Nafta, gaasi ja energiapoliitika meister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi " Nafta ja gaasisektori majandus ja rahvusvaheline energiapoliitika küsimused " käivitas 2007. aastal MGIMO koostöös Itaalia ülikooli Univerità di Commercialega Luigi Bocconi, kes on tunnustatud Euroopa juhtiv majandus- ja ettevõtlushariduse alal ning teeb koostööd tihedalt maailma suurimate energiaettevõtetega.

Vene-Itaalia magistriprogramm "Nafta ja gaasisektori majandus ja rahvusvahelised energiapoliitika küsimused" annab ainulaadse võimaluse nii vene ja itaalia üliõpilastel saada energeetikasektori majandusarengu modelleerimiseks ja prognoosimiseks eksperdiks. Edukatele lõpetajale antakse MGIMO (U) MFA RF-i "Majanduse energeetika magistri kraad" ja Bocconi ülikooli magistriõppes (Laurea Specialistica) majandusteaduse ja sotsioloogia magistri kraad, kellel on vastavad riiklikud diplomid.

Magistriprogrammi võivad ühineda isikud, kellel on bakalaureuseõppe või eriala kraadid, kes soovivad omandada põhjalikku põhiharidust majandusküsimustes, mis on suunatud ja suudavad sõltumatu uurimistöö ja analüütilise töö. Koolituskursus programmi raames on kaks aastat. Esimese aasta jooksul õpetatakse bakalaureuseõppe üliõpilasi Bocconi ülikoolis Milanos, Itaalias. Teine aasta on MIEP MGIMO Moskvas.

Magistriprogrammi põhikursused on järgmised: "Euroopa integratsiooni majandus", "Statistika", "Laiendatud matemaatika", "Finantsturgude reguleerimine", "Konkurentsiseadus", "Energia turuanalüüs ja kvantitatiivsed meetodid", "Energia majandus ja maailm energeetika", "Energiaettevõtete juhtimine ja energiasektori reguleerimine", "Rahvusvahelised investeerimisprojektid" jne.

Õppekeel on inglise keel.

Programmi teadusdirektor on akadeemik Nodari A. Simonia, Vene Teaduste Akadeemia liikme professor, energeetikavaldkonna rahvusvaheliste teemade osakond.

Pärast nende toimikute (dokumentide komplektide) esitamist osalevad õpilased programmis.

Kontaktid

Akadeemiline nõustaja: prof Olga I. Degtyareva http://mgimo.ru/people/degtyareva/

Programmi koordinaator: Ivanova Lada, MIEP MGIMO

  • Tel / faks: 7 (499) 431-66-63
  • E-post: ladaivanova2015@yandex.ru
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a ... Loe edasi

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a broad range of undergraduate and graduate programs — from international law, political science, and economics, to journalism, business management, and energy policy. Näita vähem
Odintsovo , Macerata , Saint Andrews , Nancy , Marbella , Milano , Monterey , Pariis , Rooma , Lugemine , Genf + 10 Rohkem Vähem