Msc luksus juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhinäitajad:

- 82% Vilistlased töötavad juhtivad Luxury Brands

- 71% paigutamine Graduation

Kahe spetsialiseerumise:

1 / Luxury kaupade ja teenuste

2 / Luxury Retail Management

1 / Luxury kaupade ja teenuste Valdkond

Luksuskaupade ja teenused Specilalization on programm põhineb tööstusharu spetsiifilisi perspektiivi eesmärk on anda tulevastele lõpetajatele edumaa Sellel konkurentsitihedal alal.

Programm on tihe täielikult kaetud üld- luksus äri juhtimise teemadel, mis võimaldab õpilastel olema valmis seisma silmitsi ja lahendada adifferent küsimusi strateegilise planeerimise ja luksus väärtpaberiportfelli haldamine.

See tutvustab õpilastele tegevus-, finants-, turunduse ja toote küsimustes, mis mõjutavad strateegiline ja äriotsuseid valdkonnas, pakkudes samas fokuseeritud ülevaate laiema tunnuste tööstuses.

2 / Luxury Retail Management spetsialiseerumine

MLUX Retail programm valmistab noorte õpilastel teha oma esimesed sammud rahvusvahelist karjääri. Selle eesmärk on harida järgmise põlvkonna kaupluste juhatajad ja rahvusvaheliste juhtide spetsiaalselt jooksul Luxury Retail sektoris.

MLUX Retail kasutab enda kohta mix akadeemilise sisu ja professionaalne koostöövõrgustik ning selle eesmärk on koolitada ja arendada spetsiaalselt koolitatud juhid võimelised käsitöö romaan lahendusi väga keerulisi probleeme, mis tekivad luksus jaemüügi keskkonnale.

Õpilased õpivad keerukust luksuskaupade tööstus ja seoseid kõik ärifunktsioone luksus jaemüügi keskkonnale ja arendada oskusi ja käitumist, et saada usaldusväärset brändi suursaadikud.

Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

Located in the Principality of Monaco, Monte-Carlo on the French Riviera, the International University of Monaco (IUM) is an English language university offering undergraduate, graduate and postgradua ... Loe edasi

Located in the Principality of Monaco, Monte-Carlo on the French Riviera, the International University of Monaco (IUM) is an English language university offering undergraduate, graduate and postgraduate degrees in business specialized in Finance, Luxury Business, and International Business. Näita vähem
Monaco-Ville , Pariis , London + 2 Rohkem Vähem