Msc islamic finance

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Islamic Finance

Lühidalt

 • UCAS kood: N3K809
 • Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga)
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 10.02.2017, 02.02.2018

Kirjeldus

Ühe aasta täistööajaga programmi eesmärk on pakkuda range koolituse piiril teadus, mis annab teile võimaluse arendada arenenud analüütilise ja tehnilised oskused, mis on kõrgelt ülemaailmne tööandjad.

MSc Islamic Finance on spetsialiseerunud õpetas programmi, mis hõlmab kvantitatiivseid meetodeid analüüs islami ja tavaliste rahastada, viidates oma tehnilisi eripärasid.

Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb tava-põhine äri projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

 • Islami Pangandus ja rahandus
 • Islami seadus ja finantstehingute
 • Islami Political Economy
 • Täpsem Financial teooria
 • Econometric meetodid
 • Islami Capital Markets
 • Riskijuhtimise Issues in Islamic Finance.

Seejärel vali üks Valikmoodulid. Nimekiri moodulitest võib erineda aasta-aastalt, kuid on tavaliselt kaasatud Behavioural Finance and Economics, tuletisinstrumentide turgudel, Financial Management, International Finance, rahvusvaheline rahandus ja Portfolio Management.

Doktoritöö / Äri Projekt

Kolmandas perspektiivis siis täielik 12000 sõna väitekirja, mis võib olla konkreetse projekti organisatsioon. Järelevalve all õppejõud, kellel on kogemusi, siis uurida täpsemalt teema, et teil on juba uuritud osana oma programmi. Suur tükk sõltumatu töö, väitekirja võimaldab teil kasutada kriitilist otsustusvõimet ja näidata, kuidas majanduslik analüüs on olulised rahalised otsustusvõime.

Lisades oma kogemusi

International võimalusi

 • International Study Tour: Korraldame vabatahtlik International õppereis Euroopa alal, tavaliselt Šveits. See intensiivne programm toimub mitu päeva, tavaliselt märtsis / aprillis, ning pakub suurepärast võimalust saada "sees perspektiiv" rahvusvahelise äri ja suhelda võtmeisiku organisatsioonid.
 • Rahvusvahelised konverentsid: korraldame ja sponsorime rahvusvahelisi islami majandus- ja rahanduskonverentse koostöös teiste juhtivate ülemaailmsete akadeemiliste institutsioonidega, nagu Islami Arengupanga Islamic Research and Training Institute (IRTI); Rahvusvaheline Shari'ah Teaduste Akadeemia (ISRA), Malaisia; ja Kyoto Ülikool, Jaapan.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis on võimalus nautida ettekanded teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid lisanud akadeemikuid ja erialase rahastajad ja pankurid, pakkudes ideaalne võimalus omandada praktilisi teadmisi ja progressiivne ülevaate islami rahastamiseks seotud valdkondades.

Teema nõuetele, kõrguse ja kalde

Islamiraamatukogu magistriprogrammid on mõeldud uutele või hiljuti lõpetatud üliõpilastele. Teil peaks olema tugev taust seotud erialal, teadmised ja teadmised kvantitatiivse majanduse ja rahanduse.

Pange tähele: Taotlemisprotsess algab 1. oktoobril järgmisel õppeaastal.

Mida ma pean kõigepealt?

Suurbritannia hea ülemise teise astme samaväärne kraad. Teise, kolmanda või neljanda aasta jooksul on teil vaja statistiliste moodulite tugevate hindedokumentide edetabelit.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, kes ei vasta sellel tasemel otsese sisenemise nõuetele, võite saada Durham'i ülikooli rahvusvahelises õpingukeskuses pre-Magistriõpe rajaprogrammi.

NB Hiina taotlejad: Taotlusi võtavad vastu üliõpilased, kes on lõpetanud maineka ülikooli Hiinas. Riiki sisenemise nõuded võivad varieeruda sõltuvalt ülikooli mainetest ja akadeemilisest programmist, mille kohta olete taotlenud. Juhina eeldatakse, et taotlejad saavutavad keskmiselt 85%.

Kuidas taotleda?

Peate veebipõhise avalduse vormi täitma. Pange tähele, et võite esitada ainult taotluse üks Magistriõpe Finance programm. Teie veebipõhise avalduse vormi toetamiseks peate esitama järgmised dokumendid.

 • Kaks akadeemilist viite, kasutades meie standardvormi
 • Kaubamärgi ametlik ärakiri
 • Diplomi koopia (kui on olemas)
 • Inglise testide tulemuste koopia (kui on olemas).

Võite oma täiendavaid dokumente üles laadida veebipõhise avalduse või e-posti teel või faksida need edasi aspirandi vastuvõtuasutusse, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Taotluse tasu

Kui olete saanud veebipõhise avalduse, saate 48 tunni jooksul automaatset e-kirja, milles palutakse teil taotleda 60-naelset taotluse tasu * tasumist.

Peate jälgima e-posti aadressil olevat linki veebilehelt, kus saate oma andmeid kinnitada ja makse teha deebet- või krediitkaardiga. See on turvaline veebisait, mida haldab Secpay ja mis saadab teile automaatse makse kättesaamise.

Kui oleme saanud kinnituse selle kohta, et teie taotluse tasu on makstud, suudame teie taotlust edendada. Kui te ei tasu taotluse esitamise tasu, võetakse teie taotlus automaatselt ära.

 • Pange tähele, et saate maksta ainult ühe programmi iga sviidi, st üks MSc Finance programm, üks MSc juhtimisprogramm, üks MSc turunduse programm, üks islami Finance programmi.

Kolledži liikmeks

Kui taotlete täistööajaga programmi, peate saama ühe meie kolledži liikmeks ja olema osakonna poolt aktsepteeritud. Lisateave selle kohta, kuidas kolleegiumi süsteem toimib. Kui olete oma programmi pakkumise vastu võtnud, võtab kolledži kraadiõppeasutus teiega ühendust majutuse korraldamiseks. Pidage meeles, et kolledži majutuse nõudlus ületab tavaliselt kättesaadavust, seega palun proovige seda võimalikult kiiresti korraldada.

Vastuvõtmise protsess

Siin on sammud vastuvõtukomisjon protsessi:

 • Me anname teile teada, kui oleme saanud oma taotluse.
 • Kui oleme saanud kõik oma tõendavaid dokumente, saate e-kirja, et teile teada oma otsusest.
 • Kui otsus on teha teile pakkumise koha programmi me anname teile teada e-posti teel. Pange tähele, et me ei väljasta paberkandjal pakkumisi tähed, sest need ei ole vaja, et saada üliõpilase viisat.
 • Kui teil on palunud ülikooli majutust oma taotluse vorm, kolledži Teiega ühendust otse. Nad saadame Teile majutust taotluse vormi, mis tuleb täita ja tagastada otse kolledžis.
 • Sa peaksid kinnitama aktsepteerimist oma pakkumine võimalikult kiiresti. Et kindlustada oma koht, siis on vaja maksta tagatisraha kuue nädala jooksul oma algse pakkumisi (vaadake oma pakkumine dokumentide üksikasjad makseviiside).
 • Rahvusvahelised õpilased nõuavad õpilase viisa saavad CAS (Certificate of vastuvõtmine Studies) e-posti teel, kui kõik pakuvad tingimused on täidetud, vastuvõtu ja ladestamise on saanud ja sul on viie kuu jooksul alguskuupäeva oma programmi.

PANE TÄHELE: KUI TEIE PAKKUMIST, PEAVAD TEADE OMA PERSONALILE E-maili aadressi. Ärge kasutage ülikooliga seotud e-posti, mis võib töötada, kui olete oma bakalaureusekraadi täitnud.

Täistööajaga tasud

 • ELi üliõpilane: 13 000 eurot aastas
 • Koduüliõpilane : 13 000 USA dollarit aastas
 • Island Student: £ 13,000.00 aastas
 • Rahvusvaheline mitte-EL-i üliõpilane: 21 500 USA dollarit aastas

Märkus: Tasud vaadatakse üle ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem