Msc karja tervis ja tootmine kaugõppe teel

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc ja kraadiõppe diplom / tunnistus:
Kariloomade tervishoid ja tootmine kaugõppe teel

Me mõistame raskusi, millega paljud inimesed seisavad silmitsi täistööajaga õppimisega ja on ühendanud jõud Londoni Ülikooli rahvusvaheliste programmidega, pakkudes MSc / kraadiõppe diplomi, kraadiõppe tunnistust kariloomade tervishoius ja tootmises kaugõppega.

Pakume ka 240 individuaalset lühikesi kursuse mooduleid, mida saab kasutada oma teadmiste ja karjäärivõimaluste täiustamiseks ning mida kasutatakse krediidi andmiseks nii MSc Pg-diplomile kui ka Pg-sertifikaadile. Kui soovite rohkem lisateavet nende lisamoodulite kohta, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks.

See programm on mõeldud veterinaararstidele, loomatervishoiu spetsialistidele ja loomakasvatajatele.

See käsitleb loomakasvatustoodangu tänapäeva probleeme, kasutades uuenduslikke ja interaktiivseid õpetamismeetodeid. See on ülemaailmne tähtsus ja maine ning pakub võimalusi, mis sobivad paljude erialase taustaga inimestele.

Lisateavet RVC magistri- / aspirantuuride, aspirantuuride ja üksikute moodulite kohta leiate 2012. aasta kaugõppeprogrammi prospekti asjakohastest osadest.

Stuart Jaques on Mani saare valitsuse peamine veterinaarametnik ja ta on kaugõppeprogrammi õpilaste suursaadik. Ta võib anda nõu tulevastele tudengitele selle kohta, kuidas ta edukalt oma õpinguid õpetas.

Stuart oli parim üldine lõpetaja 2008 ja sai eriala veterinaar-epidemioloogia ja rahvatervise magistrikraadi. Ta võitis ka lugupeetud Pfizeri auhinna.

2013 kursuse tasud kaugõppe eest

Alates 2013. aastast kohaldatakse järgmisi tasusid;

MSc - 10 180 £

Pg diplom - 650 tuhat krooni

Pg-sertifikaat - 3 180 £

Pidage meeles, et nüüd on võimalik 1. aasta alguses maksta osamaksetena, mitte ühe maksega täies ulatuses. Palun võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks.

Viimati uuendatud dets 2017

Teave kooli kohta

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Loe edasi

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Näita vähem