MA raamatupidamises ja finantsides

MSc raamatupidamises ja rahanduses oli kavandatud üks Suurbritannia juhtivaid raamatupidamise ja rahanduse lõigud on anda õpilastele arenenud õppetöö olulisi aspekte raamatupidamise ja rahanduse.

Programm valmistab õpilasi karjääri raamatupidamise eriala või finantssektoris, sellistes valdkondades nagu finantsanalüüs, varahalduse või investeerimispangandus.

Miks õppida MSc raamatupidamises ja rahanduses?

Aspektid raamatupidamise ja rahanduse on harva välja uudis. Globaalses raamatupidamise valdkonnas, tõsiseid küsimusi raamatupidamise, auditeerimise ja üldjuhtimise on põhjustatud pärast panganduskriisi. Uuendused finantsturgudel väärtpaberid on ka luua märkimisväärseid probleeme koostajatele ja kasutajatele raamatupidamisandmed samasugused.

Tehnoloogia areng, globaliseerumine kapitaliturgudel, finantskorralduse ja muutused määrus on muutnud finantssektori et paljudes valdkondades rahanduse on nüüd väga keeruline. Kokku moodustavad need muutused ja trendid on loonud nõudluse kasv analüütilise võime ja erialaseid teadmisi nii raamatupidamise ja rahanduse.

Umbes MSc raamatupidamises ja rahanduses programm

Programm hõlmab finants- ja juhtimisega seotud aspektide raamatupidamise koos olulisi põhimõtteid rahanduse. Õpilased toetub nendele sihtasutuste uurides kaasaegsete teadusuuringute raamatupidamises ja rahanduses ja valides spetsialist Valikmoodulid.

Õpetas osa hõlmab kahte akadeemilist semestrit. Esimene sisaldab neli põhilisi mooduleid, ja teine, kaks põhilisi mooduleid pluss kaks võimalust. Selle aja jooksul on õpilased osaleda loengutel, õpetused ja seminarid koos suunatud lugemise ja teiste ülesannetega. Pärast seda, õpilased läbi projektitöö suvel lõppev esitamise väitekirja.

Teadmisi ja oskusi omandatud õpetas osa kohaldatakse väitekirja raamatupidamise või rahanduse, mis võivad hõlmata valdkondi, näiteks auditeerimine, ettevõtte juhtimine, finantsturud, finantsjuhtimine, finantsaruandluse, juhtimisarvestus või avaliku sektori raamatupidamise.

Programmi struktuur

Programm on kavandatud nii, et sihtasutuste arenenud raamatupidamise ja rahanduse on kaetud sügissemestril õpetas osa, samas kui spetsialist teemasid uuritud kevadsemestril. Kevadel semestri õpilased tõsta raamatupidamise ja rahanduse teadus mooduleid valides kaks moodulit kuue võimalusi.

Sügissemestril

 • Täpsem finantsaruandluse
 • Juhtimine Raamatupidamine ja kontroll
 • Põhimõtted Finance
 • Uurimismeetodid

Kevadsemestril

 • Uurimisteemasid Raamatupidamine
 • Uurimisteemasid Finance

Vali kaks mooduleid:

 • Raamatupidamine ja Capital Markets
 • Raamatupidamine ja rahandus Hiinas
 • Advanced Management Accounting
 • Asset Pricing
 • Tuletisinstrumendid
 • International Accounting
 • International Corporate Finance

Väitekiri

Väitekiri on 20.000-sõna teaduspõhise uuring, mis sisaldab tavaliselt ülevaate kirjandusest ja empiiriline uuring valitud ala raamatupidamises ja rahanduses.

Karjäärivõimalused

Kuigi see on spetsialist programmi õpilased on laia tööhõive võimalusi valida, sealhulgas ametialased raamatupidamine, finantsteenuste sektoris, juhtimisalane nõustamine või spetsialisti ametikohaga avalikus sektoris.

Peamised faktid

Alustab 21. september 2015 kestab 12 kuud Eeldame vähemalt ülemise teise klassi Autasud kraadi või samaväärne IELTS: 6.5 vähemalt 6,0 iga kategooria Õppemaks: 6345 £ (UK / EL), 17300 £ (Välismaailm)

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,345 GBP
(UK / EL), 17300 £ (Välismaailm)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev