Kursuse ülevaade

 • Kvalifikatsioon: muusikateadur (jõudlus)
 • Kestus: 4 semestrit (2 aastat) täistööajaga või osalise tööajaga samaväärne. Õpilased võivad väljuda pärast 2 semestrit koos diplomiga muusika (Performance).
 • Tasu-HELP: saadaval
 • CRICOS: M.Mus. (Perf.) 081572D | Grad.Dip.Mus. (Perf.) 081573C
 • Esimese kahe trimestri lõppedes saavad õpilased välja astuda koos muusikakõrgkooli diplomiga (Performance) ja nelja trimestri lõppedes võivad õpilased väljuda muusikateadliga (jõudlus).

106263_MasterMuisc.jpg

Uuringualad

 1. PEAMISED UURING: Kõik õpilased saavad 18 x individuaalset, 1-tunnilist õppetundi valitud instrumendist või häält iga kursuse semestri kohta.
 2. ENSEMBLE: demonstreerige arenenud professionaalsete koostöökogemuste komplekti, et grupis osaleda, juhtida ja esineda. Mitmete žanride instrumentaalsete ja vokaalsete kombinatsioonide kaudu arendavad õpilased oskusi improvisatsiooni, transkriptsiooni, ülevõtmise, tõlgendamise, nägemise, ansambli suuna-, saade- ja harjutustehnikate alal.
 3. AKADEEMILISED UURINGUD: muusikalise stipendiumi uurimine, mis sobib loomemajanduse eri valdkondadega. Need kuuluvad tavaliselt kriitilise uurimistöö ja praktika juhitud uuringute paradigmadesse.
 4. VALIMISED: Laulja-laulukirjutajate või üliõpilaste jaoks, kes soovivad õppida kahte vahendit, pakub ainulaadne teine uuring AMPA-s 18 x individuaalset 30-minutilist õppetundi igal trimestril. Või valida valikainete hulgast, et täiendada ja täiustada oma kraadi, näiteks muusikateater, muusikatööstus, stuudio õpetamine, salvestamine, tootmine, diagrammi kirjutamine ja palju muud. 3. ja 4. etapis läbivad üliõpilased ülemineku kraadiõppe uurimisüksustele, et arendada teadus-, analüüsi- ja kirjutamisoskusi, kriitilist mõtlemist, loomingulist mõtlemist, sünteesi ja kontseptualiseerimist.

Kursuse kokkuvõtted

AMPA magistrikraadi eesmärk on anda kraadiõppe üliõpilastele võimalus siseneda muusikatööstusele eliidi tasemel, arendades edasi ja spetsialiseerides oma tulemuslikkuse ja koosseisu oskusi. Selle eesmärk on tõsta üliõpilaste teadmiste laiust aktiivse õpetamise karjääri toetamiseks nii era- kui ka valitsussektoris esmase, teise või kolmanda astme stuudio õpetamisel. Kursus toetab ka kogenud ja arenenud praktikutega, kes on saavutanud väljapaistva professionaalse karjääri avalikkuse areenil, saavad omandada täiendavaid teadmisi muusikaga seotud akadeemilistel ja uurimiskeskkondadelt.

Lõpetajad saavad jagada oma teadmisi järgmise põlvkonna muusikaõpilastega, õpetades kas ametlikus tertsiaarses keskkonnas või erasektori stuudiosektoris paralleelselt nende tööga jõudluse valdkonnas. Tugevdatakse muusikatööstuse laiaulatuslike vabakutseliste osade loovalt töötavate inimeste oskusi, sealhulgas jõudlust, kompositsiooni, tootmist, muusikajuhatajat, seansimuusikut, laulukirjutamist ja uurimistööd. Lõpetajad on hästi varustatud täiendavate õpingute läbiviimiseks doktoriõppe tasemel.

106264_MasterMusic2.jpg

Sisseastujale

 • Riiki sisenemise nõuded: Muusika bakalaureuse või samaväärse bakalaureusekraadi edukat lõpetamist. Ajutine sissepääs võib anda piiratud haridust tõendavatele üliõpilastele.
 • Sisseastuvõtu protsess: auditi intervjuu

Kuidas kandideerida

Võtke juhtrolli ja liituge ühe Austraalia juhtivate muusika- ja lavakunstide pakkujatega. AMPA-le reisi alustamiseks on 3 sisselaskeperioodi:

 • Sissevõtt 1 (jaanuar / veebruar)
 • Sisselaskeava 2 (mai)
 • Sisend 3 (september)

Lisateavet AMPA taotlemise kohta saate allpool.

1. samm: taotlus

Täitke veebipõhine taotlusvorm

2. samm: auditi broneering

Kui teie taotlusvorm on esitatud, võtab admission meeskonna liige teiega ühendust, et broneerida oma küsitlust ja vestlust. Proovist juhib kogenud töötaja, kes suudab soovitada oma eesmärkide saavutamiseks kõige sobivamat teed.

3. samm: registreerige

Pärast auditi lõpetamist hindab hindamiskomisjon teie tegevust ja hindab teie võimet ja potentsiaali edukaks AMPA-s.

Kui teie kuulamine on edukas, saate postitusse kirja Pakkumise kohta. See kiri sisaldab juhiseid selle kohta, kuidas siseneda AMPA veebiportaali, kus saate oma pakkumisele vastata.

Nõustudes pakkumisega õppima AMPA-s, on teie koht AMPA-s turvaline. Me võtame teiega ühendust varsti pärast seda, kui oleme saanud teie nõusoleku, et korraldada teie registreerimine ja orientatsioon AMPA-s.

Lisainformatsioon

Klaver, klaviatuur, amprid, trummikomplekt ja helisüsteem heliradade jaoks on ette nähtud kõikidele kuulamistele. Kitaristid peaksid tooma oma juhid ja trummerid oma pulgad ja harjad. Taotlejad peavad vajadusel esitama oma tugiraja ja saatja.

Kursusel saavad taotlejad võimaluse õppida ülikoolilinnakust, kui nad ei ole juba külastanud AMPA avatud päeva või muude ürituste jaoks. Palun küsige vastuvõtul päeval, kui soovite reisi.

Rahvusvaheline

Institutsioonidevahelisi ja rahvusvahelisi taotlejaid kutsutakse üles esitama oma auditooriumi videokonverentsi teel või alternatiivsel viisil, nagu on arutatud üliõpilaste teenuste osakonna juhatajaga pärast nende taotluse saamist.

Rahvusvahelised taotlejad, kes on pärit mitte-inglise keelt kõnelevast taustast, peavad esitama tõendid selle kohta, et nad on saavutanud IELTS-i minimaalse taseme 5,5 (assotsieerunud kraadi puhul) kuni 6,5 (magistri kraadi puhul). Samuti aktsepteeritakse samaväärseid tulemusi alternatiivsetest inglise keele testitest (nt TOEFL).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Viimati uuendatud Veebruar 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Juuli 2020
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
35,200 AUD
SISEASED STUDENTSID (KULUD KOKKU). Saadaval on FEE-abi.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
End Date
Juuni 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Juuli 2020
End Date
dets 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 2022

Juuli 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 2022