Muusikatehnoloogia MM

Üldine

Programmi kirjeldus

126529_11-0686_NYU_169.jpg

Muusikaliste ja tehniliste oskuste praktiline integreerimine

Valmistuge ette edukaks karjääri- või doktoriõppeks sellistes valdkondades nagu helitehnika, tootmine ja järelproduktsioon, heli redigeerimine filmi ja multimeedia jaoks, heli valdamine, signaalitöötlus, akustika, muusikainformaatika ja mänguheli. Õpid koos tööstusharu juhtidega, on võimalus töötada muusikatööstuse pealinna suuremates salvestusstuudiotes ja meediaettevõtetes ning arendada teadmisi akadeemilises keskkonnas, mis julgustab õppima loominguliste katsete abil.

Mida sa õpid

  • Integreerige muusikalised ja tehnilised oskused.
  • Saate kindla aluse kõigis muusikatehnoloogia valdkondades ja spetsialiseeritud teadmised muusikatehnoloogia fookusvaldkonnas.
  • Proovige uusi seoseid eksperimentaalse ja traditsioonilise lähenemise vahel muusikas, tehes koostööd NYU Performance ja Composition programmidega.
  • Arendage teadmisi, õppides loova eksperimenteerimise kaudu.
  • Näidake oma kunstiteose ja teadustöö avalikul suulisel tutvustamisel oma pädevust.

Põhi- ja valikained

40–45-punktiline õppeprogramm sisaldab põhiklasse edasijõudnute muusikalise akustika, täiustatud arvutimuusika kompositsiooni, digitaalse signaali teooria, digitaalse helitöötluse ja suvaliste valikainete klassides. Samuti peate läbima muusikatunni, mis hõlmab esinemist, näiteks ansamblikursus, ning täitma ja kaitsma magistritööd.

Fookuse valdkonnad

Võite oma õpingud keskenduda sellistele valdkondadele nagu salvestus ja tootmine, mänguheli, akustika ja signaalitöötlus, muusika tajumine ja tundmine, elektrooniline ja arvutimuusika või filmi ja multimeediumi skoorimine.

Praktilised õppimisvõimalused

Teil on võimalus praktiseerida suuremates New Yorgi salvestusstuudiotes, meediaettevõtetes ja esinemispaikades, näiteks Sony Music, Radio City Music Hall, Birdland ja Metropolitan Opera. Praktikad on sageli viinud püsivate töövõimaluste juurde.

Kahe kraadi võimalus

Magistriõppe üliõpilasena on teil võimalus täiendada oma kraadi ja teenida edasijõudnute tunnistus Tonmeistri õpingutes.

Programmi eelised rahvusvahelistele üliõpilastele

Kui olete rahvusvaheline tudeng, võib teil pärast ülikooli lõpetamist olla võimalik pikemat aega töötada Ameerika Ühendriikides. Enamik F-1 viisadega õppivaid õppureid saab ülikoolilinnakuvälise tööloa 12-kuulise valikulise praktilise koolituse saamiseks. Meie programmi F-1 õpilastel võib olla õigus saada ka STEM-i (loodusteaduste, tehnoloogia, tehnika või matemaatika) OPT-i pikendust, mis võimaldab teil pikendada oma aega Ameerika Ühendriikides kraadi omandamisega seotud töökogemuse saamiseks kokku 36 kuud või 3 aastat.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem