Muusikajuht

Kui olete omandanud oma bakalaureuse, võite jätkata õpinguid ja saada muusikakõrgkooliks. Meie magistrikraadi programm võtab lõpule kaks aastat. Akadeemilist programmi saab kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Magistriprogrammi lubamiseks peate omandama Hollandi tunnustatud asutuse (muusika bakalaureuse) tunnustatud asutuse muusikavõimaluse või olema saavutanud võrreldava taseme muul viisil, mis on kohandatud Maastrichti konservatooriumi akadeemilisele programmile. Need programmid on avatud ainult piiratud arvule osalejatele. Sissepääs on ainult auditiga.


Alliance
Magistriõppe programmi pakuvad konservatoorium Maastricht ja Fontys konservatoorium, Tilburg. Need institutsioonid on osa Fontys ja Zuyd ülikoolide kunstihariduse alliansist (hollandi keeles: Alliantie voor de Kunsten Fontys en Zuyd), Zuydi ülikooli ja Fontysi kutsekõrgkooli ühine kunstiteos. m


Sissepääs
Vastavalt kõigi kunstiõppejõudude nõuetele on teil vaja sisse seada eksam, enne kui saab teha lõpliku otsuse vastuvõtmise kohta. Peale üldise vastuvõtu nõudeid peate järgima spetsiaalseid sisenemise nõudeid.


Sissepääs eksam koosneb järgmistest osadest:

  • kirjalik eksam ja muusika teoreetilised teadmised. See kahe tunni eksam toimub tavaliselt mai esimesel nädalal.
  • teoreetiline komponent (helilised oskused ja solfège), 30 minutit.
  • praktiline komponent (instrument mängib, laulmine ja lühike intervjuu), 30 minutit.
  • pädevuspõhine komponent (kaks 45-minutilist seminari, mis on pühendatud mängimiseks, suhtlemiseks ja liikumiseks).


Viimased kolm komponenti peetakse ühe päeva jooksul juuni esimesel nädalal. Need suunised kehtivad kunstihariduse muusika ja erimuusika eriala erialal. Teid võidakse lubada ettevalmistavaks aastaks, 1. aastaks või kõrgemale tasemele. Teid teavitatakse tulemustest kirjalikult ja telefoni teel mõne päeva jooksul.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Zuyd University of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,060 EUR
aastas (EL) / 7,564 eurot (väljaspool ELi)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date