Multimeedia kunsti ja disaini magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Multimeediumide idee ümber loodud ruumid ja rajatised.

Magistriõpe multimeedias ja disainis - esimene omalaadne programm, mis hiljuti loodi Kesk-Lõuna-Itaalias - õnnestub seda keerulist uuringute valdkonda täielikult käsitleda, käsitledes digitaalsete tehnoloogiate ja tehnikate üha olulisemat rolli projektide kujundamisel. multimeedia ruumid ja tööd. See kujutab endast laiaulatuslikku valdkonda, mis hõlmab rajatiste projekteerimist ja kultuuriürituste paigaldamist kuni avaliku ja erasektori ruumide realiseerimiseni ning isegi virtuaalsete kujunduste ja videote kaardistamist avalike hoonete ja monumentide fassaadidel. Kursus annab vastuse hariduse tipptasemele väga suurele nõudlusele disainerite ja kunstnike jaoks, kes on koolitatud töötama nendes sektorites, kes suudavad ühendada disaineri loomingulist kultuuri uute tehnoloogiate ekspertteadmistega.

Täielik projekteerimisprotsess.

Mõõdetud ruumide projekteerimisel nii sise-kui ka välistingimustes pakub multimeedia kunsti ja disaini kursus osalejatele vahendeid, mida nad vajavad, et tuvastada multimeedia roll seoses iga projekti konkreetsete funktsionaalsete nõuetega ja keskkonnatingimustega. Tegevuskavades on õpetamismeetodid ette nähtud selleks, et anda osalejatele teadmisi täiustatud projekteerimisvahendite kohta ning omandada vajalikud tehnilised lahendused ja metoodilised protseduurid. Õpetatavad teemad hõlmavad muu hulgas multimeedia disaini, audiovisuaalset jõudlust, multimeediumiseadmeid, näituse kujundust, videokaartide võtteid, interaktiivseid seadmeid, virtuaalset ja täiendavat reaalsust ning uurimistööd ajakunsti ja uute meediavormide vahel.

Professionaalsete võimaluste maailm multimeediumikunstnike ja disainerite jaoks.

Kursuse eesmärk on valmistada ette spetsialiseerunud disaini- ja kunstispetsialiste, kes plaanivad siseneda kunsti- ja kultuuritööstuses, meelelahutuses, sisekujunduses ja multimeediumkommunikatsioonis - sektorites, kus nad kavandavad ja rakendavad selliseid projekte nagu multimeediuminstallatsioonid, ruumid ja sobivad -väljad, interaktiivsed helikeskkonnad, audiovisuaalsed etendused, virtuaalsed komplektid, videote kaardistamine ja nii edasi. Kursuse põhieesmärk on reageerida uuele kunstilisele ja kultuurilisele kontekstile, võimaldades osalejatele juurdepääsu paljudele loomemajanduse nõutavatele oskustele ja koolitades uut tüüpi professionaale: multimeediumikunstnikke, multimeediamudelite ja installatsioonide kujundajaid, muuseumide näitusekujundusele spetsialiseerunud tehnikud ning multimeedia esindamise ja kommunikatsiooni eksperdid.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval itaalia keeles.

Koordinaator: Caterina Tomeo

Juhendaja: Caterina Tomeo

Lektorid: Bruno Capezzuoli, Francesca Gollo, Nicolas Martino, Ivan Paduano, Simone Pappalardo, Giulio Pernice, Fabio Pertegato, Daniele Spanò, Caterina Tomeo, Fabio Volpi, Massimo Zomparelli.

Partnerid: Fondazione Mondo Digitale, Fab Lab, Kevadise suhtumise festival

MA multimeediumkunstis ja disainis - soovitatud koolitusprogramm - disaini ja tarbekunsti osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Kunsti psühholoogia 6 45
Kaasaegne kunst ja uus meedia 8 60
Multimeedia suund 6 75
Multimeediumiruumide kujundamine 1 10 125
Multimeediumikujundus 1 8 100
Helikujundus 1 6 75
Audiovisuaalne etendus ja multimeedia installimine 6 75
Puudutage Kujundaja 6 75
Praktikad / töötuba 4 /
II aasta Massimeedia teooria ja meetodid 6 45
Multimeedia kultuuripärandi jaoks 6 75
Multimeediumiruumide kujundamine 2 10 125
Helikujundus 2 6 75
Virtuaalse komplekti kujundus 6 75
Liitreaalsus 6 75
Praktikad / töötuba 4 /
Valikuline teema 6 /
Lõputöö 10 /
Krediite kokku 120

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem
Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma + 6 Rohkem Vähem