Next Generation juhtimise mõtlemine ja praktika

See põnev ja murrangulise magistrikursus ühendab tugevused disain, äri ja tehnoloogiat, et luua juhtimise mõtlemine, innovatsiooni ja tava järgmise põlvkonna.

Töötamine multidistsiplinaarse meeskonnad projektide sponsoreeritud juhtivad rahvusvahelised ettevõtted, saad hindamatuid kogemusi määratlemisel ja lahendamisel keerulisi küsimusi uues, põnev ja uuenduslikke viise.


Miks õppida Multidistsiplinaarne Disaini Innovatsioonikeskus?


Business Week Bruce Nussbaum ütleb, et "Innovatsioon, disain ja tehnoloogia on kõik voolab üksteisega, et moodustada ühtne jõgi möirgav muutus radikaalselt muuta meie kultuuri ja eriti meie ärikultuuri."

Revolutsioon toimub jooksul disain, kui ta väljub see traditsiooniline roll teenindavad kaubanduse juhtiv, kujundada ja suunata, kuidas me elame, töötame ja käituda. See nihe on juhtiv organisatsioonidega tunnustada tähtsust "Design-mõtlemine" äristrateegia; vajadust kohaldada loominguline võime ja täiustatud innovatsiooni uute toodete, teenuste ja ettevõtluse arendamise saavutada konkurentsieelist.

Tellis Gordon Brown PM, Sir George Cox autor Cox Review loovuse Business, märgib: "Üks probleeme on saada ärimehed, insenerid, tehnoloogid ja disainerid mõista üksteist paremini ja räägivad sama keelt. "See programm on kõike arendada Magistriõpe lõpetajatele, kes on sügavad teadmised oma tuum distsipliini ja laia väljavaadet ja usaldust täiendavad need nii, et need muutuvad ekspert interfacers, mõjutajad ja innovaatorid.


Mis selles muidugi on?


Sa töötab multidistsiplinaarne kohordi õpilaste taustaga, projekteerimine ja äri. Teile antakse vabadust ja vahendeid uurida ja katsetada ideid kasutades oma põhilisi teadmisi ja kogemusi koos, et oma eakaaslastega lähtepunktiks mõistmiseks rolli, mida saab mängida innovatsiooni. Sa ei jäta maha "ohutu lahendusi ja aktiivselt otsima uuenduslikke ja loomingulisi uusi kontseptsioone ja ideid lahendada tööstuse tuvastatud probleeme.

Selles programmis, disainerid disain, insenerid insener ja ärimehed teevad äri. Nad tuginevad oma põhitegevusele teadmisi ja kogemusi töötades koos määratlemisel ja lahendamisel probleemidele neile kaupa. Töötades koos nad õpivad väärtuste ja tavade tasuta distsipliinide ja kuidas kaasata nendega ühise tegevuse.

Kasutades kogu spektrit meetodite ja tavade multidistsiplinaarse rühma, oma projektid võivad hõlmata nii mitmekülgsete tegevuste nagu rollimäng ja lõplike elementide analüüs, rahavoogude prognoosimine ja hoone prototüübid kasutades papist ja string, brändi strateegia ja lugu-Telling, õhukese tegemise ja kirjutamise arvuti koodi; kõik, et paljastada, arendada ja selgitada uusi ideid!

Programmi struktuur ja hindamine strateegia eesmärk on julgustada katsetamist, katse-eksituse ja loominguline riskivõtule tegutsemiseks sügavamaid teadmisi, kuidas kasutada loovust äri innovatsiooni kontekstis.


Kes sa õppida?


Õpid üksteisest jagades oma teadmisi üksteisega samas hoones põnev alused teadus- ja uurimist. Sul on käeulatuses mõned kõige loominguline, strateegiline ja uudishimulikud mõtetes ja talent oma põlvkonna; sa on üks neist. Sa võtan teadmisi ja juhtimisvahend akadeemilise personali kolme kooli, kes on täiuslik segu tööstuse kogemus ja haridus oskusteavet.

Lisaks sellele saate neelavad teadmisi ja kogemusi nii riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide, et mitte ainult tunnustavad tähtsust toob loovust lähenemisviisiga oma erialal, vaid ka mõista, kui tähtis on multidistsiplinaarne lähenemisviis saavutada. Need organisatsioonid hindan teie panust nii palju, et nad on valmis rahastama oma uurimise ja määrata töötajate kaasamist protsessi ja jagada oma teadmisi teiega.

Kes seda muidugi ülikond?

Sul on lõpetanud kas, projekteerimine-tehnoloogia või ettevõtte tausta ning on tugev soov edasi liikuda oma karjääri kaudu uute dialoogide ja energia ümber tekkivate valdkondade praktikas. See on mõeldud neile, kes ei karda tuleviku; kes on nii uudishimulikud maailma kohta, et nad on valmis kolima oma mugavuse tsooni ja õppida, mida teised teevad, et aidata kujundada seda.

Olete tõenäoliselt:

* Kirg ettevõtete uuendusmeelsus, tehnoloogia ja / või disaini
* Uuenduslikud ja loominguline, värske perspektiivi maailma
* Kaasautor; hea töö inimestega ja ei karda võtta juhtima
* Seikleja - keegi kartmatult avastada uusi territooriume ja uute reisimise viisid
* Experimental - keegi, kes naudib katsetamine ja rafineerimise uusi ideid

 * Teadlase inimesed keskenduda - innukalt tööle uusi meetodeid, et saada ülevaade
* Tugev korraldaja, kes võib inspireerida inimesi ja juhtida keerukaid projekte kergust
* Probleem lahendaja, kes töötab väsimatult, et leida õige lahendus

Millist karjääri kas see põhjustada?

Sa võtab, mida sa tead ja uurida teadmiste ja lähenemisviisi teiste täiustamiseks ja arendamiseks väljade Sinu tööstuse ja võimalusi teistega. Võite olla innovaator, leiutaja või Influencer olgu see brändi juhtimine, innovatsioon, teadus, äri arengut või lihtsalt strateegia arendamist.

See revolutsiooniline idee multidistsiplinaarne uuenduslik disain mõtlemine "lähenemine Industry võimaldab kaardistada ja uurida territooriumil kunagi arvasin, et sa tahaks olla osa sellest, kas see tuleb surudes piirid tehnilise teostatavuse, kaubanduslik tasuvus või suurendada soovitav.

Sa sisestada kutse maailma palju laiem arusaam, kuidas kasutada oma erioskused loovam ja integreeritud viisil. Sul on võimalik sünteesida oma kogemusi programmi viisil, mis võimaldab teil leida uusi võimalusi ja edastavad selle teistele. On tõenäoline, siis lisada väärtust organisatsioone töötate ja suudaksid projekti juhid ja liidrid jooksul äri ja kaubandus.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust Northumbria University, Newcastle Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi