Loe ametlikku kirjeldust

Programmi kirjeldus

See kaheaastane täiskohaga võrdleva pärandi uuringute (COHES) MA programm pakub laiaulatuslikke teadmisi kirjanduse, kunsti, teatri, arhitektuuri, linnaruumi ja mälestiste kultuuripärandi kohta, eriti Krakowis leiduvate ja UNESCO maailmapärandi nimekiri. COHESi programm keskendub kultuuripärandi mitmekeelsusele, rahvusvahelistele, mitmekeelsetele omadustele, lähenedes sellele kolmest aspektist: digitaalne pärand, visuaalne kultuuripärand ja võrdlev ja tõlgitud kultuuripärand.

Lõpetanud profiil

COHESi lõpetanutel omandatud teadmised võimaldavad neil laiendada oma arusaama kaasaegse maailma kultuuripärandi kujundamise dünaamikast nii sümboolsetel kui ka materiaalsetel tingimustel. Lõpetajad on valmis kindlaks määrama ja analüüsima kultuurilisi, kultuurilisi ja poliitilisi tegevusi, mis mõjutavad kultuuripärandi tunnustamist ja kaitset, samuti selle juhtimist ja haridust. Nad saavad kvalifikatsiooni töötamiseks rahvusvahelistel kultuurikeskustel, eriti muuseumidel, arhiivi- / uurimistööl, diplomaatilistel või akadeemilistel instituutidel, kirjastustel ja raamatukogudel. Need uuringud õpetavad noori teadlasi kriitiliselt ja võrdlevalt kasutama interdistsiplinaarseid vahendeid, aidates neil töötada mitmekeelsetes ja mitmekultuurilistes keskkondades.

Kvalifikatsioonitulemus

Kandidaadid paigutatakse järjestusse vastavalt nende registreerimise kuupäevale ja ajakavale kavandatud registreerimisperioodi jooksul.

Taotluse tasu

Taotluse tasu on 20 USD (või 75 PLN või 18 EUR). Tasu makstakse iga registreeringu eest eraldi ja iga registreeringu jaoks on oma pangakonto number maksele määratud.

Õppemaks

  • esimene aasta õppemaks: 6 000 EUR (ligikaudu 7 500 USD)
  • teise õppeaasta õppemaks: 3 000 EUR (ligikaudu 3 700 USD)

Õppemaksu makstakse ühe semestri eest hiljemalt klasside esimesel päeval.

Võta meiega ühendust

Telefon: 48 12 663 18 10; 48 12 663 18 20

E-post: cash@uj.edu.pl

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Jagiellonian University

Vaata veel 8 kursust Jagiellonian Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,000 EUR
esimene aasta õppemaks: 6 000 EUR (ligikaudu 7 500 USD) / õppemaks teise aasta eest: 3 000 EUR (ligikaudu 3 700 USD)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date