Nõustamispsühholoogia MA

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Nõustamispsühholoogia MA

Klassid algavad kogu september

Pühendatud pakkuma õpilastele unikaalset ja tõestatud põhjalikku koolitust abielu, perekonna ja individuaalse psühhoteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise alal, tunnustades psüühika süsteemseid ja mõõdetavaid mõõtmeid.

Meie ainulaadne nõustamispsühholoogia programm

Nõustamispsühholoogia kohta

Vaikse ookeani psühholoogiaalane MA programm on juba üle kolme aastakümne teinud eripärase ja põhjalikku koolitust ja rõhuasetust abielu ja pereteraapia kunstile, teadusele ja praktikale, professionaalsele kliinilisele nõustamisele ja sügavpsühholoogiale. Kuna ettevalmistus abielu ja pereteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise lubamiseks on see rangelt akadeemiline programm rõhutades nii kliiniliste oskuste teoreetilist mõistmist kui ka kogemuslikku väljaõpet. Pacifica üliõpilastel on California LMFT eksamitel suurepärased edukustasud. California juhatusel käitumisteaduste aruanded, et 94% Pacifica lõpetajatele võttes MFT standard kirjalik eksamil 1/1 / 2016-12 / 31/2016 läbinud eksami, mis on kõrgem kui riigi keskmine 75% selle aja jooksul .

Nõustamispsühholoogia programmi õpilased jätkavad kahe ja poole aastast kursuste tööd abielu ja pereteraapias, kutsekliiniku nõustamises, teoorias ja praktikas ning humanitaarteadustes ja sügavusraditsioonides.

Teadusuuringud valmistavad õpilasi ette abielust ja pereteraapialast, professionaalsest kliinilisest nõustamisest ja põhjalikust psühholoogilisest traditsioonist lähtuva stipendiumi jätkuva arendamise uurimiseks ja selle kaasa aitamiseks. Selles rõhuasetus kutsub huvi psüühika vastu ja julgustab austust elu- ja inimkogemuse mitmekesisuses. Juhendatud praktikum annab õpilastele võimaluse rakendada kliinilist nõustamistehnikat kliinilises keskkonnas. Õpilased õpivad jätkuvalt mitme teoreetilisi perspektiive ja järelevalve stiili, kui nad töötavad üksikisikute, paaride, perede ja rühmadega. Kirjanduse, mütoloogia, religiooni ja kultuuri interdistsiplinaarsed kursused süvendavad õpilaste võimet siduda arhetüüpseid teemasid üksikisikute, perede ja kogukondade ühiskondlik-poliitiliste ja isiklike küsimustega.

"Pacifica meistrikursus nõustamispsühholoogiaga integreeris struktureeritud akadeemilise ja kogemusliku programmi omaenda karjääri ja isikliku arengu eesmärkidega. Sügavpsühholoogia rõhk mitte ainult ei andnud mulle tasustatud praktikat, vaid kohe pärast lõpetamist pakuti mulle paljusid terapeutilisi asutusi ja erateenuseid, kus ma teenin oma karjääri abielu ja pereteraapiatena. Ma olen uhke, et haridus, mille sai Pacifica-is, aitas mul muuta maailma. "
-Alonso Dominguez, nõustamispsühholoogia programmi lõpetaja

Programmi hüvitised

MA nõustamispsühholoogia programmi õpilased õpivad:

 • Hakka oskama teoreetilisi suundumusi, mis pakuvad perspektiive ja tähendavad süsteemseid mustreid ja inimeste käitumist.
 • Protsessi ja kliiniliste oskuste demonstreerimine.
 • Mõistma ja rakendama tõenduspõhiseid kliinilise hindamise protseduure.
 • Selgitage inimese interaktsiooni psühholoogilist ja süsteemset dünaamikat.
 • Määratlege ja rakendage efektiivseid sekkumisi ja tõenduspõhiseid raviskeeme ning näitake peresüsteemide teooriate tundmist ja rakendage mõistmist juhtumite kontseptualiseerimise hindamiseks ja ravi kliinilises praktikas.
 • Kliendi toimimise ja heaolu suurendamine mitmekultuuriliselt tundlike viidete ja koostöögrupi konsultatsioonide kaudu.
 • Mõista mitmekesisuse individuaalseid, süsteemseid, ühiskondlikke, poliitilisi ja bioloogilisi aspekte ning näidata teadmisi ja mitmekesisuse austamist.
 • Hinnata, diagnoosida ja ravida käitumuslike sõltuvuste, ainete kasutamise ja sõltuvuse sümptomeid ja omadusi.
 • Õpilased on teadlikud ja rakendavad tõenditel põhinevaid hindamismenetlusi kliendi juhtudel ja näitavad teadlikkust kogukonna vaimse tervise ja mitmekesisusega seotud kaalutlustest.
 • Töötades erinevates elanikkondades kehtivate õiguslike ja eetiliste standardite ja juhistega, näidates teadmisi ja kohaldades õiguslikke ja eetilisi standardeid teaduslikus töös ja järelevalveta praktikum, mis puudutab abielu ja pereteraapiat ning professionaalset kliinilist nõustamist.
 • Õpilased tuvastavad ja integreerivad inimeste suhtlemise süsteemseid sügavusi, psühholoogilisi väljavaateid ja näitavad pädevust abielu ja pereteraapia ning professionaalse kliinilise nõustamise valdkonnas.
 • Näidake oma võimet end ise hinnata ja väljendada oma tugevusi.

"Pacifica kohalolek on olnud mulle võimas kogemus. Kord nädalasel nädalavahetusel "retreats" on mul võimalik moodustada mõttelisi ja tõelisi suhteid kaasõpilastega, omandades samal ajal tõhusad nõustamisoskused väga teadlike professorite seast. Ma hindan, et olen ümbritsetud inimestega, kes on pühendunud isiklikule kasvule, järgides nende kirgi ja aitades teisi. Ootan, et Vaikse ookeani piirkonnas on palju elus muutuvaid ja muutuvaid kogemusi. "
-Kristen Lewis, nõustamispsühholoogiaõppe üliõpilane

Stipendiumid

Rahukorpus teatas uue Paul D. Coverdelli stipendiumiprogrammi käivitamisest koostöös Pacifica Graduate Institute , mis pakub kahe lõpetaja stipendiumi, mis on saadaval tagasitulekutele rahu korpuste vabatahtlikele, kes on nõustunud psühholoogiarengu programmi meistrid. Lisateabe saamiseks pöörduge Lori Myersi poole aadressil 805-879-7320 või lmyers@pacifica.edu.

Haridusabi stipendiumit sponsoreerib Pacifica Graduate Institute ja pakutakse uutele ja tagasipöörduvatele õpilastele, tuginedes äärmuslikele rahalistele raskustele ja tugevale akadeemilisele kompetentsusele. Auhinnad tehakse igal aastal iga õppeaasta alguses. Auhind on 1000 dollarit, mis jagunevad õppeaasta vahel võrdselt. Nõustamispsühholoogia magistriõppe üliõpilastele, kes osalevad kolmandal aastal, on auhind 500 dollarit. Seda stipendiumi ei pikendata ning õpilased peavad kandideerima igal õppeaastal.

Asutajate stipendiumi sponsoreerib Pacifica Graduate Institute ja pakutakse äsja vastuvõetud üliõpilastele, kes sisenevad magistriõppes nõustamispsühholoogia programmis, mille aluseks on äärmuslikud rahalised raskused ja tugev akadeemiline pädevus. Asutajate stipendiumid antakse 4-le õpilastele kogusummas $ 4000 ja see on uuendatav, kui saajad vastavad 3,5-kumulatiivsele hinnepunkti keskmisele.

Programmi KKK

Kas üliõpilane vajab bakalaureuseõppe psühholoogias või ulatuslikus psühholoogilise taustaga, et saada selle magistriõppe programmi?

Piirkondliku akrediteeritud asutuse või riigiasutuse heakskiidetud asutuse bakalaureusekraad on kohustuslik registreerida. Kuigi me julgustame õpilasi, kellel on psühholoogiline taust, võidakse kaaluda erinevate haridusalaste teadmistega üliõpilasi, kes saavad nõustamispsühholoogia programmi magistrid. Arvestades meie interdistsiplinaarset lähenemist, on sügavpsühholoogia, mütoloogia, kirjanduse, religiooni ja kunsti eelmised taustad või lugemised olulised õpilase kogemuse tõhustamisel programmis.

Kas Vaikse ookeani saarte magistri kraadi saamine vastab akadeemilistele nõuetele, et täita abielu- ja perearstide (MFT) litsentseerimise eksamid?

Jah. MA-nõustamispsühholoogia programmi kursused vastavad Californias abielu ja perekonna ravimeid puudutavatele haridusnõuetele. Pärast Pacifica magistri kraadi omandamist peab BBSi internatuuri ja eksamineerimise nõue vastama, et taotleda Californias abielu ja perekonna ravimeid (LMFT). Lisateavet litsentseerimisnõuete kohta vaadake palun käsiraamatute veebisaiti aadressil www.bbs.ca.gov. Teiste riikide taotlejaid julgustatakse tungivalt litsentseerimisandmeid ja -nõudeid oma konkreetse riigi litsentseerimiskomisjonilt hankima, kuna nõuded riigiti erinevad. (Käesoleva dokumendi lõpus vaata riigilõpetajate vastutust.)

Kas Pacifica magistrikraadi saamine kvalifitseerub õpilasele akadeemiliste nõuete täitmiseks, et saada litsentsitud professionaalse nõustajaks (LPC)?

Jah. MA-nõustamispsühholoogia programmi kursused vastavad Californias abielu ja perekonna ravimeid puudutavatele haridusnõuetele. Pärast Pacifica magistri kraadi omandamist peab BBSi internatuuri ja eksamineerimise nõue vastama, et taotleda Californias abielu ja perekonna ravijuhendi litsentsi (LMFT). Lisateavet litsentseerimisnõuete kohta vaadake palun käsiraamatute veebisaiti aadressil www.bbs.ca.gov. Teiste riikide taotlejaid julgustatakse tungivalt litsentseerimisandmeid ja -nõudeid oma konkreetse riigi litsentseerimiskomisjonilt hankima, kuna nõuded riigiti erinevad. (Käesoleva dokumendi lõpus vaata riigilõpetajate vastutust.)

Kui kaua see magistriõppekava ja kuidas see on üles ehitatud?

Õpilased külastavad seda programmi 2,5 aastaks või 10 kvartaliks (vt õppekava ülevaade). Graafik koosneb üheksast kolmepäevasest seansist ja seitsmepäevasest suveperioodist igal aastal, esimese kahe aasta jooksul ja viimasel aastal kuus kolme päeva jooksul toimuvat istungit. Klassid kogunevad iga istungi esimese kahe päeva jooksul kella 9.00 kuni 21.00 ning 3. päeval kella 8.30-4.30.

Millised on järelevalveta praktika nõuded lõpetamiseks?

Õpilased peavad täitma 280 otsest töötundi oma kogukonnas kontrollitud praktikumil. Õpilased võivad alustada oma juhendatud praktikumit pärast 2016. aasta kevadise kvartali kursuste edukat läbiviimist ja pärast kogu saidi on dokumentatsioon esitatud ja heaks kiidetud.

Milliseid kulutusi peaksin arvestama peale õppe- ja elamiskulude?

Õpilased soovivad arvestada raamatute, isikliku psühhoteraapia ja distsipliini toimetaja kooli eelarvekuludega. Tavaliselt annavad õpilased personaalsele ravile vähemalt 2000 dollarit aastas ja väitekirja toimetajale ligikaudu 600-100 USD, sõltuvalt õpilase kirjutamisvõimalustest ja vajalikust redigeerimisabi tasemest.

Kui palju tööd vajatakse väljaspool klassi?

Klassi ülesanded koosnevad lugemistest, arutelukohustustest, paberitest ja / või projektidest. Esimesel aastal õpivad õpilased ligikaudu 20-25 tundi nädalas, sõltuvalt individuaalsetest õpistiilist. Teisel aastal õpivad õpilased ligikaudu 30 tundi nädalas, mis hõlmab keskmiselt 10 tundi kontrollitud praktikumide saidil. Mõningaid online-kursusteid on vaja ka.

Õppekava ülevaade

Kui üliõpilased hakkavad oma õpinguid Pacifica Graduate Institute õppima, liituvad nad sarnaselt mõtlevate üliõpilastega, kes osalevad selles konkreetses kraadiõppes. Enamik õpilasi jäävad kogu akadeemilise reisi jooksul samasse kohordi. Peagi on loodud väga tõeline kogukonna tundmine, kuna õpilased teevad koostööd oma kohortidega ja jagavad intensiivseid kogemusi, mis on osa Pacifica programmi lõpetaja töös. Moodustatud on tihedad isiklikud ja professionaalsed võlakirjad, mis kestavad kauem aega pärast õpingute lõpetamist ja ulatuvad lõpetanute uutesse karjääridesse.

Nõustamispsühholoogiaõppe meistrid toimuvad kolmepäevastel istungitel ligikaudu üks kord kuus sügisel, talvel ja kevadel. Igal aastal toimub seitsmepäevane suveüritus. Programm registreerib õpilasi igal sügisel.

Kraadiõppe nõuded

Nõuete osalise täitmisega tuleb lõpule viia kaks põhjalikku eksamit ja magistritöö. Õpilased teevad tihedat koostööd kliinilise praktika ja suunavate teadustöö kursuste juhendajatega teise õppeaasta jooksul, et valmistuda põhjalikeks uuringuteks ja magistritöödeks. Kõigi nõuete täieliku kirjelduse leiate Pacifica üliõpilasesinduse käimasolevast väljaandest.

California Kalifornia osariigi käitumisteaduste nõukogu nõutavad õppekava sisu valdkonnad on hõlmatud järgmiste nõustamispsühholoogia programmi kursustega. Iga õpilane vastutab selle eest, et ta määrab ja teavitab litsentsi nõuete oma riigis.

Vastuvõtutingimused

 • Programm väärtustab üliõpilasi, kelle taustal on töö sotsiaalsetel, religioossetel või inimteenustel; akadeemiline õpe psühholoogias või humanitaarteadustes; ja kogemus isiklikus teraapias. Edukad taotlejad näevad ka teaduslikke kirjutamisoskusi ja huvi uurimistöö vastu.
 • Taotlemise nõuded:
  • Isiklik avaldus (3-5 lehekülge)
  • Resume / CV
  • 300 sõna essee kirjutamise proov
  • 2 tähte soovituse vormis
  • Ametlikud ärakirjad - peab olema regionaalselt akrediteeritud või riiklikult kinnitatud kõrgharidusasutuse bakalaureuse / magistri kraad
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... Loe edasi

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. Näita vähem
Carpinteria , Santa Barbara , USA veebis + 2 Rohkem Vähem