MSc ja tarkvara turvalisus

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

See kursus Teie jaoks?

MSc on kolme semestri õpetas programmi andmetöötlusel mis keskendub teemadele, mida kohaldatakse Systems ja Tarkvara Turvalisus. Neile järgnevad väitekirja, mis pakub õpilasele võimaluse rakendada erinevaid teemasid õpetas osa programmi, et tõestada laiendatud teadmisi ja oskusi selles valdkonnas. Väitekiri täidetakse tavaliselt ühe kuni kahe täiendava semestri.

Alates tööstuse seisukohast, see programm töötati välja koostöös IT-tööstuses loode- ja Pramerica eriti. Eesmärgiga töötada välja kursuse eesmärk on tagada pakkumise kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud lõpetajate peamised tööandjad kohapeal ja kogu Iirimaal. Olemasolu käigus ja paigutamine kajastab tööandjate pühendumust selles valdkonnas eriteadmisi. Valmib selle kursuse võib eeldada, et leida atraktiivseid töövõimalusi kohalikul kui riiklikul tasandil.

Märkus: Õpilased võivad valida lahkuda muidugi pärast esimest 60 ainepunkti (õpetas moodulite) ja saavad exit-andmise kraadiõpet in Computing Systems ja Tarkvara Turvalisus. Üliõpilased, kes jätkata, et viia lõpule väitekirja saavad MSc Computing Systems ja Tarkvara Turvalisus.

Õpitulemused

Lõpetamisel kursuse lõpetaja saab:

  • Hinnata distsipliini teadmisi arvutustehnika põhimõtteid ja kontseptsioone ja turvaline kodeerimine ja infrastruktuuri eriti.
  • Kriitiliselt analüüsida ja hinnata mitmesuguseid infotöötluse seotud ja nende rakendamise rõhuasetusega turvaline tehnoloogiaid.
  • Hinnake, sünteesida, kaitsta ja arutada teadusuuringute, arendamise ja kohaldamise arvutitehnoloogia struktureeritud, põhjendatud ja ühtselt
  • Hinnake kohaldamise arvutitehnoloogia oma majandus-, õigus-, sotsiaal- ja eetilistest tõekspidamistest.
  • Töö tõhusalt autonoomse üksinda või osana meeskonnast.

Järelarutelu Kursused

  • Progressioon programmid viib doktorikraadi (teadusuuringud), on olemas siseselt LYIT või läbi mitmete teiste Institutes of Technology ja ülikoolid Iirimaal ja välismaal.
  • Progresseerumise rahvusvaheliselt mõne teise tsükli (nt Bologna Masters ") kraadi programmid.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

LYIT is a lively and inspirational place that attracts a creative mix of 3,000 students both from the local area and from 31 different countries. This gives us a vibrant array of cultures and activiti ... Loe edasi

LYIT is a lively and inspirational place that attracts a creative mix of 3,000 students both from the local area and from 31 different countries. This gives us a vibrant array of cultures and activities on campus and a friendly, supportive and relaxed atmosphere where students and staff work closely together. The Institute has partnership agreements with over 60 universities all over the world and offers programs of study in various areas and levels, ranging from undergraduate to masters and doctoral degrees. Näita vähem
Donegal , Donegal , Brüssel , Belfast + 3 Rohkem Vähem