Msc rahvusvaheline ärijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister programm International Business Administration (Master IBW) hakatakse pakkuma oma uue struktuuri interdistsiplinaarse õppekava kui talvel poolaastal 2016/2017.

Lisaks äri administratiivsed oskused ja majanduslikud alused, õpilastel on ainulaadne võimalus valida kultuuri piirkonnas, kus nad tahavad olla ulatuslikult haritud.

Praegu Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Jaapanis, Lõuna-Aasia, Ladina-Ameerika ja slaavi piirkonnad pakutakse. Iga kultuuri piirkonnas keele, ajaloo, sotsioloogiline ja kultuurilise oskusi, samuti juriidilise pädevuse omandamisel. Need on aluseks tulevase rahvusvahelise tööturu nõudmistele.

Lõpetajad on võimalik lahendada keerulisi probleeme haldamine rahvusvahelises keskkonnas iseseisvalt ja on seega asendamatu töötaja rahvusvahelistele ettevõtetele.

s

Struktuur

Esimene osa Master International Business Administration on algusfaasis, kus põhilised majandusalased teadmised on olemas ning kordas, et kõik äsja tunnistas õpilased on samal tasemel. Paralleelselt algusfaasis, teiste kursuste võib olla juba käinud.

Edasine äri haldus haridus summas 20 EAP saab valida samas täites koolitus in International Management (20 ECTS). Võimalike ärijuhtimise erialade loend on pikk ja hõlmab pangandus- ja finantsteenuseid, kontrollimist, välisarvestust, turundust ja rahvusvahelist turundust, organisatsiooni ja personali, nutikat tootmist, strateegilist juhtimist ja tarneahela juhtimist.

Oskused kultuuri, poliitika, ajalugu ja õiguse omandanud moodul "Cultural Studies" ühest electable kultuuri alal (Euroopa, Aafrika, Jaapani, Hiina, Lõuna-Aasia, Ladina-Ameerika, slaavi piirkonnas). Nimekirja laiendamine kultuuri piirkonnad on mõeldud.

Lõpuks magistritöö moodul tuleb täita, mis sisaldas magistritöö ise samuti arutelu käigus (Konversatorium) ja lõpetamist magistri eksam.

erisused

Master rahvusvahelise ärijuhtimise pakutakse ülikooli majandusteadus ja statistika kuid on tegelikult interdistsiplinaarne õppekava, mis sisaldavad teaduskonna Kultuurifaktor uuringutes Sotsiaal- ja õigusteaduskond.

Õppekava sobib bakalaureuse üliõpilased teistes teaduskondades, kes soovivad laiendada oma mittemajanduslikud bakalaureuseõppesse, mille majanduslik haridus.

Järgmine sügava äri haldus erialased teadmised, üliõpilased saavad samuti mõista interdistsiplinaarse töö samuti avatust teiste valdkondade, hoiakuid ja kultuure.

Sissepääs

Eeldused sissepääs on lihtsustatud oluliselt. Magister programm International Business Administration on nüüd kättesaadav ka bakalaureuse- lõpetajate teistes valdkondades ja teiste ülikoolidega.

Peale bakalaureuse kraadi, vaid äri põhitõdesid ulatuses 30 EAP tuleb kontrollida. Neist 30 EAP vähemalt 15 EAP tuleb eraldada ärijuhtimise põhitõdesid.

Õpilased Ülikooli Viini olema võimalus täita kaks kolmest järgnevast laiendamine õppekavasid õpingute ajal ja seega täita kõik vajalikud põhitõed (peale inglise keeles) Tuleb tunnistada, et Master IBW automaatselt:

  • ettevõtlus
  • Äri halduse printsiibid (15 EAP)
  • Äri haldusmeetoditega (15 EAP)

Kuna kursused toimuvad inglise keeles, samuti Saksa, tõend oskusi mõlemas keeles tuleb kontrollida: tase C1 inglise ja B2 tasemel saksa.

Pärast lõpetamist

Lõpetajad Master IBW on võimalik lõpule juhtimis-otsuste alusel metoodilisi põhimõtteid ja iseseisvalt lahendada keerulisi ettevõtete administratiivseid probleeme. Nad on võimeline võtma juhtivatel kohtadel ettevõtetes või avalike institutsioonide ja võtta tööle kõrge kvalifikatsiooniga kvalifitseeritud spetsialiste või konsultante.

Tänu oma laiendatud keele ja kultuuri hariduse oskusi lõpetajate Master IBW on eriti pädevad tööd rahvusvahelises keskkonnas, mis mitte ainult ei vaja kõrge ametialase pädevuse, vaid ka mõista kultuurilisi erinevusi ja võime töötada koos ja suhelda inimestega teistest kultuuri- ümbrust.

Igasugused äri haldusüksustest rahvusvahelise ja riikidevahelisel ettevõtted on potentsiaalsed ettevõtted.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the Un ... Loe edasi

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the University of Vienna. 179 courses can be taken, of which 56 are Bachelor Programmes, 112 Master Programmes, 3 Diploma Programmes and 8 PhD Programmes. Näita vähem