Msc toiduainete töötlemise tehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

See magistrikraad toiduainete tootmistehnoloogias annab teile toiduainetööstuses vajalikke teoreetilisi ja praktilisi teadmisi, mis koos asjakohase tööstusliku väljaõppe ja kogemusega aitavad teil teed, kuidas saada prahitud inseneriks.

Teie koolitus annab teile üksikasjaliku ülevaate toiduainete tootmistehnoloogia teooriast, meetoditest ja praktikast ning seda pakub spetsialistide meeskond, sealhulgas toidutööstuse õppejõud või toiduainetööstuse kogemus.

Võtme faktid

 • Doktorantidest teavitatakse teie õppimist toiduainetööstusest või toiduainetööstuse kogemusest.
 • See kursus pakub spetsiaalset koolitust, mida teavitab tööstus ja teaduskonna teadustöö tugevus, toormaterjalide töötlemisomadused, põllumajandusettevõttest toidulauale.
 • Nottinghami ülikoolil on tugev teadustöö maine toiduaineteaduse valdkonnas. Meie Biosciences kool on järjestatud nr. 1 Ühendkuningriigis põllumajandus-, veterinaar- ja toiduaineteaduse uuringukeskkond (2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik).
 • Keemia- ja keskkonnainstituut on 6. kohal Guidiani ülikooli juhendis 2018 ja 8. mail "The Times Good University Guide 2018".

Kursuse üksikasjad

Suurbritannias on toidu- ja joogitööstus suurem kui autotööstuse ja kosmosetööstuse sektor. See sektor on väärt 20 miljardit naela aastas. Selle eesmärgiks on toota kõrgekvaliteedilist, ohutut ja taskukohast toitu madalaima keskkonnakuluga.

Toiduainete tootmise, sealhulgas toitumise, maailma elanikkonna kasvu, IOT (asjade Internet), infomaatika ja automatiseerimise, toidule kohandumise, tervise, heaolu ja jätkusuutlikkuse kohta on puudujääk inimestel, kellel on vajalikud oskused 21. sajandi muudatuste käsitlemiseks toiduainete tootmises.

See 12-kuuline programm sisaldab spetsiaalseid mooduleid, mis võimaldavad teil hinnata toidumaterjalide töötlemisomadusi ja kuidas neid saab muuta koostisosast tootele.

Kursust pakuvad spetsialistid, kellel on tööstuslikud teadmised, ja seda õpetatakse ja hinnatakse koos sellega seotud inseneriteadustega, et tagada, et saate aru, kuidas iga protsessi saab rakendada.

Magistrikursuste programm pakub teile paindlikkust, et keskenduda oma konkreetsetele huvivaldkondadele, valides 30 ainepunkti vabatahtlikke õpetatavaid mooduleid esimese kahe semestri jooksul.

See kursus õpetatakse Department of Chemical and Environmental Engineering, University Park, Nottingham.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Kiirendatud disainikoolitus (aastane): 30 ainepunkti
 • Toiduained (sügis): 10 krediiti
 • Toidu disain ja käitamine Case Studies (sügis): 10 ainepunkti
 • Täiustatud reoloogia ja materjalid (sügis): 10 ainepunkti
 • Uuringute planeerimine (kevad): 10 ainepunkti
 • Mitmefaasilised süsteemid (kevad): 10 krediiti
 • Arenenud toiduainete töötlemine (kevad): 10 ainepunkti
 • Teadus- ja disainiprojekt (suvi): 60 ainepunkti

Vabatahtlik moodulid

Kui olete eelnevalt õppinud BEng ülikoolis Nottinghami ülikoolis Environmental Engineering või Chemical with Environmental Engineering, võite valida maksimaalselt 20 ainepunkti allpool loetletud moodulites 1. rühmas.

Kui olete eelnevalt õppinud BEng'i ülikoolis Nottinghami ülikoolis keemiatehnoloogias, on teil ka sügisemestril täiendav veemajanduse põhinäitaja (10 ainepunkti).

Kui te pole eelnevalt õppinud BEng või MEng Nottinghami ülikoolis keemiatehnoloogia, keskkonnatehnoloogia või keemiatehnoloogia alal, võite valida rühma 1 ja rühma 2 moodulite maksimaalselt 30 ainepunkti.

Group 1

 • Protsessi risk ja kasu (kevad): 10 krediiti
 • Täiustatud arvutusmeetodid (kevad): 10 ainepunkti
 • Veepuhastustehnika (kevad): 10 ainepunkti
 • Advanced Biochemistry Engineering (kevad): 10 ainepunkti
 • Advanced Reaction Engineering (kevad): 10 krediiti

Rühm 2

 • Veetöötlus (sügis): 10 krediiti
 • Biokeemiline ehitus (sügis): 10 ainepunkti

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda. Meie moodulite kohta lisateabe saamiseks vaadake mooduli kataloogi.

Moodulid pakume on inspireeritud teadusuuringute huvid meie töötajate ning selle tulemusena võib muutuda põhjustel, näiteks teadusuuringute arenguid või õigusaktide muudatusi. See nimekiri on näide tüüpilise moodulid pakume, ei ole lõplik nimekiri.

Karjäär

Nottinghami keemiatehnoloogia ja toiduaineteaduse alal on pikaajaline koostöö tööstusega, meie lõpetajad järjepidevalt saavad tippkohtumisi suurte ettevõtete seas. See kursus annab õpilastele selge arusaama toiduprotsesside inseneri ja tööandjate nõudmiste ülekantavast oskusest toiduprotsesside ja toodete arendamiseks.

See programm võib anda tugeva aluse doktoriõppe edasiseks õpinguteks ja karjääri uurimiseks. Ülikoolis on Ühendkuningriigi teadusuuringute nõukogude poolt rahastatud doktorikoolituskeskuste portfell. Lisateabe saamiseks külastage palun meie inseneri uuringute veebisaiti.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine põhipalk ja karjääri edendada

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit. *

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalusi ning Tööalane

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Kui te astute magistriõppesse koos meiega, siis ei saa te mitte ainult toetust seoses järelevalveasutuste tiheda kontaktiga ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie uurimisvaldkonnaga, siis saate kasu ka karjääriteenuste ja tööalase teenistuse spetsiaalsetest karjäärinõustustest.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, töölevõtmislajad ja oskuste töökojad.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem