Programmi ülevaade

Georgia Southern University 's magistrikraad annab muusikutele võimaluse oma muusikalisi oskusi edasi arendada ja täiustada. Ta valmistab ette üliõpilasi, kes soovivad jätkata doktoriõpet ja annab T-5 sertifikaadi muusikaõpetajatele, kes on juba saanud või kellel on õigus saada põhitõendit.

115571_MasterofMusic2.jpg

MM abistab kõiki õpilasi oma võimeid iseseisva uurimistöö planeerimisel, läbiviimisel ja esitlemisel oma eritähelepanu valdkonnas. Kraadid antakse pärast oskuse tõendamist põhjenduse või lõpliku projekti esitamisega.

 • MM koosseisus: MM kompositsioonis võimaldab õpilastel töötada õpetaja / mentoriga laialdaselt, et laiendada nende kompositsioonide portfelli erinevates žanrites ja stiilides. Õpilased võtavad muusikatehnoloogia, täiustatud analüüsi ja muusika ajaloo toetavaid kursusi. Nurgakivi on täiuslik soolokontsert, mis hõlmab paljusid erinevaid soliste, ansambleid ja meediat. Õpilased võivad valida olulise töö osakonna elektroonilises ja digitaalses muusikastuudios.
 • MM muusikakoolituses: Muusikakoolituse MM edendab loovust ja oskust tegeleda muusika õpetamise ja õppimisega alg- ja keskhariduse tasemel. Muusikakoolituskursused on saadaval bändi, koori ja üldise muusikaõppe, täiustatud analüüsi ja muusika ajaloo valdkondades. Toetavad kursused hõlmavad muusika teooriat, interdistsiplinaarset muusikaharidust, tehnoloogiat, muusika ajalugu ja üldharidust. Kivi on kirjalik või praktiline lõplik projekt, mis on välja töötatud õpetaja / juhendajaga konsulteerides.
 • MM in Performance: MM muusika esituses annab õpilastele võimaluse töötada koos õpetaja / juhendajaga, et parandada nende tehnilisi ja tõlgendamisoskusi ning laiendada oma sooloetendusega repertuaari. Õpilased võtavad toetavaid kursusi oma instrumendi või kõnetüübi kirjandusest, täiustatud analüüsist ja muusika ajaloost. Nurgakivi on täielik soolo-põhjendus, mis näitab oskust täita laia valikut muusikalisi stiile.
 • MM muusikatehnoloogias: muusikatehnoloogia MM on täiustatud programmi üliõpilaste koolitus tipptasemel digitaalsete audiotööriistade muusikalisel kasutamisel. Õpilased uurivad muusikalise signaali töötlemise stuudio tehnikaid, uurides nii tehnilisi aspekte kui ka muusika tehnoloogiliste edusammude esteetilisi tagajärgi. Kuigi tehnoloogia mängib olulist rolli, jäävad muusika ja muusika magistrikraadi keskmesse muusika ja loovus. Õpilased kasutavad valikainete kursusi koosseisus ja muudes sellega seotud oskuste valdkondades. Kivi on lõplik projekt, mis on välja töötatud ja koostatud õpetaja / juhendajaga konsulteerides.
 • MM juhtimisel: MM-i juhtimine on mõeldud kandidaatidele, kes on omandanud bakalaureusekraadi muusikateaduses või muusikahariduses, ning soovivad edasi arendada ja täiustada oma muusikat, oskusi ja kunstilist tööd, et neid paremini teenindada praeguses ametikohal või valmistada neid ette doktoriõppe õppeks. Kursuste hulka kuuluvad seminarid täiustatud juhtimises, täiustatud tulemuste lugemise tehnikates, täiustatud analüütilised meetodid, põhjendus ja valikained rakendatavas juhtimises ja kirjanduses kandidaadi peamise rõhuasetusega - koori-, orkestri-, tuule bänd.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

Vastuvõtutingimused

 • Lõpetatud bakalaureusekraad muusikas või samaväärses muusikas.
 • Vähemalt 3,0 (4,0 skaala) kumulatiivne palgaastme keskmine keskhariduses.
 • Kaks soovituskirja, mille on andnud üksikisikud, kes tunnevad taotleja potentsiaali edukaks kraadiõppeks.
 • Üliõpilase kavandatava koondumisalaga seotud nõuded:
  • Koostis: rahuldavad proovid vähemalt kolme erineva kompositsioonitüübi jaoks
  • Juhtimine: edukas kuulamine ja rahuldav kokkulepe juhtiva õppekomisjoniga selle kohta, kuidas praktilist juhtimist hallatakse. Üldiselt määratakse täisajaga üliõpilastele ülesandeks töötada erinevate ülikoolide ansamblitega; teised õpilased võivad taotleda luba töötada koos ansambliga (näiteks kooli bänd või koor), millega nad praegu osalevad.
  • Muusikaharidus: T-4 sertifitseerimine Gruusia osariigilt või sellega samaväärselt.
  • Muusikatehnoloogia: eelmise muusikatehnoloogia töö eesmärk ja portfell.
  • Toimivus: edukas kuulamine.
 • Rahvusvahelistel üliõpilastel, kelle emakeel ei ole inglise keel ja kelle bakalaureuse kraadi ei omandatud asutuses, kus peamine õppekeel oli inglise keel, peavad olema ametlikud TOEFL- või IELTS-i hinded, mis esitatakse otse testimisteenistuselt Georgia Southern University . MM-programmi lubamiseks on nõutav minimaalne TOEFL-i tulemus 75, tulemuste kokkuostuga vähemalt 20 nii rääkimisel kui ka kirjutamisel või IELTS-i tulemus vähemalt 6,5, ilma et ükski alamtulemus oleks alla 6,0. Rahvusvahelised üliõpilased, kes vastavad kõigile teistele sisseastumisnõuetele, kuid kellel puudub inglise keele oskus, võetakse tavaliselt vastu tingimuslikult. Tingimuslikult sisseastunud üliõpilased peavad enne MM-programmi immatrikuleerimist ja muusikatundide vastuvõtmist olema edukalt läbinud ülikooli inglise keele programmi (ELP) kõrgeima taseme ja saavutama ELP-i standardiseeritud inglise keele tasemeeksamil vähemalt 80 punkti. Nende õpilaste kooli poolelijätmise tulemus on MTLEP skoor 255, ilma et ükski alajaotis oleks madalam kui 80.

* Rahvusvahelisi ärakirju peab hindama NACESi akrediteeritud hindamisteenus ning see peab olema kursuse hindamine ja sisaldama GPA-d.

115573_MasterofMusic.jpg

Osakonna sisenemise eksam

Kõik üliõpilased, kes sisenevad programmi, peavad läbima osakonna sisseastumiseeksami, et näidata vastuvõetavat bakalaureuseõppe taset muusika teoorias, analüüsis ja ajaloos. Eksamit hallatakse enne üliõpilase esimese semestri algust internetis ning katse sisu ja selle haldamise üksikasjad antakse igale õpilasele pärast tema vastuvõtmist. Üliõpilased, kes ei läbi eksamit, peavad läbima ülevaatuskursuse ja ei tohi teha täiustatud analüütilisi meetodeid (MUSC 7331) enne, kui nad on läbinud läbivaatuskursuse. Üliõpilased, kes ei saa läbida ülevaatuse kursust, jäetakse programmi jaoks välja.

Ajutised vastuvõtutingimused

Õpilasi võidakse vastu võtta lõpetanute vastuvõtukomisjoni äranägemisel, katseajal ühe või mitme ülalnimetatud nõude osas peetakse marginaalseks. Katseajast lahkumise erisätted kehtestab igal juhul vastuvõtukomisjon ja need peavad olema täidetud enne kursuse esimese 12 semestri tunni möödumist.

Kraadinõuded: 33 krediidi tundi

Õppemaksud on saadaval siin .

Sissepääsu tähtajad

Graduate Assistantships ja muud rahalised auhinnad

Kraadiõppe üliõpilaste toetamiseks on saadaval mitmeid kõrgkoolide assistentide, teenusepreemiaid ja stipendiume. Need hõlmavad praegu muusikatehnoloogia õpetajate assistente ja lõpetajate assistente marsruudiriba, Foy muusikakogu, muusikatehnoloogia, ooperi, orkestri ja klaveriga kaasas.

114626_114546_Campus.jpg

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 16 kursust Georgia Southern Universityis »

Viimati uuendatud August 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
jaan 13, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,406 USD
Riigiväline õpe: $ 9,406 semestri kohta.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 13, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Mai 18, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 17, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 11, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 13, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Mai 18, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 17, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 11, 2021

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date