MSc / PgDip in ujuvaid Systems

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad jätkata karjääri offshore inseneri.

See annab teile praktilisi teadmisi avamere ujuv süsteemide. Sa vaata oma arusaamadest, projekteerimise ja paigaldamise. Sul on ka saada tugeva aluse matemaatika ja tehnikateaduste põhialuste.

Mis maailma otsida nafta ja gaasi liigub üha vaenulik valdkondades ookeani ja sügav ja ultra-sügav vesi, ujuvad süsteemid on järjest rohkem levinud. Ujuvad peavad olema projekteeritud ja ehitatud taluma karmi keskkonnad uuenduslikke meetodeid ja tehnikat on vastu võetud arendada tugev samuti majanduslikult tõhus ja ohutu struktuure. In nendele nõudmistele, mure keskkonna muutub üha tähtsamaks.

Department of Naval Arhitektuur, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), juhtiv institutsioon Šotimaal, pakub suurepärast õpetamise ja uurimisasutuste Naval Arhitektuur, ookeani ja Marine Engineering, mis laiendab oma karjäärivõimalusi mereväe arhitektuur, mere, nafta ja gaasitööstus.

Sa õppida

Programm koosneb kolmest osast:

 • instructional moodulid
 • rühmatöö
 • üksiku projekti (MSc ainult)

Group projekti

Sul on osa grupi kolm kuni viis inimest konsultant meeskonnad "10 nädalat lahendada praktilised inseneri probleem. Seejärel teil võimalus esitada aruande paneeli tööstuslike eksperdid.

See projekt aitab suurendada oma meeskonnatöö ja suhtlemisoskus. Samuti annab väärtuslikku juurdepääsu tööstus kontaktid.

See annab teile hea ülevaade kõikide aspektide teadustööd. Lisaks tehnoloogia uuring peab kaasnema uuring asjakohasust ja kohaldatavust järeldused meretööstus laiemalt.

Te õpite tõhusamaid viise, et koguda teavet, levitada töökoormust ja delegeerida seas rühm, analüüsida nende tulemusi ja hinnata laiem mõju kogu projekti. Põhjalik tehnoloogilised uurimused kaasneb üha olulisemaks pädevus juhtimisoskusi, kvaliteedi tagamise ja heli kallinemine majanduslike, poliitiliste, sotsiaalsete ja keskkonnaalaste küsimuste oluline professionaalse edu.

Individuaalne projekt (MSc ainult)

Magistranti võtab individuaalselt väitekirja teemal oma huvi. Eesmärk üksiku projekti eesmärk on arendada oma teadustöö oskusi ja ühendada paljud aspektid õppinud teiste moodulite konkreetse teema. Seda on võimalik saavutada Teie poolt tööde teostamisel arvesse konkreetse teema, mis on seotud valitud teema ja valmistada väitekirja.

Kursuse sisu

Instructional klassid

 • Ülevaatus & Survey
 • Offshore Engineering Practice
 • Risers & lastimisvõrk
 • Dynamics of Floating AVAMERESEADELDISED
 • Lõplike elementide analüüsi Ujuvtarindite
 • Meresõiduohutuse & Risk
 • Design & Construction of Floating, tootmise, ladustamise ja mahalaadimiseks laevad
 • Täpsem Marine Structures

või

 • Teooria ja praktika Marine Computational Fluid Dynamics (CFD)

Õppimine ja õpetamine

On kaks õppetundi (semestrit) 12 nädalat iga. Mõned teisel poolel õpetatakse kaheksa nädalat. See on nii, et saate pühendada nii palju aega kui võimalik oma üksikut projekti tööd.

Kursuse moodulid tarnitakse kujul ametliku loenguid toetavad õpetused ja laboris eksperimendi.

Riiki sisenemise nõuded

MSc - Beng koos teise klassi Autasud või samaväärne välismaal kvalifikatsiooni.

PgDip - Taotlejad veidi madalam kvalifikatsioon tuleb kaaluda aspirantuur esimeses astmes. Taotlejad teiste kvalifikatsioon loetakse individuaalselt.

Inglise keele nõue

IELTS 6.5 või samaväärne

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Strathclyde: Faculty of Engineeringis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
18,750 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date