Muusikajuht

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm lühidalt

Madalmaades Tilburgis asuvas Tilburgis Fontysi Kunsti- ja Näitekoolide Muusikakõrgkoolis on kõrgelt hinnatud eriala programm väga andekatele muusikutele, kes otsivad professionaalset esineja karjääri rahvusvahelisel kontsertlastul. Fontysi muusika magistri ainulaadne mõõde on individuaalne komponent: üliõpilased saavad kaheaastase stipendiumi ja saavad kohandada programmi vastavalt nende tekkiva karjääri vajadustele. Õpilased võivad oma stipendiumi kasutada Fontysi professori ja isegi väliskoolituste ja kunstnikega kursuste läbiviimiseks.

Programmi sisu

Magister pakub teile intensiivset kaheaastast programmi. Põhiprogramm koosneb rahvusvahelistest meistriklassidest, individuaalsetest õppetundidest ja loengutest uurimisoskuste, kultuurilise ettevõtluse, muusikafilosoofia ja muusika turustamise kohta. Spetsialisatsioonid:
• Klassikaline muusika (instrumentaal / laul)
• Pop (instrumentaal / laul)
• Jazz (instrumentaal / laul)
• muusikaline teater
• Muusika teooria
• Kompositsioon / korraldamine (klassikaline / džäss / pop)
• juhendamine

Mida meilt oodata?

Teid juhendavad teie peamine professor, meie isiklik karjääritreener ja teadustreener. Fontysi muusikamagistriõpilasena saate kaheaastast isiklikku eelarvet. Isikliku eelarve summa sõltub teie spetsialiseerumisest. Õppeaastal 2019-2020 oli isiklik eelarve vahemikus 3000–4000 eurot aastas esimese ja teise õppeaasta üliõpilaste jaoks. Õppekava isikupärastamiseks vastavalt oma kunstilistele ja professionaalsetele vajadustele saate kasutada oma isiklikku eelarvet. Õpilased, kes soovivad pidada tunde kunstnikega, kes õpetavad väljaspool Fontys, võivad selleks kasutada oma stipendiumi, isegi kui kunstnik asub teises riigis. Koolil on tihedad sidemed kohalike kontserdisaalide ja saalidega. Seetõttu on teil tudengina selles piirkonnas palju esinemisvõimalusi.

Mida me ootame sind

Enne sisseastumisekset on oluline mõelda oma karjääri eesmärkidele. Teie isiklikus arengukavas kirjeldate oma kutsealaseid eesmärke järgnevatel õppeaastatel. See plaan toetab teie isiklikke omadusi ja huvisid ja skeeme, kus te näete end professionaalina kahe aasta pärast. Teie plaani hindab eksamikomisjon ja see on osa taotlusprotsessist.

Hariduseelarve

Üliõpilasena saate kaheaastase isikliku eelarve, mida saate kasutada oma õppekava koostamiseks. Isikliku eelarve summa sõltub teie spetsialiseerumisest. Õppeaastal 2019-2020 on isiklik eelarve vahemikus 3000–4000 eurot aastas esimese ja teise õppeaasta üliõpilaste jaoks.

Teie isiklikku eelarvet saab kasutada nii Fontysi professori kui ka väliste professorite ja kunstnikega õppetundide läbiviimiseks. See võimaldab teil võtta õppetunde mitmete inspireerivate kunstnikega, kes on oma valdkonna juhid ja aitavad teil oma karjääri järgmises sammu astuda.

Kui soovite, et teeksite õppetunde kunstnikuga, kes õpetab mujal, saate seda oma eelarvest kasutada isegi siis, kui kunstnik asub teises riigis. Näiteks võib tšellist isikliku eelarve kasutamisel osaleda magistriõppe programmi raames tšelloprofessoriga õppetunde. Samuti saab muusikaline teater-laulja Londoni baasil õpetajatel õppida.

Fontysi õppetundidel tuleks kasutada vähemalt 30% isiklikust eelarvest, kuid kuni 70% eelarvest võib kasutada väljaspool kooli.

Graduation Profiles

Tudengina saate valida ühe kahest haridusprofiilidest:
• jõudlus
• Haridusele keskenduv jõudlus

Performance profiil rõhutab toimivust oma karjääri jooksul magistriõppes. Kui valite profiili jõudluse, keskendudes haridusele, järgige hariduse loengusarju. Lisaks on teie uurimisprojekt suunatud haridusse. Kuna enamus õpilasi valivad tavaliselt Performance profiili, pakutakse haridusprogrammi ainult juhul, kui selle profiili taotletakse vähemalt viie õpilasega.

Akrediteerimine ja ülevaated

Fontys'is ja Maastrichti Muusikaakadeemias on ühist magistriprogrammi akrediteerinud Madalmaade ja Flandria kõrghariduse akrediteerimise organisatsioon NVAO. Master of Music viib akrediteeritud M.Mus. kraad. Hollandi HBO-Keuzegidi juhendis valiti 2015. aastal Fontysi programmi Master of Music välja Hollandi number 1.

Õppemaks

Kohustuslik õppemaks EMP tudengitele 2019 - 2020: 2,143 eurot, -
Institutsionaalne õppemaks EMP-välistele õppuritele 2019 - 2020: 6 970 eurot, -

Programm Fontys Master of Music pakub stipendiume mitte-EMP õpilastele. Lisateavet leiate Hollandi stipendiumide lehelt.

Palun kasuta õppemaksu viisardit oma õppemaksu summa kindlaksmääramiseks.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Näita vähem
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Rohkem Vähem