MSc International Business: Information Management ja Business Intelligence

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc International Business: Information Management ja Business Intelligence

Information Management and Business Intelligence on mõeldud õpetab, kuidas lahendada ettevõtete probleeme, kasutades kaasaegseid IT ja otsuste tugisüsteemid. Tänapäeva teadmistepõhises ühiskonnas info on järjest olulisem ettevõtte ressurss, ja tänu uute tehnoloogiate, teadmiste saab säilitada tõhusamalt ja levitatakse kiiremini kui kunagi varem. Ettevõtetel on ka silmitsi probleemidega, et kaitsta oma andmed ja kohaneda pidevalt muutuva tehnoloogia.

See eriala annab sulle ülevaate rolli info mängib tootlikkuse ja konkurentsivõime tänapäeva firmad ja kuidas see on võimalik strateegiliselt juhtida ja integreerida äriprotsesse. Sul on ka saada põhjalik madalikule ärianalüüsi ja kvantitatiivseid põhjendusi, andes teile tööriistu, et muuda arukas tegevus ja strateegilisi otsuseid tuleviku kohta oma äri.

Põhirõhk on päriselu juhtumeid ja praktilised oskused andmete haldamiseks ja modelleerimine. Võtad äri probleem, nagu nõudluse prognoosimine, muuta see matemaatiline mudel, määratakse kindlaks vajalikud andmed ja väljavõtte andmete automatiseeritud, tõhusam viis nii, et saate probleemi lahendada. Meetodeid, nagu need on juba kasutusel, näiteks riskifondide juhtide ja ettevõtete ühinemiste ja omandamiste olukordades. Tänases majandusolukorras hea teabekorralduse ja ärianalüüsi on oluline viibib enne võistlust.

Mida õppida?

  • rakendada ärianalüüsi tehnika lahendada paljude ettevõtete probleeme
  • väljakutsetega tegelemiseks haldamisega seotud infotehnoloogia

Praktikandi

Tahate saada töökogemust samas õpib? School leiab tee internatuuri ajal oma õpinguid palju väärtuslikke kogemusi ja aitab teil saada see eelis, pakkudes võimalust kooliväliste internatuuri.

See tähendab, et praktika on lisaks oma magistriõppekava ning seetõttu ei saa kasutada asendamiseks mis tahes osa oma programmi. Et kvalifitseeruda, internatuuri peaks kestma vähemalt 8, kuid mitte rohkem kui 20 nädalat täistööajaga. Praktika võib toimuda ainult pärast seda, kui on täidetud vähemalt kaks kursust oma magistri programmi. Kuna tegemist on kooliväliste osa programmi haldus tasu 250 € eest tuleb tasuda.

Aidata õpilastel leida praktika, mis vastaks nende huvidele, SBE säilitab ulatusliku andmebaasi internatuuri võimalusi, mis sobivad suurepäraselt erinevate õppevaldkondade pakutakse SBE. Lisaks SBE Praktika Office on käsi juhendamine ja nõustamine.

Vahetus

Võimaluse omandada kogemusi välismaal annab suure eelise tänapäeva tööturul ja avardab mitte ainult oma karjääri, vaid ka oma isikliku silmapiiri. Magistriõpe vahetus on lisaks oma tavalise õppekava, mis tähendab, et te võtate extra semester ühe kooli top partner institutsioonidega. Õpilased iga täistööajaga SBE magistriõppekava (va kaheaastase täisajaga teadustöö magistri) saab taotleda magistri vahetus semester. Kuid magistri vahetus on võimalik ainult siis tingimusel, et sul on 100% uuringus arengut; õpilased, kes teeme oma vahetuse kolmandas, laiendatud, semester eelisõigus üliõpilastele, kes satuks rohkem uuring viivitusega.

Hooldustasu välismaale oma SBE magistriõppekava on 500 €. See lõiv tuleb tasuda niipea, kui teil on kinnitatud oma eraldatakse õppekoha välismaal.

Uuring edu nõue rahvusvahelistele tudengitele elamisluba

Rahvusvahelised õpilased, kes õpivad UM elamisluba (selleks, et uuring) hoitakse seaduslik uuring edu nõue. See nõue peab olema täidetud iga õppeaasta UM. Üliõpilased, kes ei vasta sellele nõudele, võib kaotada oma elamisluba.

Uuring edu nõuet ei kohaldata vahetusüliõpilasi.

Karjäärivõimalused

See eriala avab palju uksi teile. Viimased arengud maailmamajanduses tähenda, et informatsioon juhid ja äri analüütikud on muutumas üha olulisemaks, et rahvusvahelised organisatsioonid, hoolimata sektorist. Ja vaatamata sellele tugev globaalne nõudlus, seal on puudus kvalifitseeritud spetsialistid.

Teie analüütiline, praktiline ja suhtlemisoskus teeb sind ideaalne kandidaat seisukoht, mis nõuab teil suhelda kõigil ettevõte. Lisaks selle eriala annab teile kvantitatiivsed modelleerimine, IT, ettevõtte strateegia, otsustus-ja juhtimise teaduse oskusi.

Läbi uuringuid, praktikume, uurimistöö lepingud ja mitteametlikud seminare, spetsialiseerumine on ka otsene seos ettevõtete nagu DSM, Vodafone, AirFrance KLM ja Sabic Europe, mis pakub sulle juurdepääs väga töövõimalusi. Paljud meie õpilased leida tööd juba enne kooli lõpetamist. Tüüpilised lähtepositsiooni sisaldab teavet analüütik, äri analüütik, süsteemide analüütik, IT konsultandi ja projektijuhina. On ka palju võimalusi karjäärile, mille seisukohti edasiste karjääri sealhulgas Information Manager, Chief Information Officer ja Chief Knowledge Officer.

Lõpetajad on leidnud positsioone:

  • konsultatsioonifirmad, näiteks Cap Gemini, KPMG ja Accenture
  • IT firmad nagu SAP ja Google
  • hargmaiste nagu Shell ja Philips
  • valitsusvälised ja mittetulundusühingute.

Taotlemise tähtajad

Veebruar start

Non-EU (sissesõiduviisa): 1. oktoober EU / non-EU + hollandi elamisluba: 1. detsember

September algus

Non-EU (sissesõiduviisa): 1. mai EU / non-EU + hollandi elamisluba: 1. juuni

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers ... Loe edasi

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers a wide choice of academic programmes, all Näita vähem