Online MS / küberjulgeoleku ja andmete privaatsus

Üldine

Programmi kirjeldus

Õiguskool pakub ranget õppekava rikkaliku tippkeskusega. Magistriõppe üliõpilased ühinevad väljapaistvate õppejõudude, keskendunud ja kindlate üliõpilastega ning saavutustega vilistlaste võrgustikuga, mis pakuvad mentorlust, praktikakohti ja potentsiaalset tööhõivet.

Kontsentratsioonid:

  • Valitsuse ja kaitsmise eest vastutav isik
  • Terviseadus
  • Küberjulgeoleku ja andmete privaatsus - kõik on võrgus

See veebiprogramm pakub töötavatele spetsialistidele ja ka traditsioonilistele õpilastele paindlikku ajakava, et edendada küberjulgeoleku ja andmete privaatsust puudutavaid karjäärieesmärke.

New Yorgi osariigi pealinna südames asuv jurisdiktsioon on alates 1851. aastast haritud juhte. Üle 10 000 vilistlasi, kes praktiseerivad kogu riigis, pakub selle võimsa võrgu õpilastele võimaluste kogukonda. Albany ülikooli liitumisleping sisaldab ühiseid programme ja õpilaste ja õppejõudude juurdepääsu üksteisele õppimiseks.

Õiguskoolil on tõestatud ajalugu, et käivitada suurepäraseid karjääri kogu rahvuspiirkonna, riigi ja rahvusvahelisel tasandil. Presidendid, peadirektorid, finantsjuhid ja ettevõtete omanikud annavad oma õnnestumiseks oma Albany Law School kogemuse.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Admissions Office'iga.

Õppemaks

Liikmesriikides õigusalaste uuringute läbimiseks on vaja 30 krediiti.

Programm on mõeldud üliõpilasel, kes lõpetab MS kraadi ühe aasta jooksul, kuid on ka vastuvõetav lõpetada kraad kahel aastal (24 kuud).

Õppemaks on 1000 dollarit krediidi kohta ja 30 ainepunkti on vaja lõpetada.

Kõik õpilased algavad vajaliku seaduse sissejuhatuses

Õpilasi julgustatakse osalema praktikale.

Law School püüab omandada magistriprogrammi akrediteeringust Lähis-riikide kõrghariduse komisjonist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Loe edasi

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Näita vähem