MSc investeeringute ja varahalduse (uus 2015)

Üldine

Programmi kirjeldus

Üldkokkuvõtte

• muutuv nägu finantsteenuste sektoris nõuab uut mõtteviisi rollist finantsturgude ja loovuse portfellide haldamine, et pakkuda unikaalseid lahendusi ainulaadne probleeme, mida hiljutine finantskriis. See programm on spetsialist rahanduse programmi, mis on hoolikalt meisterdatud vastata neid unikaalseid väljakutseid, andes teile vajalikud vahendid, et olla edukas selles keskkonnas. Lisaks programm pakub võimaluse saada Chartered Wealth Management (CWM) staatus Chartered Institute of Securities and Investments (CISI), lisaks MSc auhinna.

Põhijooned programm:

• Uuri pidevalt muutuvas maailmas rahanduse, investeerimise ja varahalduse pärast ülemaailmse pangandus-ja Euroopa riigivõla kriis • Arendada kriitilist arusaama globaalse finantsturu keskkond juurdepääs meie state-of-the-art Bloomberg Trading Room • Uurida küsimused finantsturgudel portfellihalduse ja ehitus-ja rakendusuuringute varahalduse, keda toetavad kogenud, teadus-aktiivne personal • lisavõimalus saada CWM staatuse CISI, maailma juhtiv kutseorganisatsiooni finantsteenuste sektoris.

Mida ma võita?

Te arendada selge arusaam maailma finantsturgudel keskkonnas ning kvantitatiivsed ja teadustöö oskusi panna teooria praktikas. Sa läbi sõltumatuid uuringuid teema ala teile huvi pakkuda ja võib põhjustada avaldamist. Sul on ka võimalus osaleda erinevatel seminaridel ja konverentsidel ning kasu kooli tugevad sidemed City of London.

Lisaks pakume Teile võimalust võtta CISI eksamid saada Chartered Wealth Management staatus. See loob teile peale potentsiaalsete tööandjatega finantsteenuste sektoris, sest see annab teile ametliku koolituse turul. Võttes CISI eksamid ei ole mingit seost MSc.

Mida ma õppida?

Esimene termin hõlmab Investment element ja tähtaeg kaks vaatleb Wealth Management komponent. Programm hõlmab finantsturgudel teooria portfelli ehitamine ja haldamine, investeeringute planeerimine ja rakendada varahalduse. Siiski keskendutakse arengu isik, nimelt omandada teadmisi ja oskusi, et olla edukas finantsteenuste sektoris.

Kui ma õppida?

Meie Canterbury campus on silmside kuulus Canterbury Cathedral, ja viie minuti jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Canterbury on hõivatud, atraktiivne linn, täis ajaloolisi hooneid ja kauplused ja restoranid pakuvad väga üliõpilane elustiili, kõik jalutuskäigu kaugusel. See on ka üks ohutumaid linnu riigis.

Kas mul on õigus?

See programm on mõeldud neile, kes on juba asjaomase majanduse, rahanduse, ettevõtluse või seotud kvantitatiivne kraadi. Hea autasustatakse diplomi ja inglise keele inglise akadeemilise IELTS 6.5 või samaväärne, on vaja.

Kui palju see maksab?

Sest september 2014 algus, Graduate MBA at Canterbury Campus kulud £ 9000 Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilaste ja 12,000 £ ELi mittekuuluvate, rahvusvahelistele tudengitele. See on üks parimaid hindu saadaval UK. 20% allahindlust CCCU Vilistlased

Kuidas taotleda?

Kandideerimiseks palun laadige avalduse vorm: www.canterbury.ac.uk / Postgrad / kohaldatakse Lisainformatsiooni kontakt: Dr Daniel Santamaria programmi direktor e-post: daniel.santamaria @ canterbury.ac.uk või Kate Frorath, Programme Administrator email: kate . frorath@canterbury.ac.uk Lisateavet Business School minna: www.canterbury.ac.uk / äri-kooli üldist teavet rahvusvahelistele üliõpilastele kontakt: International Office Canterbury Christ Church University Canterbury, Kent CT1 1QU Ühendkuningriik E-mail: ipo@canterbury.ac.uk Telefon: + 44 (0) 1227 458459

Viimati uuendatud May 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the Canterbury Christ Church University Business School Developing excellence in business and management is at the heart of what we do- whether through the qualifications we offer, or throu ... Loe edasi

Welcome to the Canterbury Christ Church University Business School Developing excellence in business and management is at the heart of what we do- whether through the qualifications we offer, or through our research and consultancy activity. School leavers, experienced professionals, and international students can study a range of courses offered by the Department of Business and Management. Depending on your needs, consultancy services are provided either by our highly experienced team inthe Department of Leadership and Management Development, or our academic staff. Näita vähem