Programm lühidalt

Madalmaades Tilburgis asuvas Tilburgis Fontysi Kunsti- ja Näitekoolide Muusikakõrgkoolis on kõrgelt hinnatud eriala programm väga andekatele muusikutele, kes otsivad professionaalset esineja karjääri rahvusvahelisel kontsertlastul. Fontysi muusika magistri ainulaadne mõõde on individuaalne komponent: üliõpilased saavad kaheaastase stipendiumi ja saavad kohandada programmi vastavalt nende tekkiva karjääri vajadustele. Õpilased võivad oma stipendiumi kasutada Fontysi professori ja isegi väliskoolituste ja kunstnikega kursuste läbiviimiseks.

Programmi sisu

Magister pakub teile intensiivset kaheaastast programmi. Põhiprogramm koosneb rahvusvahelistest meistriklassidest, individuaalsetest õppetundidest ja loengutest uurimisoskuste, kultuurilise ettevõtluse, muusikafilosoofia ja muusika turustamise kohta. Spetsialisatsioonid:
• Klassikaline muusika (instrumentaal / laul)
• Pop (instrumentaal / laul)
• Jazz (instrumentaal / laul)
• muusikaline teater
• Muusika teooria
• Kompositsioon / korraldamine (klassikaline / džäss / pop)
• juhendamine

Mida meilt oodata?

Teid jälgib teie peamine professor, meie isiklik karjääri treener ja uurimisjuht. Fontysi magistriõppe üliõpilasena saate kaheaastase isikliku eelarve. Isikliku eelarve suurus sõltub teie spetsialiseerumisest. Aastatel 2017-2018 oli isiklik eelarve õpilastele esimesel ja teisel õppeaastal 3000 kuni 4000 eurot aastas. Saate kasutada oma isiklikku eelarvet, et isikupärastada õppekava vastavalt oma kunstilistele ja professionaalsetele vajadustele. Õpilased, kes soovivad õppetunde Fontyse õpetavate kunstnikega, võivad seda stipendiumi kasutada isegi siis, kui kunstnik asub teises riigis. Kool säilitab tihedad sidemed kohalike kontserdisaalide ja kohtumistega. Seetõttu on teil üliõpilasena piirkonna jõudlusvõimalused.

Mida me ootame sind

Enne sisseastumisekset on oluline mõelda oma karjääri eesmärkidele. Teie isiklikus arengukavas kirjeldate oma kutsealaseid eesmärke järgnevatel õppeaastatel. See plaan toetab teie isiklikke omadusi ja huvisid ja skeeme, kus te näete end professionaalina kahe aasta pärast. Teie plaani hindab eksamikomisjon ja see on osa taotlusprotsessist.

Isiklik eelarve

Õpilasega saate kaheaastase isikliku eelarve, mida saate oma õppekava kujundamiseks kasutada. Isikliku eelarve suurus sõltub teie spetsialiseerumisest. Aastatel 2016-2017 on isiklik eelarves vahemikus 3000 kuni 4000 eurot aastas üliõpilastele nende esimesel ja teisel õppeaastal.

Teie isiklikku eelarvet saab kasutada nii Fontysi professori kui ka väliste professorite ja kunstnikega õppetundide läbiviimiseks. See võimaldab teil võtta õppetunde mitmete inspireerivate kunstnikega, kes on oma valdkonna juhid ja aitavad teil oma karjääri järgmises sammu astuda.

Kui soovite, et teeksite õppetunde kunstnikuga, kes õpetab mujal, saate seda oma eelarvest kasutada isegi siis, kui kunstnik asub teises riigis. Näiteks võib tšellist isikliku eelarve kasutamisel osaleda magistriõppe programmi raames tšelloprofessoriga õppetunde. Samuti saab muusikaline teater-laulja Londoni baasil õpetajatel õppida.

Fontysi õppetundidel tuleks kasutada vähemalt 30% isiklikust eelarvest, kuid kuni 70% eelarvest võib kasutada väljaspool kooli.

Graduation Profiles

Tudengina saate valida ühe kahest haridusprofiilidest:
• jõudlus
• Haridusele keskenduv jõudlus

Performance profiil rõhutab toimivust oma karjääri jooksul magistriõppes. Kui valite profiili jõudluse, keskendudes haridusele, järgige hariduse loengusarju. Lisaks on teie uurimisprojekt suunatud haridusse. Kuna enamus õpilasi valivad tavaliselt Performance profiili, pakutakse haridusprogrammi ainult juhul, kui selle profiili taotletakse vähemalt viie õpilasega.

Akrediteerimine ja ülevaated

Fontys'is ja Maastrichti Muusikaakadeemias on ühist magistriprogrammi akrediteerinud Madalmaade ja Flandria kõrghariduse akrediteerimise organisatsioon NVAO. Master of Music viib akrediteeritud M.Mus. kraad. Hollandi HBO-Keuzegidi juhendis valiti 2015. aastal Fontysi programmi Master of Music välja Hollandi number 1.

Õppemaks

EMP üliõpilaste kohustuslik õppemaks 2018-2019: 2,060 eurot, -
Institutsionaalne õppemaks mitte-EMP õpilastele 2018-2019: 7 500 eurot, -

Programm Fontys Master of Music pakub stipendiume mitte-EMP õpilastele. Lisateavet leiate Hollandi stipendiumide lehelt.

Palun kasuta õppemaksu viisardit oma õppemaksu summa kindlaksmääramiseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Fontys University of Applied Sciences

Vaata veel 6 kursust Fontys University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud Jaanuar 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
24 kuud
Päevane õpe
Price
7,211 EUR
Kohustuslik õppemaksu EMP üliõpilaste puhul 2018 - 2019: 2,060 eurot, - (vajaduse korral vähendatud kohustuslikud õppemaksud 1,030 eurot, -) Institutsioonilise õppemaksu eest mittekeskse õppega üliõpilased 2018 - 2019: 7,211 eurot, -
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev