikeskkonnas.

Lõpetamisel programmi, siis nad suudaksid:

  • Teha kindlaks peamised psühholoogilised olulised ideed virtuaalmaailmas - teadustöö, kuidas inimesed kasutavad praegust tehnoloogiat - analüüsida muutumises tehnoloogia kasutamine - ennustada tekkivate ja tulevaste suundumuste tehnoloogia kasutamine - nõu kasutamist praeguste tehnoloogiatega - Kriitika vallas Cyberpsychology - kohaldama asjakohaseid psühholoogilisi uurimismeetodeid Internet - rakendada oma oskusi ja teadmisi praktiliste kontekstis - täielik tükk teadustöö Cyberpsychology - töö kogukond - hinnata oma õppimise Cyberpsychology ja oma tulevikku planeerida õppe vajadustele - kajastada mõju kohta cyberworld edasi inimelu - tuvastada erinevusi või erinevused online ja offline käitumist.

Ja õpieesmärgid

Mida ma saan teha, kui ma koolilõpetaja?

Teadmisi ja oskusi olete omandanud on hindamatu laia karjääri ja tegevust, ja nii on võimalik rakendada praktiliselt iga ettevõtmine, mis on seotud tehnoloogia.

Lõpetajad on leidnud tööd sotsiaalsete võrgustike veebisaitidel või kasutatavuse eksperte ja online uurimine spetsialistidega. Teised on läbinud programmi oma tulemusi parandada oma praeguse töö ajakirjanikud, turunduse spetsialistid, haridustöötajad või IT-spetsialistidele.

See MSc on tihedalt seotud isikud:

  • Kelle tööandja / organisatsiooni online-kohalolek - kes üritavad ära IKT potentsiaali hindamiseks / help üksikisikute ja rühmade - kes töötavad noortega ja tehnoloogia - kes töötavad hooldus organisatsioonidega arendada online-kohalolek - kes üritavad integreerida IKT tööhõive või haridus.

Mis mooduleid ma õppida?

Aasta 1

Põhimõtted Psühholoogia Online, Internet uurimismeetodid (SPA) Psühholoogia Virtual Reality & Tehisintellekt

2. aasta

Research Project, Social Psychology of Internet ja arvuti vahendusel toimuva kommunikatsiooni, Human arvuti interaktsiooni Consumer Cyberpsychology.

See MSc tarnitakse läbi segu näost-näkku ja segaõppeprogrammi (line täiendada näost näkku). Mõned moodulid võib õpetada ühtemoodi, teised võivad sõita kogu aasta.

Mis on sisenemise nõuded?

  • Bakalaureuse kvalifikatsiooni 2. klassi Autasud või rohkem Autasud kraadi tasemel - Taotleja võib kaaluda ka juhul, kui need võivad näidata Autasud kraadi võrdväärsuse mida saab kontrollida läbi VÕTA (akrediteerimine Enne kogemusliku õppe) protsessi - Eelmine psühholoogiline uuring ei ole oluline - Parimad tööd võivad taotlejad kutsutakse vestlusele - kaks mudelit peab toetama ka oma taotluse.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997.

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997. Näita vähem