MSc programm on täistööajaga 12 kuu õpetas muidugi, mis hõlmab väitekirja. Programmi eesmärk on pakkuda täiendõpet valdkonnas Petroleum Geoscience. Selle eesmärgi saavutamiseks loengute, õpetused, käed-harjutused, labori praktikumid, seminarid, väliõppused, ekskursioonid ning valmistada dissertatsiooni. Muidugi on karjäärile orienteeritud ja soovitatakse professionaalne Maa ja loodusteadlased, kes soovivad kas rajada või tugevdada karjääri nafta geoteaduste. Laiapõhjaline lähenemine võimaldab lõpetanutel jätkata oma karjääri võimalusi, ka nõustamine, teadus-ja isikliku arengu kaudu kohaselt kõrgem uuringud. Programm eeldab, et õpilane on hea esimese astme maateaduste või seotud distsipliini.

Bakalaureusekraad või samaväärne maateaduste tunnustatud ülikooli või samaväärse akadeemilise institutsiooniga. Sissepääs olema konkurentsivõimeline ja taotlejate hinnatakse samade kriteeriumide alusel kui teaduspõhise MPhil geoloogia.

Kursuse kestus

2 semestrit (12 kuud)

HINNANG

Kursused peamiselt õpetada läbi praktilise harjutusi, labori praktikumid, mini-projektide ja väliõppused. Hinnang kõik kursused seega olema pideva hindamise (60%) ja lõpu semester riigieksam (40%).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust University of Ghanais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date