MSc ehitustehnika

MSc ehitustehnika eesmärk on pakkuda spetsialiseeritud, kraadiõppe üle aspektidest ehitustehnikaseaduse. Üldine eesmärk muidugi on suurendada tehnilisi teadmisi oma lõpetajatele ja pikendada projekti raames üks ehitustehnikaseaduse väljad moodustab olulise osa muidugi.

Loomine kaasaegsete hoonete on keerukas operatsioon nõuab erialaseid oskusi paljudes valdkondades. See kursus pakub täiendõpet analüüsi, projekteerimise ja ehitamise struktuure erinevaid materjale. See põhineb teoreetiliste ja rakenduslike uuringute käitumise tegelikke struktuure läbi Cardiff School of Engineering, kes on loonud rahvusvahelise maine tööd ühendstruktuurid, plaat kandetalad, suuremahuliste katsetamine, monitooring ja täpne arvestus Nõtke ja vibratsiooni struktuure.

Skeem struktuur

MSc ehitustehnikaseaduse on täiskohaga kursus kestusega kaksteist kuud, mis koosneb kaks semestrit loenguid ja kursuste järgnes veel spetsiaalse projekti neljaks kuuks teadus- ja ettevalmistamist väitekirja. Kõik tegelevad töötajad on teadus-aktiivne praktilisi valdkondi distsipliini ja see annab võimalusi huvitav ja ajakohane MSc teadusprojekte. Pühendumuse taset kõigi töötajate õpetamise ja õppimise on suur ja kursustel õpetatakse personal, kes on ekspert valdkondades, kus nad peavad loenguid.

Töö

Rekord tööhõive lõpetajate Cardiff University MSc ehitustehnikaseaduse on suurepärane, kusjuures enamik lõpetajate liitumisel inseneriteenused. Väike lõpetajate arv (umbes 5-10% aastas) lähevad edasi õppida, tavaliselt PhD.

Akrediteerimine

See programm on akrediteeritud ICE, IStructE, IHT ja IHIE, kui nõuetele õpingute jätkamisele jaoks Chartered Engineer sätete alusel UK-spec tarbimine 2009-2013 kaasav, kandidaatidele, kes on juba omandanud CEng akrediteeritud Beng (Hons) bakalaureuseõppe esimese astme või IEng akrediteeritud BSc (Hons) bakalaureuseõppe esimese astme.

Riiki sisenemise nõuded

Sissepääs MSc ehitustehnika nõuab hea esimese astme tsiviil-, arhitektuuri- või ehitustehnilised või Sugulane nummerdama teadusala või asjakohane töökogemus. Praegu hea esimese astme tähendab seda, mis oleks samaväärne saavutuseks 2 (i) katsioonita alates Ühendkuningriigi ülikoolis.

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel on vaja saada rahuldaval tasemel tunnustatud inglise keeles kvalifikatsioon enne tingimusteta nõustuda edasi kraadiõppe õppima. Ülikooli inglise keele Service rahvusvahelistele tudengitele pakub inglise keele tuge ja nõu akadeemilise oskusi täistööajaga välismaal õppivate - või kavatsevad õppida - Cardiffi ülikooli.

Rahastamisvõimaluste

Piiratud arv Cardiff School of Engineering International Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele taotlemisel käesoleva MSc muidugi. Ei ole vaja taotleda need abikõlblikud taotlejad loetakse põhjal oma taotluse vorm MSc.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date