MSc raamatupidamises ja rahanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc raamatupidamises ja rahanduses töötas välja Suurbritannia üks juhtivaid raamatupidamise ja rahanduse sektsioone, et pakkuda õpilastele täiustatud õppeprogrammi raamatupidamise ja rahanduse peamistes aspektides.

Programm valmistab õpilasi ette karjääriks raamatupidamise kutsealal või finantssektoris sellistes valdkondades nagu finantsanalüüs, varahaldus või investeerimispangandus.

Miks õppida raamatupidamise ja rahanduse magistrantuuri?

Raamatupidamise ja rahanduse aspektid jäävad harva uudistest välja. Globaalses raamatupidamise valdkonnas on pärast panganduskriisi püstitatud tõsised raamatupidamise, auditeerimise ja ettevõtte üldjuhtimise küsimused. Finantsvärtpaberite uuendused pakuvad olulisi väljakutseid ka raamatupidamisandmete koostajatele ja kasutajatele.

Tehnoloogia areng, kapitaliturgude üleilmastumine, finantskorraldus ja muudatused regulatsioonis on muutnud finantssektorit nii, et paljud finantseerimisvaldkonnad on nüüd väga keerukad. Need muudatused ja suundumused on kokku suurendanud nõudlust analüüsioskuse ja erialaste teadmiste järele nii raamatupidamises kui ka rahanduses.

Umbes MSc raamatupidamises ja rahanduses

Programm hõlmab raamatupidamise finants- ja juhtimisaspekte koos oluliste rahastamispõhimõtetega. Õpilased tuginevad nendele alustele, uurides tänapäevaseid teadusuuringuid raamatupidamises ja rahanduses ning valides valikainete moodulid.

Õpetatud komponent hõlmab kahte akadeemilist semestrit. Esimene sisaldab nelja põhimoodulit ja teine, kaks põhimoodulit pluss kaks võimalust. Selle aja jooksul külastavad õpilased loenguid, õpetusi ja seminare koos suunatud lugemise ja muude ülesannetega. Pärast seda viivad üliõpilased suvel läbi projektitööd, mille lõppedes esitatakse väitekiri.

Õpetatud komponendis omandatud teadmisi ja oskusi rakendatakse raamatupidamise või rahanduse alal, mis võib hõlmata selliseid valdkondi nagu auditeerimine, ettevõtte juhtimine, finantsturud, finantsjuhtimine, finantsaruandlus, juhtimisarvestus või avaliku sektori raamatupidamine.

Programmi struktuur

Programm on kavandatud nii, et edasijõudnute raamatupidamise ja rahanduse alused kaetakse õpetatava komponendi sügissemestril, samal ajal kui erialateemasid uuritakse kevadsemestril. Kevadsemestril täiendavad õpilased raamatupidamis- ja finantseerimismooduleid, valides kuuest variandist kaks moodulit.

Sügisemester

 • Täiustatud finantsaruandlus
 • Juhtimisarvestus ja kontroll
 • Rahastamispõhimõtted
 • Uurimismeetodid

Kevadsemester

 • Raamatupidamise teadusteemad
 • Rahastamise teadusteemad

Valige kaks moodulit:

 • Raamatupidamine ja kapitaliturud
 • Raamatupidamine ja rahandus Hiinas
 • Täiustatud juhtimisarvestus
 • Vara hinnakujundus
 • Tuletisinstrumendid
 • Rahvusvaheline raamatupidamine
 • Rahvusvaheline ettevõtte finantseerimine

Dissertatsioon

Väitekiri on 20 000 sõnalist uurimistööl põhinevat uurimust, mis sisaldab tavaliselt kirjanduse ülevaatamist ning valitud raamatupidamis- ja rahandusala empiirilist uurimist.

Karjääri väljavaated

Ehkki see on spetsialistprogramm, on õpilastel lai valik tööhõivevõimalusi, sealhulgas erialane raamatupidamine, finantsteenuste sektor, juhtimiskonsultatsioonid või spetsialist ametikohal avalikus sektoris.

Vastuvõtukriteeriumid

Taotlejatelt oodatakse tunnustatud asutuses vähemalt 2: 1 (GPA 3.0 / 4.0) bakalaureuse tasemel raamatupidamises ja / või rahanduses, mis sisaldab järgmisi mooduleid: kaks finantsarvestuse moodulit, kaks juhtimisarvestuse moodulit ja kaks rahandusmoodulit.

Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad saama IELTS-i minimaalse hinde 6,5, iga alamhinde korral vähemalt 6,0 (või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni).

Õppemaksud

 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: 13 950 naela
 • Väljastpoolt ELi pärit üliõpilased: 23 450 naela
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Loe edasi

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Näita vähem