MSc infosüsteemides

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See MSc programm keskendub high-tech uuenduste valdkonnas IT ja nende eduka integratsiooni äri. Tegevjuht tõhusa kohaldamise infotehnoloogia kaasaegse äriorganisatsioonide nõuab segu äri-ja tehnilisi teadmisi. Tudengid peavad hästi tundma märkimisväärne probleemid ettevõtete kogu ettevõtlussektori, samuti mõju kiiresti areneva tehnoloogiaga infotöötluse ja side. Nõudlus juhid selline, mida sageli nimetatakse "hübriid juhtide, kasvab kiiresti nende tehnoloogiate nurgakivi strateegilise tõhusust paljude ettevõtete jaoks.

See programm on eelkõige ja kujundatud lõpetajate infotehnoloogia, Computer Science and Computer Engineering valdkondades, kes on valmis olema professionaalne Business Information Technology, kus nad saavad rakendada IT uuendused muuta seda, kuidas ettevõtted töötavad. Nad peavad olema teadlikud sellest, et võetakse kasutusele uus infosüsteem ei ole ainult tehniline paigaldus, kuid nõuab soovib ülevaadet äriprotsesside ja organisatsioonikultuuri.

infosüsteemid on mitmekülgne ja rahuldust pakkuv teema ja seda muidugi hõlmab mitut põhivaldkondades ja õpilased arendada hea teoreetiline ja praktiline arusaam äri infosüsteemid, tehnoloogia ja sellega seotud strateegiaid. Õppejõudude pärit nii akadeemilise ja äri taustaga ja ühendab laia strateegiline, taktikaline ja operatiivne perspektiivid see arenenud muidugi.

Toetuse saamise nõuded

Kandideerides M.Sc. Degree in Information Systems või PG Diploma in IS on üks järgmine kvalifikatsioon:

  • Bakalaureusekraadi in Information Technology Sri Lanka Institute of Information Technology.
  • Bakalaureusekraadi in Computer Science / Infotehnoloogia / Engineering University Sri Lanka.
  • Bakalaureusekraad vastavas valdkonnas tunnustatud ülikoolis / Institute poolt heakskiidetud SLIIT vastava kogemusega vajaduse korral.
  • Liikmelisus tunnustatud professionaalne instituut vastavas valdkonnas on heaks kiitnud SLIIT vastava kogemusega vajaduse.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Highly qualified, dedicated in-house academic staff, professional career focused education, innovative study programmes, outstanding facilities are some of the reasons that make SLIIT the right choice ... Loe edasi

Highly qualified, dedicated in-house academic staff, professional career focused education, innovative study programmes, outstanding facilities are some of the reasons that make SLIIT the right choice for you. SLIIT ensures its students a learning experience that is enriching and enlightening. Näita vähem
Malabe , London , Sydney + 2 Rohkem Vähem