Klassikaline muusika või džäss

Kaheaastane rahvusvaheliselt orienteeritud ja nõudlik magistrikraadiprogramm keskendub teie isiklikule ja spetsialistide arengule. Nõudlike põhiainete õpingute kõrval pakuvad teadusuuringute ja ettevõtluse komponendid nii tuge kui ka väljakutset, võimaldades õpilastel end oma konkreetsete individuaalsete omadustega muusikamaailmas sisse seada.

Pärast selle magistrikraadi omandamist antakse teile muusika magistriõppe tunnistus. See programm on Madalmaade ja Flandria akrediteerimisorganisatsiooni (NVAO) poolt akrediteeritud kvalifikatsiooniga „hea”.

m

Adalt = "missioon

Enne kui saate sissepääsu teha exaalt = "mination for the two year full-tialt =" me klassikalise muusika või džässi muusika magistrant (120 ECS), peate kontrollima, kas teil on õige eelnev haridus. Teil peab olema vähemalt:

  • muusika bakalaureusekraad või saavutanud nõutud tasemel kohandatava taseme = "muudetav alt =", mis on kohandatud nõutud = "programmi" = "linnaste =" mulle;
  • kõik EL-i välised kandidaadid alt = "peab alt =" vastama inglise keele nõudmisele = "soovitab muusikamagistriks programalt =" malt = "mind. Kui te ei suuda oma inglise keele oskuse kohta tõendit esitada, nt tunnistust, võtke palun ühendust the exaalt = "alt =" more inforalt = "paaritus või keeletest. Taotlejad, kes ei vasta alt = "vastavad inglise keele nõudmisele =", ei saa nõustuda.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Zuyd University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud August 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
aastas (EL) / 7850 eurot (EL-iväline)
Deadline
veebr 25, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 25, 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 25, 2020
End Date
Juuli 2022