Master of Science in Engineering (MSE) on väitekirja põhinevate / teadus keskendunud kraadiõppe Õppekava. Õpilased tihedat koostööd teaduskonna nõunik arendada isiklikku teadusuuringute kava oma rõhku ala (Civil and Environmental, infotehnoloogia, elektrotehnika või Mehhaaniline ehitus), mis võimaldab üliõpilasel töötada ja täiendada originaal uurimus oma ala eriala. See programm on väärtuslik insenerid huvitatud jälitavad doktoriõppe akadeemilise karjääri, või tööalase karjääri teadus või tootearendus.

Säästev Systems

Jätkusuutlikkus ja arenenud projekteerimisfirmad teemad loomulikult lõikuvad-meetodite disain ja innovatsioon on vajalik element eduka arengu või toetust säästva süsteemid.

Täpsem Engineering Design

See teema disaini ja innovatsiooni mahutab palju erinevaid uurimisvaldkonnad inseneri, mis on suunatud vajadusi rahuldades kiiresti arenev interdistsiplinaarne tehnoloogiate 21. sajandil.

Student Õpitulemused

LO1. Näidata võime rakendada kõrgkoolides kriitilise mõtlemise oskusi sõnastada ja lahendada arenenud masinaehitus probleeme:

 • Omandada teadmisi arenenud tänapäeva inseneri teemasid ja edasilükkunud tööriistu konkreetse rõhu ala.
 • Arendada võimet tuvastada, sõnastada ja lahendada arenenud tehnilised probleemid seotud rõhku ala.
 • Arendada võimet sünteesida, seletada, kontrollida ja põhjendada lahendusi keerulistele tehnilised probleemid omased rõhku ala.

LO2. Näidata võime iseseisvalt ja loovalt valmistada ja läbi viia uuringud:

 • Hinnata nüüdisaegse oma erialal, sealhulgas põhjalik kirjanduse ülevaade
 • Disain uurimus isiklik või ametialane huvi ja tähtsus sealhulgas: planeerimine, organiseerimine, planeerimine ja täidesaatva projekti koos juhiste ja nende juhendaja.
 • Kanna iseseisvalt ja loovalt asjakohast tehnilist teooriad ja vahendid eesmärkide leida sobiv lahendus, doktoritöö teema.
 • Teostage ja tõlgendada keeruline kvantitatiivseid analüüse konkreetse väitekirja.

LO3. Näidata võimet tõhusalt suhelda tulemusi põhjalik uurimus / projekti läbi suulised ettekanded ja väljaanded:

 • Loo avaldamiseks paberil kajastades integratsiooni teadmiste omandatud väitekirja uuringus.
 • Tõhususe hindamiseks projekti ja selle mõju saadud andmete
 • Sünteesida ja esitada tähtsus uurimus nii tehniliste ja muude tehniliste tingimustega.
 • Deliver suuline ettekanne eakaaslastega kokkuvõtlik töö kohta uurimus ja selle tulemused.
 • Käitumise doktoritöö kogukonda inseneri teaduskonna ja eakaaslastega

Hospitaliseerimistest SISENEMISKOHAD

MSE on lõpetanud programm üles ehitatud üldised teemad jätkusuutlikkuse ja projekteerimisfirmad, kus Ühiste muidugi töö, mis võimaldab spetsialiseerumist valikute tehniliste valikained ja magistritöö teema. Programm võimaldab õpilastel saavutada sügavus ühe distsipliini või laius üle mitme erialadel. Programm vajab lõpetamist 30 krediidi tundi pärast bakalaureusekraadi tööd ning see põhineb pühendumist teaduskonna Nau College of Engineering, metsanduse ja loodusteadused integreerida teadusuuringute ja distsiplinaarvõimu tava, samas edeneb nii individuaalseid ja ühiseid teadusuuringuid ja stipendiumi.

Eksam nõuded

 • BS kraadi inseneri-, infotehnoloogia või samaväärne (defineeritud allpool) koos 3,0 GPA või üle viimase 60 tunni jooksul regulaarselt vastuvõtu. Erandjuhtudel, need, kellel on madalam GPA võib aktsepteerida all esialgse oleku.
 • Kui taotleja ei ole bakalaureusekraad või samaväärne tema / tema valitud esmane distsiplinaarmenetluse keskenduda, siis ta hakkab täitma eelnevalt MSE õppima esmase distsiplinaarmenetluse keskenduda, et saavutada vastavust.
 • Pange tähele, et kui taotleja on BS kraadi tihedalt seotud valdkonnas (näiteks Keemiatehnika või tehnilise füüsika), siis kursused suunas, et kraadi (kui see on täidetud koos klassi B või parem) võivad olla eeldused esmane distsiplinaarmenetluse keskenduda lühendamine enne MSE õppima.
 • Kõik taotlejad peavad esitama hinded GRE üldine läbivaatus. Rahvusvaheline taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise peab esitama TOEFL hinded; kliki siia rohkem teavet.
 • Iga õpilane peab esitama Õppetöö Kursuste kinnitamiseks tema / tema koolilõpetaja nõuandekomitee esimesel poolaastal.
 • Välja arvatud põhilisi kursusi, õpilane valib valikainete ja matemaatika / statistika kursused konsulteerides ja heakskiidul, õpilase lõpetanud nõuandekomitee. Maksimaalselt kaks kursust, kuni 6 krediiti, võib olla 400-tasandil. Kuna MSE Programm rõhutab interdistsiplinaarset teemasid, õpilased võivad soovida võtta kursusi väljaspool nende peamine distsiplinaarmenetluse keskenduda. Mõned neist kursused nõuda läbimist kursused.

Financial Support

Õpetamine ja uurimistöö assisteerimine on olemas kvalifitseeritud õpilastele. Teiste allikate rahalise toetuse kohta leiate veebilehelt Graduate College at Nau. Varajane taotluse programm suurendada oma võimalusi rahalist toetust.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 12 kursust Northern Arizona Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
End Date